Şimdi Ara

SEAT KULÜBÜ//MAKYAJLI LEON'Lar ve EXEO Yollara Çıkmak İçin Gün Sayıyor{ 4 Üyeyiz } (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
13.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • xxaltan bey,phone yazısı hakkında bilgim yok fakat saat ayarları konusu;km sıfırlama butonu var,ordan sağa çevrili tutunca saati sola çevrili tutunca dakikayı ayarlar.Bu arda aracınız hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah...
  • selamlar 49,000 tl verererek
    13,12,2010 tarihinde seat leon marka sıfır otomobilimizi gecikmeli de olsa teslim almak için ankaranın tek satıcı olan ata otomative gittim.sıfır araç malum teslim alırken titizlikle bakmak incelemek gerekiyor.noröalde sıfır araç teslim yerinde ışıklandırılmış alanda bir teslimat olması gerekir.ata otomativde sıfır araç teslim yeri garajın çıkışındaki karanlık bir yer.buradamı teslim olucak dediğimde servise indiriyim sizi orası daha aydınlık denildi.malum kış şartları yerler çamur teslimden önce nedense tanıtım yapan arkadaş çamurlu yollarda beni gezdirip bilgilendirdi.daha sonra incelemek için servis bölümüne indik.araba çamur içinde olduğu için gözle bakabildiğim kadar baktım yetersiz olan ışıkta.ve teslim alıp hemen cepa avm deki oto boya koruma yetkilisine lastik taktırıp boya koruma yapmak için yola çıktım.saat akşam 18,00 de çıktım bayiden.boya korumacı otoyu gördüğünde inanamadı.sıfırmı abi bu dedi.araba fırçayla yıkandığından heryeri çizik içindeydi.ayrıca arabanın marşbiyerinde 4 cm uzunluğunda bir göçük oluşmuş boyasıda kalkmıştı.saat geç olduğundan bayiyi arıyamadım.hayal kırıklığıydı.söz verdikleri gün arabayı teslim edemediklerinde satıştan vaz geçmek istedim ancak fatura kesildiği için mümkün olmadığı söylendi.üstüne bunları yaşayınca şok oldum.bu sabah ilk iş bayiyi aradım.marşbiyerdeki çizik hiç önemsenmedi.benim yaptığım düşünüldü sanırım.komple fırça ile yıknadığı için oluşan çizikleri satış elemanına sorduğumda araçların fırça ile yıkandığını bunların normal olduğu bilgisini verdi:)
    10 gün önce arkadaşım opel araç satın aldı sıfır.yanımızda kauçuk süngerlerle yıkandı araç.ata otomativ ve başkent ankaradaki tüm seat alıcılarına tek adres olarak orayı gösteren mecbur bırakan seat türkiye distribütörü çok yazıkkk !!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.