Şimdi Ara

@@10 Adımda Windows XP Tema Yapımı(Resimli Anlatım) by chingachgook@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
14.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugünkü sunumumda sizlere Windows XP için tema yapımını adım adım ve kolay bir şekilde anlatmaya çalışacağım.Hemen söyleyeyimki uygulama Windows XP Servis Pack 1 ve 2 sistemleri için uygundur.Windows XP SP3 te yaparsanız,sadece masaüstü ve araç çubuğunuza uygulanır olabiliyor.

TopThemes XP 2.8 (SP1 veya SP2 destekli)

Öncelikle programımızı indirelim.

http://www.fileserve.com/file/Y9FTSpC

ALTERNATİF:
    http://hotfile.com/dl/74945411/02096f7/TopThemes_XP_2.8__SP1_veya_SP2_destekli_.rar.html

Rar şifresi:www.forumincisi.com

Fazla ayrıntıya girmeden geçelim anlatıma...Resimleri ve üzerinde yazılanları tek tek uygulayın.Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.

Son olarak yaptığınız çalışmayı uygular.

NOT:Yaptığınız çalışma "C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\My TopThemes\My Packages" içindedir.Eczane için buralardayım.

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chingachgook -- 18 Ekim 2010; 23:19:26 >

• @chingachgook kardeşim. Eline sağlık. Çok güzel çalışma. Çok çok teşekkürler.. Sen de olmasan buralar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

@chingachgook kardeşim. Eline sağlık. Çok güzel çalışma. Çok çok teşekkürler.. Sen de olmasan buralar...

Çok sağol kardeşim.Bu meret de bayağı zamanımı aldı doğrusu.Hem uygulama hemde resimli anlatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chingachgook -- 31 Ağustos 2008; 15:12:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

@chingachgook kardeşim. Eline sağlık. Çok güzel çalışma. Çok çok teşekkürler.. Sen de olmasan buralar...

Çok sağol kardeşim.Bu meret de bayağı zamanımı aldı doğrusu.Hem uygulama hemde resimli anlatım.

Haklısın kardeşim. Ben Emeğe Saygı diyorum. Bu kadar emek boşa gitmemeli. Hemen indiriyor ve deniyorum. Bakalım benim tema nasıl olacak. . Tabi bazı şeylere de ihtiyacım olacak anladın sen onu.

• teşekkürler

LionTech16 ilac mı lazım başağrısına
  • quote:

Tabi bazı şeylere de ihtiyacım olacak anladın sen onu

Dükkanımız açık.Her zaman beklerim.
  • Bu arada teşekkürler nihat1551 kardeş.
  • ellerinize sağlık..

güzel anlatım.. bu arada hayırlı işler dükkanda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xweser

ellerinize sağlık..

güzel anlatım.. bu arada hayırlı işler dükkanda...

Sağolasın kardeş.
  • Mükemmel bir anlatım gerçekten.Umarım senin adını vermeden başka yerlerde(ç)alıntı yapmazlarAyrıca bu yaptığımız temalar böyle install yapılabilen bir dosya halinde mi oluyor yoksa daha değişik mi pek bir bilgi yok da bu konuda
  • Teşekkürler güzel çalışma olmuşBirde bu işe el atalım yapabilcekmiyiz bakalım
  • Program Ekle/Kaldır' dan yaptığımız temayı kaldırabiliyor muyuz?Ona göre yapcağım da
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yokistant

Program Ekle/Kaldır' dan yaptığımız temayı kaldırabiliyor muyuz?Ona göre yapcağım da

Program ekle-kaldır ile işiniz olmuyor,çünkü kurulumlu değil.Masaüstünde sağ tık yapıp,özelliklerden değiştirebilirsiniz.Çalışmanız C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\My TopThemes\My Themes içine kaydediliyor.Oradan uygularsınız.Değiştirme işlemi de az önce söylediğim gibi.
  • Rar şifresi olmuyor
  • quote:

Rar şifresi olmuyor

Olması lazım.Boşluk falan bırakmışınızdır.
  • quote:

Rar şifresi olmuyor

Tekrar dene. Şifre çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: revenge07

Mükemmel bir anlatım gerçekten.Umarım senin adını vermeden başka yerlerde(ç)alıntı yapmazlarAyrıca bu yaptığımız temalar böyle install yapılabilen bir dosya halinde mi oluyor yoksa daha değişik mi pek bir bilgi yok da bu konuda

Program ekle-kaldır ile işiniz olmuyor,çünkü kurulumlu değil.Masaüstünde sağ tık yapıp,özelliklerden değiştirebilirsiniz.Çalışmanız C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\My TopThemes\My Themes içine kaydediliyor.Oradan uygularsınız.Değiştirme işlemi de az önce söylediğim gibi.

• Niye olmuyor ki? Kopyala yapıştır yaptım 5 kere, kendim yazdım 5 kere yine olmadı
  • quote:

Niye olmuyor ki? Kopyala yapıştır yaptım 5 kere, kendim yazdım 5 kere yine olmadı

Kardeş bir yerde hata yapıyorsundur mutlaka boşluk,nokta falan.Şimdi denedim yine.Problem yok.
  • Heh şimdi oldu.Masaüstüne çıkar deyince çıkarmadı başka yere çıkardı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.