Şimdi Ara

## Asus'dan Fabrika Çıkışı Overclocklu GeForce 9600GSO ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'dan Fabrika Çıkışı Overclocklu GeForce 9600GSO ##

Asus fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile gelen GeForce 9600GSO tabanlı yeni grafik kartını duyurdu. Firmanın anons ettiği yeni modeli açıklanan bilgilere göre, standart saat hızlarına sahip olan referans tasarım GeForce 9600GSO'dan %11 daha hızlı çalışıyor. 192-bit bellek veri yolunu kullanan ve 384MB GDDR3 bellek ile donatılan "TOP" serisi yeni ekran kartının grafik işlemcisi 600MHz, shader birimleri 1700MHz'de ve bellekleri ise 1800MHz'de görev yapıyor. 3DMark 2006'da Core 2 Extreme QX9650 ile 11.2K'lık skor elde ettiği belirtilen EN9600GSO TOP/HTDP/384M kod adlı yeni model Asus'un diğer bazı modellerinde de gördüğümüz Glaciator kod adlı özel soğutucusu ile de sessiz ve serin çalıştığı ifade ediliyor. DirectX 10 ve PCIe 2.0 desteği de bulunan grafik kartı ayrıca yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulacak olan Asus'un yeni "TOP" modeli için herhangi bir fiyat bilgisi ise şu aşamada bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Mayıs 2008; 12:31:15 >

• tasarımı hoş kart...tabii asus olduğu düşünülürse %11 lik perf fazlasına %11 in üstünde fiyat farkı koyacağıda kesin.....

sonic i merakla bekliyorum
  • bellekler bundada boşta sing falan hiç bişey yok onun dışında güzel olmuş ama konu asus olunca fiyatı yüksek olucakdır o paraya 9600gt alınabilir
  • evet gerçekten güzel tasarımı war ama bencede diğer kartları beklemekte fayda war
  • gecelim artık bu modelleri 9 bin serilerini nvıdia artık elden cakarmaya calısıyor yenilik bekliyoruz sürekli aynı seyler
    habe içiçn tesekkurler fx57
  • O işlemciyle benim "6100 go" da o skoru alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellmare

O işlemciyle benim "6100 go" da o skoru alır

çift çekirdeklilerle yapsalarda görsek adam gibi.
  • Elde kalmış 8800GS lerin yeniden derlenmiş halleri. 512MB 3850 ler bile bu karttan iyidir. Fiyatı ne olacak bakalım...
  • ara modellerde böle özelliştirilmiş versiyonlar yerine düz modelleri tercih etmekte fayda var sonuçta fiyatları denk gelecektir
  • fiyatı da o/c lidir.
  • quote:

fiyatı da o/c lidir.

• asus ekran kartı yapamiyor bence anakartlari eyvallah ama ati 3850 aldim daha once 1650 pro aldim ondan da once x 700 aldim hepsi birbirinden berbat surucu hatalari uyumsuzluklar..... gene gittim asus aldim.... ne ben akillandim nede asus... :)
  • Asus süse püse çok kaçıyor...
    ama hakkını yemeyelim soğutmaya iyi önem veriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.