Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şaka gibi valla, daah n95 çıkalı ne kadar oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: BL@DE

güzel olmuş bence siyah renk yakışmışta tuş takımının gri oluşu bozmuş işi sadece ama gerçekten güzelmiş nokia işi biliyor paylaşımın için sağol

saygılar...

eyw ama belirtmek isterim resim orjinal deil
    ama bunun gibi olcaa kesin
  • Hehe bende az önce s60.cz sitesinde gördüm tam bizim forumlara girip çocuklara haber vereyim derken senin açtığın topiği gördüm benden hızlı davranmışsın.Ama ne alet olur varya akıllara zarar istediğin kadar mp3 yükle istediğin kadar film kaydet yer sıkıntın yok.Süper olur.Tam bi bilgisayar gibi.Allah nasip etsede şu aleti bi alabilsem züüpper olcak.Sen naptın reis-i eagles telefonu alabildinmi?Aldıysan inceleme sözünü unutma.Bi inceleme borçlusun

Edit aklıma geldide hani iphone 4 ve 8 gb kapasiteli telefonlarını piyasaya sürdü ya belkide müşterilerini kaptırmamak için veya sadece hafıza olarak tereddütte kalan potansiyel müşterilerini çekebilmek için iphone'nun çıkış tarihi ile aynı zamanlarda resimlerini yayınlamaya ve dikkat çekmeye çalıştı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Nokia destek XML dosyalarının bulunduğu internet sayfasına Nokia N95 8GB modelinin verilerini yükledi.

Büyük olasılıkla standart Nokia N95'in "Music Edition" versiyonu olması beklenen yeni Nokia N95'de 8GB'lık dahili hafıza bulunuyor.

İlk resmide yayımlanan Nokia N95 8GB siyah kasaya sahip. Tahminlere göre telefonda artık GPS yer konumlama desteği bulunmayacak.

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

Şimdilik siyah kasa seçeneği ve GPS eksikliği dışından telefonda başka bir farklılık görünmüyor.

buda direk linki:
    http://nds.nokia.com/uaprof/NN95_8GB-1r100.xml

yalan olma ihtimali yok direk nokianın kendi sitesi...

Nokia boş durmuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 5 Temmuz 2007; 12:02:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Hehe bende az önce s60.cz sitesinde gördüm tam bizim forumlara girip çocuklara haber vereyim derken senin açtığın topiği gördüm benden hızlı davranmışsın.Ama ne alet olur varya akıllara zarar istediğin kadar mp3 yükle istediğin kadar film kaydet yer sıkıntın yok.Süper olur.Tam bi bilgisayar gibi.Allah nasip etsede şu aleti bi alabilsem züüpper olcak.Sen naptın reis-i eagles telefonu alabildinmi?Aldıysan inceleme sözünü unutma.Bi inceleme borçlusun

tabi ne demek incelicem sözüm söz ama daa gelmedi 2-3 güne gelir inşallah

cihaz cidden mayyyak

• Nokia iyice sömürmeye başladı artık. Bir kaç ay sonra N95' in ikinci versiyonunu çıkaracağına tam anlamıyla tek bir model çıkarsaydı iyi olurdu.
  • harbiden ii alıştı bu ME versiyonu çıkarmaya
    ama gene güselim multimedya tuşu gidecek
  • ya bu me işini sewmee başladım w960ı bırakıp bunamı yönelsem acep
  • Me edition yapıyolarda acaba ses kalitesinde bi fark olurmu?Kalite olarak artarmı?
  • Hdd mi olacakmış yoksa flash mı?

bu arada her ne kadar telefon siyah rengi ile karizma dursada 8gb bu cihazı yavaşlatır, eğer hdd ise aynı zamanda düşünce sorun yaratır.Düşüncesindeyim
  • Yok hard disk koymazlar flash olur.E90 a 8 gb lık sandisk takmışlar herhalde bunun gibi bişe olur.

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

Hdd mi olacakmış yoksa flash mı?

bu arada her ne kadar telefon siyah rengi ile karizma dursada 8gb bu cihazı yavaşlatır, eğer hdd ise aynı zamanda düşünce sorun yaratır.Düşüncesindeyim

• bunda 5 megapiksellik kamerada varmış ha?
  • siyah gerçekten hoş olmuş.ben nokianın harddisk koyacağına inanıyorum.yanınada genişletilebilir hafıza olcak.o zaman tutar yoksa genişletilebilir özelliği kalkarsa bi işe yaramaz bu telefon.ölü doğum gibi olur bence.çünkü bir kaç aya zaten bunların destekleyeceği 8 gblık hafıza kartı çıkacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

siyah gerçekten hoş olmuş.ben nokianın harddisk koyacağına inanıyorum.yanınada genişletilebilir hafıza olcak.o zaman tutar yoksa genişletilebilir özelliği kalkarsa bi işe yaramaz bu telefon.ölü doğum gibi olur bence.çünkü bir kaç aya zaten bunların destekleyeceği 8 gblık hafıza kartı çıkacak

benim bildiim 8gb sandisk kullanio...
  • baştada belirttiğim gibi hafıza olayı çok önemli değil asıl şarj sorununu gidermişlermi mühim olan bu, birde kayar kapaktaki takır tukur oynama sesini
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamboy

baştada belirttiğim gibi hafıza olayı çok önemli değil asıl şarj sorununu gidermişlermi mühim olan bu, birde kayar kapaktaki takır tukur oynama sesini

nokia hiç bi ME de pili deiştirmedi.büük ihtimalle pil sorunu devam edecek
  • evet ve N serilerinin şarj sorununu da bir türlü çözemedi
  • harbı ıyı olmuş ozman sabiddisk telefon serısı devamındakı telefonun muzık ozellıklerı çok olması lazım n91 sonrası yanı ama bu tel alınır yokyok tek eksık sabıd dısk tı
  • artık kimse w960iye bakmas
  • ama k850i'ye bakar
  • KARDEŞ LİNK ÇALIŞMIYOR ben haberin doğru olduğuna fazla inanmadım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.