Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok dostum o göstermiş olduğun fotoğraf n95 e ait değil.
    İşte n95 bu:
    http://image.donanimhaber.com/resimler/nokian95speed.jpg
    quote:

Orjinalden alıntı: polo_car16

arkadaslar merak ettim yav bu n95 te hangisi...?

http://www.mobile-review.com/review/image/china/nokia-95-made-in-china/pic/pic21.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 7 Temmuz 2007; 12:57:02 >

• biliyorum o oldugunu cunku bende n95 kullaniyorum ...ama verdigim resmin uzerine nokia n95 yaziyor ve n95 e benziyor (dokunmatik )bende anlamadim
  • quote:

Orjinalden alıntı: polo_car16

biliyorum o oldugunu cunku bende n95 kullaniyorum ...ama verdigim resmin uzerine nokia n95 yaziyor ve n95 e benziyor (dokunmatik )bende anlamadim

çin'in üretmiş olduğu yan sanayi n95
  • yeni resimler eklendi:
    @PHI:

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

• o pembe n95 nerden çıktı ya
    pastel boya ile boyamışlar sanki
  • şu kadarını soylıyeyım N95 e degıl 8gb 40 gb da koysalar N95 yıne N95 degısen ne var hıc bırsey hafızasını yukselt gps ını cıkar bıraz uretken olmak lazım i phone yenı gırdı pıyasaya adamlar 3 gun kapı oldular ve cıhaz gercekten bır kalıte ornegı youtube undan tut dokunmatık ekranına cıhazı yan yatırıyorsun ekran oraya donuyor adamlar gorsellık katmıslar cıhaza nokia yanında sıfır kaldı N95 kullanıcısı olarak nokia yı kınıyorum artık pıyasasını kaybedıyor bence i phone 2 telefon daha cıkarsa nokia iptal rekabet bıle edemez dıye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espinho -- 11 Temmuz 2007; 1:44:53 >
  • o resimlerin hepsi photoshop bu arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cavemanturk

o resimlerin hepsi photoshop bu arada.

kesinlikle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: espinho

şu kadarını soylıyeyım N95 e degıl 8gb 40 gb da koysalar N95 yıne N95 degısen ne var hıc bırsey hafızasını yukselt gps ını cıkar bıraz uretken olmak lazım i phone yenı gırdı pıyasaya adamlar 3 gun kapı oldular ve cıhaz gercekten bır kalıte ornegı youtube undan tut dokunmatık ekranına cıhazı yan yatırıyorsun ekran oraya donuyor adamlar gorsellık katmıslar cıhaza nokia yanında sıfır kaldı N95 kullanıcısı olarak nokia yı kınıyorum artık pıyasasını kaybedıyor bence i phone 2 telefon daha cıkarsa nokia iptal rekabet bıle edemez dıye dusunuyorum

iPhone'un 2.jenerasyonunda hafıza en az 8-16-20 şeklinde olacak.Alet daha da incelecek...Belki ekranı 4"'e çıkarabilir Steve Amcam.3G zaten iPhone'un Avrupa versiyonuna koyulacağı ortaya çıktı...
  • N95 e az önce antivirus kurdum telefona reset at dedi attim kaldirdim ve reset atmadan tekrar kurdum bu sorun yaratabilirmi telefona yani bir programi yükledikten sonra veya kaldirdiktan sonrareset atmalimiyim böyle ufak takintilarim var sacma bi soru olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

N95 şarjı 1 gün gidiyordu. Artık müzik edition fln olursa bununki bi saat gider herhalde

Bu sorun çözülmezse kullanışsız cihaz olur tüm Nokialar.
  • ya bu N95 music editionun normal N95 ten farki sadece 8gb ve musigi iyi olmasimi yoksa telefon normal ayni telefonmu moralimizi bozmayalim keske onu alsaydik demeyelim simdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRat.exe

ya bu N95 music editionun normal N95 ten farki sadece 8gb ve musigi iyi olmasimi yoksa telefon normal ayni telefonmu moralimizi bozmayalim keske onu alsaydik demeyelim simdi

?
  • valla çıkmadan bilemeyiz ama N73ten izlenimlere göre hiç 1 fark olmicak donanımsla olarakta.çünkü 8gb flash
  • Sıfatına tüküriyim ben o N95'in bir telefon bu kadar mı tipsiz olur yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia-fun -- 10 Ağustos 2007; 15:23:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nokia-fun

Sıfatına tüküriyim ben o N95'in bir telefon bu kadar mı tipsiz olur yaa

valla siyahı öle ama düzü MUHTEŞEM!!
  • N82 topiğine de yazmıştım buraya da ekliyorum. Nette çıkan söylentiler gün geçtikce güçleniyor gibi.
    Söylentilerde;
    8gb flash hafıza(HDD değil, N81 deki gibi)
    VGA(640*480) ekran çözünürlüğü olacağı söyleniyor.
    950 yerine 1200mAh batarya
    Daha fazla ram(~128mb deniliyor)
    Tamamen siyah renk.

Not: Bu modelin US(ABD) versiyonu olabileceği söyleniyor.
    İlgili link:http://vaibhavsharma.wordpress.com/2007/08/11/the-n95-getting-things-into-perspective/

Bu özellikler ile beraber N95 kusursuza yaklaşır. Sadece hareketli aksamda ve kasada bir iki düzenleme yapmaları kalır geriye. Onu da yaparlarsa harika bir cihaz çıkar ortaya bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al PaC -- 12 Ağustos 2007; 21:24:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

N82 topiğine de yazmıştım buraya da ekliyorum. Nette çıkan söylentiler gün geçtikce güçleniyor gibi.
    Söylentilerde;
    Tamamen siyah renk.

Bu özellikler ile beraber N95 kusursuza yaklaşır. Sadece hareketli aksamda ve kasada bir iki düzenleme yapmaları kalır geriye. Onu da yaparlarsa harika bir cihaz çıkar ortaya bana göre

bekliyelim görelim
  • Bu segmentde telefon almak için en uygun vakit ne zaman sizce? 1-2 ay beklemek mi lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

N82 topiğine de yazmıştım buraya da ekliyorum. Nette çıkan söylentiler gün geçtikce güçleniyor gibi.
    Söylentilerde;
    Tamamen siyah renk.

Not: Bu modelin US(ABD) versiyonu olabileceği söyleniyor.
    İlgili link:http://vaibhavsharma.wordpress.com/2007/08/11/the-n95-getting-things-into-perspective/

Bu dediklerini nokia akıl edip de yaparsa özellikle kasa kalitesini düzeltirse kesinlikle N95 bir numara derim. Ama şuan için henüz çıkmamasına rağmen w960i bir numara gibi görünüyor iphone felan hava.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.