Şimdi Ara

Tom Holland, Spider-Man 3'ün şimdiye kadar yapılmış en iyi süper kahraman filmi olduğunu söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Holland, Spider-Man 3'ün şimdiye kadar yapılmış en iyi süper kahraman filmi olduğunu söyledi

Disney ve Sony'nin ortaklaşa hazırladığı Spider-Man serisinin üçüncü filminin yapımı devam ediyor. Filmin başrolü Tom Holland da geçtiğimiz günlerde film ile ilgili fazlasıyla heyecanlandıran yorumlarda bulundu.

Ayrıca Bkz.Spider-Man'in başrolü Tom Holland, James Bond rolüne de talip

Geçtiğimiz aylarda Spider-Man 3'ün kadrosunda bulunacağına dair birçok söylenti çıktı. Evrenin başındaki isim Kevin Feige de bu isimlerden bazılarının doğru bazılarının yanlış olduğunu açıkladı. Eski Spider-Man filmlerinin başrolleri, kötü adamları; Daredevil dizisinin başrolü ve Doctor Strange'in olacağı açıklandı. Hatta geçtiğimiz gün de Willem Dafoe'nun sette gördüldüğü söylendi. Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch ve Alfred Molina dışında şu anda resmi olarak onaylanan başka bir oyuncu bulunmuyor.

Tom Holland ise verdiği röportajda, Spider-Man 3'ün şu ana kadar yapılmış en iyi bağımsız süper kahraman filmi olduğunu söyledi. Özellikle senaryo anlamında gayet güzel bir iş çıkartmış film ve daha önce böylesine bir süper kahraman filmi görmediğini söyledi.

Spider-Man 3, 17 Aralık 2021'de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor. Konuk olmas ıbeklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict CumberbatchTobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church.

Kaynak:https://screenrant.com/spiderman-3-tom-holland-script-reaction-superhero-movie/

• Tabi tabi..
  • Başrolde kendisi olduğu için olabilir... :)

Şaka bir yana izleyebilirsek biz karar veririz iyi mi kötü mü diye...

• Acaba tobey reisi de filmde görürmüyüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Christopher Nolan ve Christian Bale'li batman filmlerinin yanını yaklaşsında görelim.

• Tobey Maguire olsun yeter benim için...
  • madonos kullanıcısına yanıt
    Batman olabilmek tabi ki kolay değil gerek çeviklik, dayanıklılık gerek zeka ve duygu yönünden ancak süper kahraman filmi olarak değerlendirmemeliyiz bence Christopher Nolan'ın Batman üçlemesini. Sonuçta küçücük bir örümceğin ısırıp, 15 yaşındaki bir çocuğun ortadan ayrılmış bir gemiyi sadece 2 koluyla bir arada tuttuğunu görmüyoruz o filmlerde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Christopher Nolan ve Christian Bale'li batman filmlerinin yanını yaklaşsında görelim.

Bu işler biraz da Zevkler-Renkler tartışması gibi.Bence en iyi süper kahraman filmi diye bir şey yok.En iyi süper kahraman filmleri listesi var. Henüz Tom Holland'ın Spider-Man filmleri bu listeye giremedi.Tom Holland'ın Spider-Man serisini çocukca buluyorum.Oyunculuğunu da beğenmiyorum.Eğer 3. film en iyi süper kahraman filmleri listesine girerse bu birazda multiverse sayesinde olacak.Eski oyuncuların bir araya gelmesi ile olacak.

• Önemli Olan Benim Ne Diyeceğim........

• madonos kullanıcısına yanıt

Heath Ledger'ı da unutma

• Tüm Spiderman serisini hata tüm Marvel yapımlarını izledim Tom Holland'li Spiderman serisine hâlâ başlamadım

• kesin en kötüsüdür. filim oyun ne kadar kötü o kadar fazla reklam yapılıyor.

iyi mal için reklam masrafı yapmazlar zaten millet gider alır.

• İçinden bu film tutmaz aga demiştir.Devamında da bu açıklamayı yapıp hype yapıp ne kazanırsak kardır demiştir.

• Tobey Maguire için izlerim onun dışında ki spiderman filmlerinin kalitesi orta da çöp
  • Tom Holland oyunculuk vs beğenen var mı ? Marvel sürekli reklamını yapıyor çünkü para kazanıyor.Komik değil,oyunculuk kötü bana vasat geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Tom Holland oyunculuk vs beğenen var mı ? Marvel sürekli reklamını yapıyor çünkü para kazanıyor.Komik değil,oyunculuk kötü bana vasat geliyor.

yalnız değilsin infinity war da ölürken 0 oyunculuk sergilediğinden beri oyunculuğunun kötü olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Tom Holland oyunculuk vs beğenen var mı ? Marvel sürekli reklamını yapıyor çünkü para kazanıyor.Komik değil,oyunculuk kötü bana vasat geliyor.

Spider Man'i bilmem oyunculuğu fena değil The Devil All the Time'da iyiydi performansı. Bence Spider Man'in sorunu senaryo ve yönetmen. 2000-2010 arası Spiderman diğerlerinden daha iyi bana göre.

• bence yanlış düşünüyorsun infinyt warda özellikle ölüm sahnesini çok iyi oynadı

• cabriyo kullanıcısına yanıt

hocam günümüz dünyasindaki marketing üzerine en ufak fikrin yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Spider Man'i bilmem oyunculuğu fena değil The Devil All the Time'da iyiydi performansı. Bence Spider Man'in sorunu senaryo ve yönetmen. 2000-2010 arası Spiderman diğerlerinden daha iyi bana göre.

Alıntıları Göster

"Bence Spider Man'in sorunu senaryo ve yönetmen. 2000-2010 arası Spiderman diğerlerinden daha iyi bana göre."

Yanlış düşünüyorsunuz sorun senaryo ve yönetmende değil onlar işlerini yapıyor. İsteseler ilk seri gibi daha karanlık ve ciddi filmlerde çekebilirler ama bu durum çizgi romanlarda ki örümcek adama çok aykırı bir durum . Eğer biraz çizgi roman okursanız örümcek adamın aslında esprili ve komik olduğunu gorursunuz. Ayrıca karakterimiz büyüdükçe filmler biraz daha değişecektir merak etmeyin .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.