Şimdi Ara

Homefront: The Revolution'ın Performansı da Bir O Kadar Kötü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Deep Silver tarafından geliştirilen ve 17 Mayıs tarihinde çıkış yapan Homefront: The Revolution'ın inceleme notları bildiğiniz üzere oldukça düşüktü. Şu anda 56 metacritic ortalamaya sahip oyunun performansı da puanlar kadar bir hayli kötü.

Konsollar üzerinde yapılan testte de görüyoruz ki oyun ara sahneler dahil sabit 30 frame rate veremiyor. Hatta bazı sahnelerde 0 ila 8 arasında takılıp kalıyor. Oyun içi sahnelerde de 25-30 arasında gidip gelen frame rate Xbox One üzerinde bir tık daha iyi çalışıyor diyebiliriz. 

Genel anlamda da büyük hayal kırıklığı yaratan oyun için yayınlanan performans testine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• crytek bu oyundan iyi para kırdı falan diyelim. çünkü deep silver resmen oyunun içine etti...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yerimizi alalım değerlenir buralar
  • oyun neredeyse 30 fps görmüyor benim anlamadığım ne diye acele ediyorsunuz bozuk oyunu çıkarmak için 17 mayıs da çıkaracağına ertele oyun tam sürümüne ulaşınca çıkar yada 900p yap oyunu alıp oynayanlara işkence çektirme gerçi oyun ortalama 23-34 fps de çalışıyor 900p olsa bile 30 altını görür

• bu video bana bir diğer cryengine oyununu hatırlattı, aynı oyun motoru ve gelmiş geçmiş en berbat optimizasyon. belli ki oyun motoru çöp.

• Verilen mesaiye yazık

• Alan var mı bu çöpü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen 10 puan vermişti bi site buna, bende "tamam düşük olurda bu kadar düşük verilmez ayıptır" demiştim. Şimdi bakıyorumda adam fazla bile vermiş.

Bozuk oyunları piyasaya sürüp milleti söğüşlemeleri bi bitmedi...
  • 3.08de başlıyor komedi
  • Pre alfa sürümünü tam sürüm diye yutturacaklar. Sonra 20 GB güncelleme ile 3 fps performans artıracaklar Quantum Break misali. :D Bide denuvo ile korumuşlar, sen bu oyunun orijinalini bedavaya versen kimse almaz niye korumak için kasıyon bilader. :D

• Bu videodan 10dk önce oyunu satın aldım Xbox One'a geçen de BF4 Premium aldım 1 gün sonra bedava yaptılar nasıl bir şanstır bu
  • MrNtlu kullanıcısına yanıt
    Abdest al kardeş,senin durum vahim.
  • 0 FPS olunca screen shot oluyor değil mi?

• 3:09'da resmen kitleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satışların durdurulması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saint Patrick

0 FPS olunca screen shot oluyor değil mi?

Screenshot bile en azından ilk 1 saniyeliğine 1 fps. Bu komple sıfır fps ben böyle bişe görmedim. :D :D :D

• PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    Almıştım oysaki
  • PC versiyonu içinde durum çok kötü, oyun iyi değil bari performansı iyi olaydı.
  • Hadi pcde bir çok farklı konfigürasyon var.. Hepsinde test edemedik diye bir yalan atabilirsinizde!!?? gerci kimse yemez bu yalanı :))) Oyunu konsollarda 0 - 1 fpsye kadar düşürmeye nasıl basardınız??? Oyunu yapanları gectım. Test edenler bu durumu hiç mi farketmedi? Eminim etmiştirler.. O kadar mal olamazlar çünkü ;) Demekki yapımcılar hiç bir şekilde fps düşmesinin cözümünü üretemediler.. Oyunun ağır eletrilere maruz kalacagını bıle bıle ne satsak kardır mısalı pıyasa surduler. Bu resmen dolandırıcılaga gırer.

• PC de alacaklar bence beklesin,anca 2-3 ay içinde yamalarla beraber ve üstüne indirimlerle birlikte alınabilir seviyede olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.