Şimdi Ara

Lifeproof iPhone 6 Su geçirmez kılıf trendbi ile satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Genel Özellikler
    Lifeproof iPhone 6 Su Geçirmez ve darbeye dayanıklı kılıf ile 4 mevsim sütün korumadan faydalanın. Yaşadığınız maceraları sevdiklerinizle özgürce paylaşın.

• Lifeproof iPhone 6 kılıfı bugüne kadar yapılmış ince, hafif ve dayanıklı kılıftır
    • Aktif kullanılan Touch-ID
    • Tüm düğmelerini aktif olarak kullanabilme
    • Yansıma önleyici AR kaplı kamera lensi
    • Maximum ses çıkışı ve ses netliği
    • Arka kapaktaki pencereden görünen Apple logosu
    • İnce ve şık çizgileri ile iPhone 6 kadar estetik görüntü
    • Vidali kulaklık girişi ve kulaklık adaptörü
    • Şık Tasarım ve Belirgin çizgiler

Lifeproof iPhone 6 kılıf tasarımı yine göz doldurdu. İnce ve şık tasarımı üretilen kılıflar arasında yine çok beğenildi. Ekran dokunmatik hassasiyetinde kayıp yaşanmıyor. Arka kapaktaki Apple logosu küçük bir pencere içinden görülebiliyor. Telefon üzerinde bulunan tüm tuşlara rahatlıkla erişim sağlanıyor. Almış olduğu ödüller ile yine kendini kanıtlayarak ilk sırada kalmayı başardı.

Başka kılıfa ihtiyaç kalmıyor
    iPhone 6'nın tüm özelliklerinin kullanılabilmesi ayrıcalık sağlıyor. Su, toz, kar gibi dış etkenlerden en mükemmel derecede koruma sağlıyor. iPhone 5S ve iPhone 6 ile beraber gelen Toush-ID özelliğini de Lifeproof ile kullanılabiliyor. Kulaklık aparatı sayesinde telefonu kılıftan çıkartmadan kulak kullanılıyor.
    Su altında bile kristal netliğinde çekim
    LifeProof su geçirmez kılıf sayesinde telefonu en mükemmel şekilde koruyabiliyorsunuz. Peki kamera kullanırken telefonu çıkartacak mıyız? Elbette hayır, Kamera önünde bulunan AR kaplı optik lens ile su altında dahi kristal netliğinde fotoğraf ve video çekimlerinizi rahatlıkla yapacaksınız. Kamera ile flash'ın birbirinden ayrılması flash yansımasını engelleyerek fotoğraf ve videolarınızın görüntü kalitesi bozulmayacak.

Teknik Özellikler
    Uyumluluk : Apple iPhone 6
    Boyutlar : 5.84 "x 3" x 0.44 "/ 148.3 mm x 76.2 mm x 11.2 mm
    Ağırlık : 1.23 oz / 35 gr
    Operasyonel derinlik : 6.6 metre / 2 metre 1 saat için sualtı
    Düşme Yüksekliği : 6.6 metre / 2 metre

·

Lifeproof iPhone 6 Su geçirmez kılıf trendbi ile satıştaBütün kılıflar fabrikadaki suya dayanıklılık testinden geçmiştir. 2mt'ye kadar suya dayanıklıdır. Lifeproof kılıfınız sızıntıya karşı dayanıklıdır. Dayanıklılığı ispatlanmıştır.

Lifeproof iPhone 6 Su geçirmez kılıf trendbi ile satıştaAmerika ordusu standartlarında düşme ve darbe koruması. Günlük hayatınızdaki karşılaştığınız sarsıntılar, çarpmalar ve darbelere karşı korur. Cihazınızı olası hasarlardan koruyan bir numaralı kılıftır.

Lifeproof iPhone 6 Su geçirmez kılıf trendbi ile satıştaUluslararası Ingress Protection (IP) standardıyla üretilmiştir. 6 ve 8 katı ve sıvılardaki en yüksek derecedir. IP-68 standardına göre 8 saat boyunca toz içinde ve 2mt derinliğe kadar su altında kullanabilirsiniz. Yeni Lifeproof kılıfnız suyu, kiri, tozu ve karı cihazınızdan uzak tutacaktır.

Technolobi Bilişim yine kullanıcılarına jest yaparak zamanında Lifeproof iPhone 6 kılıfı getirip satışına başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radost1 -- 20 Aralık 2014; 20:56:42 >

• koydugunuz fotograflar gorunmuyor
  • Yükleme sırasında bir hata oluşmuştu düzenledim fotoğrafları
  • Ürünün yetkili Türkiye Distribütörü kimdir ?? Trendbi mi ?

Ürünün orjinalliğini nasıl garanti ediyorlar ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 7 Ocak 2015; 15:41:00 >
  • Otterbox sitesinde footer menüde distribütör Bölümü'nü açtığınız zaman technolobi bilişimin distribütör oldugunu göreceksiniz. Otterbox ve Lifeproof firmalar ortak firmalardir. Ürünün seri numarasını yurtdışından sorgulattiginiz zaman Ürünün orjinal oldugunu göreceksiniz trendbi.com sitesinden irtibata geçebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim evimde bir akvaryum var telefonu içine atsam birsey olmaz degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaybjk97 -- 8 Ocak 2015; 13:15:28 >
  • 2 metre derinlikte 1 saat kalabiliyor. Su altında kristal netliğinde fotoğraf ve video da cekilebiliyor.

• kullany?ly ve güvenli bi ürün
  • Bizde kılıfa gerek yok

• Innovative kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfa ihtiyacı olan suyla doğrudan temasta olan arkadaslar var. Yada tozlu islerde çalışanlar. Hatta kayak yapmaya gidecek arkadaslar dahi var. Kılıfın incelemesini alacak Arkadaşlara yol göstermesi icin yaptım. Kılıf kullanmak istemeyenlere zaten hitap etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radost1 -- 8 Ocak 2015; 14:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radost1

Bu kılıfa ihtiyacı olan suyla doğrudan temasta olan arkadaslar var. Yada tozlu islerde çalışanlar. Hatta kayak yapmaya gidecek arkadaslar dahi var. Kılıfın incelemesini alacak Arkadaşlara yol göstermesi icin yaptım. Kılıf kullanmak istemeyenlere zaten hitap etmiyor.

Yok hocam ben xperia z3 compact kullanıyorum da ondan öyle yazdım Dediklerinize katılıyorum

• peki telefonda öncam koruma varkende kılıfı kullanabiliyormuyuz ?yoksa korumayı çıkartmakmı lazım kullanırken ?
  • sakın olaki bu siteden lifeproof kılıf dahil en ufak alışverişte bulunmayın. N11 de GG'de filan da mağazaları var ama adamlar okadar ilgisiz ki anlatamam. Geçen sene i6 için aldığım lifeproof fre kılıfta ufak bir açılma oldu ve firmaya ilettim ama 2 aydır her hafta 2 kere arıyorum ve cuma arayın salı arayın diye sürekli geçiştiriyorlar. Böyle sahtekar firmaların fişinin gerçekten çekilmesi lazım artık piyasadan.250 lira verdim ben bu kılıfa. 250 lira için kaç gün çalışıyorum bir fikirleri var mı acaba düzenbazlar !!!!
    Tek istediğim adam gibi bir cevap vermeleriydi ama firmada bir tane bile yokmuş 2 aydır ulaşamadım.

KESİNLİKLE UZAK DURUN !! Lifeproof iPhone 6 Su geçirmez kılıf trendbi ile satışta

• İphone 8 ve serisindeki tüm cihazların sualtı testleri çok güzel ve başarılı bir cihaz yapmışlar.

İphone 8 sualtı çekimi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Sualtı çekimi çok güzel olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=a8MRNzouX6s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.