Şimdi Ara

Bu site güvenilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dogru yeremi açtım bilmiyorum ama sorum şu elektromanya isimli site yenilenmiş cihazlar satiyor guvenlir mi alisveris yapan oldumu aramizda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkrvl

Merhaba dogru yeremi açtım bilmiyorum ama sorum şu elektromanya isimli site yenilenmiş cihazlar satiyor guvenlir mi alisveris yapan oldumu aramizda

https://www.sikayetvar.com/internet/e-ticaret/elektromanyacom

yanilenmiş cihaz alma derim, firma çok kapalı kutu ben olsam güvenilir yerlerden alırım, özetle bulaşma derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkrvl

Merhaba dogru yeremi açtım bilmiyorum ama sorum şu elektromanya isimli site yenilenmiş cihazlar satiyor guvenlir mi alisveris yapan oldumu aramizda

https://www.sikayetvar.com/internet/e-ticaret/elektromanyacom

yanilenmiş cihaz alma derim, firma çok kapalı kutu ben olsam güvenilir yerlerden alırım, özetle bulaşma derim

Bende sizin gibi dusunuyorum ama bi deneyen varsa sans vermek istiyorum fiyatlari baya iyi çünkü

• Bu tarz firmalar dünyada çok var ama bütün dünya fakir, bir tek Türkiye zengin olduğu için bizde pek rağbet görmüyor. Firma güvenilirliğini bilemem ama umarım bu tarz refurbished satan yerler artar.
  • Sistem güzel ama keske bilgi sahibi olanlar olsa aramizda bu gidisle işime yaramiycak

• ertugrulkrvl kullanıcısına yanıt
    ben bu siteden 2 tane tel aldım daha ömceden not 3 aldın gittigidiyor üzerinden bugün ise not 4 aldım kendi sitesinden havale yaptım inşallah telefon gelir
  • konunun üzerinden zaman geçmiş ama ben yine de insanların bilinçlenmesini ve bu cihaz ve satıcılardan asla ürün almamaları için yazıyorum.bende elektromanya dan telefon alma gafletinde bulundum iphone 4s almıştım. Geldiğinde titreşimi arızalı idi .Bunun farkına çok sonra vardım. 15 günü geçtiği için yeni cihaz gönderimini kabul etmediler. Servise gönderdim titreşim motorunu değiştirdiler. Aradan 1 hafta geçti home tuşu arızalandı ve onu da değiştirdiler. Belli bir zaman sonra ekranında beyaz piksel kayıpları olmaya başladı ve tekrar servise gönderdim. Servisten beni aradılar ve telefonun üzerindeki 1 adet çiziği bahane ederek telefonu düşürdüğümü ve bu sebepten dolayı ürünün garanti dışı kaldığını tamir içinde 150TL para istediler. Telefon düşmemişti ve bahsi geçen çizikte çantamdaki anahtardan dolayı olmuştu.

Benzer durumlardan sizde muzdarip olabilirsiniz. Alışveriş yapıp yapmamak size kalmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.