Şimdi Ara

Lian Li P-80 R.O.G Extreme (Dikkat anormal bol foto) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
80.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadtas,((UĞUR)) (),mkrts,CaReTTa_99(Gözlerinde öperim ) : Arkadaşlar katkı veü güzel sözleriniz için teşekkürler

Lian Li P-80 R.O.G Extreme (Dikkat anormal bol  foto)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 12 Temmuz 2009; 2:11:19 >

• Aletler güzel, fotolar güzel, sizin değirmene istockphoto'dan su geliyor gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: skylineGTR_34

Aletler güzel, fotolar güzel, sizin değirmene istockphoto'dan su geliyor gibi

%100 doğru Gerçi bana gelen sadece parçaların bir kısmı için ancak yeterli ayda çok ciddi rakamlar kazanan arkadaşlarım var o siteden benimde hedefim o alsında ama kolay değil
  • Bende biraz araştırdım siteyi.
    Gayet iyi paralar kazanılan bir yermiş
    Hatta birileri siteden kazanılan para ile yaşamımı sürdürebilirim diyor
    Neyse :D
    Hocam bu arada o turuncu fanlardan biri veya birkaçı bozulursa çöpe atacak olursanız bana yollayın :D
    Yaprak renklerini çok seviyorum...Çok can alıcı bir renk..
  • quote:

Orjinalden alıntı: qpcole

Bende biraz araştırdım siteyi.
    Gayet iyi paralar kazanılan bir yermiş
    Hatta birileri siteden kazanılan para ile yaşamımı sürdürebilirim diyor
    Neyse :D
    Hocam bu arada o turuncu fanlardan biri veya birkaçı bozulursa çöpe atacak olursanız bana yollayın :D
    Yaprak renklerini çok seviyorum...Çok can alıcı bir renk..

İyi para kazanılıyor gerçekten. Amcam grafiker, bir kaç senedir uğraşıyordu fotoğraf işiyle. 1 sene evvel işi gücü bıraktı sırf istock'dan kaznıyor hayatını yaşıyor 10k dollars geliyor yerine göre. Tabi fazla bişey değil o siteden 200k dolar kazananlar var tabi ülkemizde değil.

• SLI in resmini koy kasaiçindeyken bnde kasanı sevdim pm den nerden ve nasıl aldını solermisin.
  • fotolar güzel
  • Mükemmel fotoğraflar gerçekten. Sistem de aynı şekilde mükemmel.

Makinen ne acaba ? D90 mı?
  • qpcole: Evet bende seviyorum onları Firebal'a bir ara gelicekti ama gümrükte sorun yaşadılar ve geri gönderdiler malesef.

skylineGTR_34 :Evet benimde 2 arkadaşım var her ikiside ayda ortalama 5000-10000$ arası kazanıyorlar bir kaç tanede 2500-3000$ seviyesinde olan var.Ama gerçekten fotoğraf kabul ettirmek ve 'tutunmak' zor sitede.En azından 1000 foto civarı hoş bir portfolyo oluşturunca biraz biraz para gelmeye başlıyor.Bende önümüzdeki sene ağırlık vericeğim siteye şu an sadece Exclusive standartındayım.Birde hem grafiker&fotoğraf ile uğraşanlar daha fazla kazanabiliyor.

StreamRolleR : Tabiki ekliyeceğim şimdi su bloklarını taktım birisine kasa bitsin (öteki GTX şu an yazıyı yazdığım bilgisayarda takılı) hepsini ekliyeceğim.Kasa bir ara burada Firebal da satılıyordu ama ben almamıştım sonrada 1,1.5 ay aradım bulamadım.Şubat sonu İngiltere seyahatimde aldım 500 TL ye yakın bir fiyata mal oldu.

westblood : Teşekkürler

DsgnrYgt : TEşekkür ederim Bunları D700 ile çektim ama bildiğiniz gibi kontrollü ortam olduğundan manuel mod'a izin veren başka her hangi bir SLR vb ile de çekilebilir (D70,80,90)

• Hocam merakla bekliyorum sistemini.Baya sağlam bir sistem olacak,özellikle performans değerlerini merak etmeye başladım şimdi
    kolay gelsin çalışmanda..
  • Merakla bekliyoruz iyi çalışmalar
  • DARTH_BLACK&H_QmR: Teşekkürler yarın yada öbür gün güncelliyeceğim konuyu aşama kaydettim zira (Gerçi stüdyo tipi değil güncelleme zira kesme&biçme yaptım :) )
  • @Vipracing, resimler gercekten etkileyici gorunuyor. Rampage serilerinde (bilhassa Extreme) su sogutma kullanimini yaygin olarak gorememekteyiz. Mevcut sistem uzerinde 2 rad, 2 pump ve 1 loop ile nasil bir flow rate orani elde edeceginizi merak ediyorum. Gelismeleri buradan takip edecegim.

Genel olarak ortaya guzel bir worklog cikiyor.

Tekrar basarilar dilerim.
  • C Sullivan: Teşekkürler
  • ustam parcaları görmek bile beni cok heycanlandırdı bitmiş halini cok merakla bekliyorum orda olupta rekorlardan birini sıkmak için neler vermezdim
  • Öncelikle maşallah

böle bir sitem çoğu kişiye nasip olmaz değerini bilmek lazım

aşırı performanslı kasa yapıyorsunuz elinize sağlık bu tür çalışmalarıda diğer arkadaşlarımızdan da bekliyoruz
  • başarılar dilerim
  • Hayatımda böyle şey görmedim. Ağzımın suyu aktı. Bir daha bu başlığa girersem iki olsun. Allah belanı versin (Şaka)

ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Ben böyle sistem kuruyorsam fan istemem arkadaş. kasanın dışında daha büyük radyatörler kullanıp ısınınan havanın yükselme özelliğini de kullanıp tamamen fansız bir sistem oluşturulamazmıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 16 Temmuz 2009; 7:49:07 >
  • arkadaşlar gücenmeyin ama fotolara aşık oldum diyebilirim.
    Usta resimlerden sonra kendi kasamdan soğudum bakmaya kıyamıyorum resimlere.Allah devamını getirsin.Bu arada ses kartını nereden almıştınız?
  • Fotoğraflar harika, parçalar harika. Daha ne olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.