Şimdi Ara

Lian Li P-80 R.O.G Extreme (Dikkat anormal bol foto) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
80.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dogukan3535,qpcole,admiral9999&komando57: Çok teşekkürler
  • Bitmedimi üstad hala
  • Süper gözüküyor. AYrıca fotografları da profesyonel çekmişsiniz çekimler de çok başarılı
  • eee! hani nerde? bir an önce şu canavara hayat verecek uv sıvı damarlarında (hortumlarında yani) dolaşmaya başlasın artık

Fotoğrafları çekmek için Nİkon D300 falan mı kullanıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 22 Temmuz 2009; 0:02:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

Bitmedimi üstad hala

Muhtemelen yarın görürüz fotoğrafları yada gecenin ilerleyen saatlerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpcole

quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

Bitmedimi üstad hala

Muhtemelen yarın görürüz fotoğrafları yada gecenin ilerleyen saatlerinde

Gecenin ilerleyen saatlerinde görmemiz muhtemel
    />

• Bitemiyor lanet var üstümde

2 nci SLI köprüsü nasıl oluyorsa 1.5mm kadar uzun.Bende anlamadım nasıl olmuş bu diye.Blokları ölçtüm tam doğru her şey.Ya kendim aparat yapıcağım ya'da tornada aldığım aparatı modifiye ediceğim.Tavan radyatörüde 1000 tane aksilik çıkardı gece gece matkap ile bir sürü iş yaptım.Biraz dinleneyim tekar devam
  • Hocam güzel bi kahve iyi gider şu an...
    Sinirlenmemeye çalışın herşey insan için :D
  • Hayırlı geceler

Hobar : Sorunuzu fark etmemişim kusura bakmayın : Nikon D2X ya'da D700 kullanıyorum ama fark etmez D70 de olsa kompakda olsa manuel ayara izin veren 50-100mm arası lensi olan her makine ile çekilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 22 Temmuz 2009; 2:57:20 >
  • çok güzel sisteminiz var bende sonunu merak ettim yaw...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Hayırlı geceler

Hobar : Sorunuzu fark etmemişim kusura bakmayın : Nikon D2X ya'da D700 kullanıyorum ama fark etmez D70 de olsa kompakda olsa manuel ayara izin veren 50-100mm arası lensi olan her makine ile çekilebilir.

ne kusuru abi ne demek. o değil de galiba benim ahım tuttu büyü yaptım büyü çalışmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 22 Temmuz 2009; 4:45:36 >
  • Yardıma geleyimmi usta
  • Hobar: Eğer efektifse bende öğreneyim o büyüyü

mc.kork: Beklerim

zafertete : Teşekkürler

Son durum : Hakikaten lanet var gibi alt tarftaki 2 inci ekran kartının bloğuna ses kartı değiyor gerçi biraz eğip bükme ile olabilir ama sevmediğim bir çözüm Vatana uğradım kapanmadan Creative (X - FI TITANIUM FATAL1TY PRO PCI - E ) ses kartı aldım bir tane üstteki slota takılan (Normalde hava soğutma varken takılmıyor RE de bu ses kartı ama ölçümlerim yanıltmıyorsa su bloğu varken takılabilecek) yoksa deliririm

• Eywallah
  • kara büyü bu. büyünün etkisinden kefaretini ödemeden kurtulamazsın(çüş artık) madem x-fi titanium aldın boşa çıkan auzen ses kartını ver bana. üzerindeki büyü ortadan kalkar böylece. kendim için istiyorsam ne olim. sırf bir an önce sisteme kavuş diye daha bunlar senin iyi günlerin daha neler açılacak başına

neyse fazla uzatmayalım bunu bir an önce bitirip koymanızı diliyorum. merak ediyorum ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 23 Temmuz 2009; 1:11:25 >

• Maşallah 3 4 kere değiştirdin mesajı :D
    Fazla uzatmadan ne diyeceksen de.Hocama da engel oldun zaten

• Auzen AMD bazlı ht makinasına terfi etti ayak üstü elimdeki ekstra soğtuma vb yide ona taktım.
  • Şu mod biterde bizde meraktan kurtuluruz artık.
  • bu arada demin anakartın resimlerine baktım. gtx 285 in birini en alttaki birini en üstteki pci-x slotuna takınca olmuyor mu? ayrıca o bloklar 1 yuva kaplamıyor mu neden olmadığını anlamadım.
  • yok yok kesin başka bi yerden alıntı bu :):):)
    bu kadar da kıskançlık olmaz ki, hocam ellerine sağlık bitmesini dört gözle bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.