Şimdi Ara

LG HT904TA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
3
Favori
72.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kumandanin en altinda resolution tusu var. ona bastikca cozunurluk degisiyor.
  • Dün media marktan 904 ü aldım arkadaşlar çok güzel bi sistem samsung 40a656 lcd var ona bağladım şu an için hiç bi uymsuzluk yaşamadım daha dvix izlemedim ama dvd filimlerde 5+1 i game EQ da ala bildim diğerlerinde alamadım çok fazla kurcalama fırsatım olmadı ama daha önce alan arkadaşlar farklı ayarlar yaptılarmı sizce en iyi performans hangisi bende kullandıkça olumlu yada olumsuz görüşlerimi paylaşıcam bütün arkadaşlara hayırlı olsun.
  • Mediamarkt'tan ne kadara aldınız ?
    DVD taktıktan sonra kumandada solda aşağıya doğru HT tuşu var.Ona basın, sürekli seçenekler çıkacak.Dolby digital matrix yada movie modunu seçerseniz dvd'den 5+1 ses alırsınız

quote:

Orijinalden alıntı: efemyiğitim

Dün media marktan 904 ü aldım arkadaşlar çok güzel bi sistem samsung 40a656 lcd var ona bağladım şu an için hiç bi uymsuzluk yaşamadım daha dvix izlemedim ama dvd filimlerde 5+1 i game EQ da ala bildim diğerlerinde alamadım çok fazla kurcalama fırsatım olmadı ama daha önce alan arkadaşlar farklı ayarlar yaptılarmı sizce en iyi performans hangisi bende kullandıkça olumlu yada olumsuz görüşlerimi paylaşıcam bütün arkadaşlara hayırlı olsun.

• Evet orjinal DVD lerde 5+1 problemi kesinlikle yaşanmamalı tekrar dene bence
  • Ben şeyi merak ediyorum. HDMI ile bağladığımız bir cihazdan DTS ya da dolby ses alabiliyor muyuz? Biri 903TA'da alınamadığını söylemiş. Bundada öylemi acaba?
  • dedekaan teşekkür ederim açıklaman için mediamarkt tan 699 tl ye aldım iyi fiyat denk geldi fiyatları değiştireceklerini duydum şimdiki fiyatı nedir bilmiyorum.
  • dvd kopya idi ondan olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemyiğitim

dvd kopya idi ondan olabilirmi

evet bazı dvdler 2.0 stereo oluyor ondandır muhtemelen,ama orijinal dvdleri kesinlikle 5+1 alabilirsiniz
  • teşekkürler kardeş
  • bimeksteki indirim bitmiş kaçırdım. Şimdi yeni bir kampanya bekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzt9
    bimeksteki indirim bitmiş kaçırdım. Şimdi yeni bir kampanya bekleyeceğim

sanirim 699 liraya media marktda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwa

Ben şeyi merak ediyorum. HDMI ile bağladığımız bir cihazdan DTS ya da dolby ses alabiliyor muyuz? Biri 903TA'da alınamadığını söylemiş. Bundada öylemi acaba?

evet hdmi dan dts ses aldım ;)

merak etme hem optık girişten hemde hdmi girişten dts veya dolby sesleri tanıyor,

aletten oldukca memnunum bu fiyata ayaklıksız modeller var artı tek girişli olan aletler var, bu fıyata bu urun bence su an en iyisi ;)
  • Konyada mediamarkt yok malesef
  • ben sesi optik girişle taşıdım tv ye ama seste çok fark yok gibi yani hdmi ile arasında yada benmi anlayamadım böyle bağlayan varmı yoksa bunun başka bir ayarımı var?
  • 1080P deki goruntu 50HZ oluyor. Neden 50Hz acaba? 60 Hz almanin bir yolu yok mu?
  • Radyosu pek iyi çekmiyor sanki. Çoğu radyo kanalı hep cızırtılı, kablosunu taktım filan ama net değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: hwa

Ben şeyi merak ediyorum. HDMI ile bağladığımız bir cihazdan DTS ya da dolby ses alabiliyor muyuz? Biri 903TA'da alınamadığını söylemiş. Bundada öylemi acaba?

evet hdmi dan dts ses aldım ;)

merak etme hem optık girişten hemde hdmi girişten dts veya dolby sesleri tanıyor,

aletten oldukca memnunum bu fiyata ayaklıksız modeller var artı tek girişli olan aletler var, bu fıyata bu urun bence su an en iyisi ;)

Hangi cihazı hdmi girişten bağlayarak 5.1 ses aldığınızı öğrenebilir miyim.
    Cihazı alıp almamam tamamen buna bağlı çünkü.

• evet arkadaşlar bugün üst komşuyla papaz olduk hayırlı olsun 1000 watt fazla geldi sanırım :)
    demekki ev için fazla bile geliyomuş :)
    side kick (deep fear) dinlerken ses 21 de ben alt komşuyu bekliyodum bassdan dolayı ama üst komşu indi :D
  • Evet komsu olayi sakat biraz
    opticten dts alirken 20 maksimum acabiliyorum ama komsu momsu cildirir heralde. -2db yaptim subwooferi ama pek bir fark yok. once mustakil ev sonra ses sistemi almak lazimmis. iyiki daha pahali birsey almamisim. fiyat / performans olarak inanilmaz memnunum urunden.
  • Selamlar,

Kullanan arkadaşlara: Hayırlı olsun.
    Bir sorum olacak, Samsung TV ile tek kumanda kullanabilir miyim?

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeCTRuM -- 1 Ağustos 2011; 12:45:48 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.