Şimdi Ara

★★★ LG G3 BEAT ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.412
Cevap
27
Favori
139.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım şuan lumia 925 kullanıcısıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_wolf89

Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım şuan lumia 925 kullanıcısıyım

Valla ben alacağım birazdan inşaAllah.N11 cek falan 760 tlye geliyor.Türkiye garantili cihaz,birde Lg bu telefonu alan ilk 3333 kişiye orjinal kılıfı hediye olarak veriyor.70-80 olsa cihaz 680 e falan gelir.Bence yeni çıkan böyle bir telefon için çok iyi fiyat.800 den 1 kuruş fazla vermem o ayrı.
  • 999tl yazıyor nasıl 760 tlye düşüyor

• n11 çekle kuponla iyi fiyata alınabilir. çıktığı günden beri ilgimi çektide neden kimse telefona ilgi göstermedi anlayamadım. zen5 almasaydım bunu alırdım. özellikler bana yeterdi tüh tasarımı da güzel
  • quote:

999tl yazıyor nasıl 760 tlye düşüyor

N11 de fiyatı 879 TL. Teknosa, vatan falan pahalı zaten. 500 tl üzerine 50 tl çek ile indirim alabilirsiniz. 1000 tl ye tamamlarsaniz alışverişi indirim 100 TL oluyor. Alacağım başka birşey vardı onunla tamamladım. Avantajix ile 15 TL gibi bir para iade. 4 tl n11 alışveriş puanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan bilgisayar dan bu cihazı aldım. LG bu cihazı alan ilk alan 3333 kişiye QUICK CIRCLE WINDOW kılıf hediye ediyor. cihazı aldıktan sonra imei ile kayıt yapmanız gerekiyor.

http://www.akillisadelik.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 26 Ekim 2014; 10:15:42 >
  • Peki kılıf ne zaman geliyor kayıt yaptıktan sonra bu cihazı kullanan varsa deneyimlerini öğrenebilir miyim

• Tods peki cihaz nasıl ekran 294ppi herhalde sönük mü duruyor?kameradı nasıl? Lumia 925 kullanıcısıyım sence lg g3 beat almaya değer mi?

• quote:

Peki kılıf ne zaman geliyor kayıt yaptıktan sonra bu cihazı kullanan varsa deneyimlerini öğrenebilir miyim

sanırım 3333 kişi kayıt yaptırınca gönderiyorlar
    bu telefon için biraz zaman alabilir:)
  • bişi sorcam arkadaşlar bu telefonda elle selfi çekme özelliği varmı
  • Sanırım var gesture shot özelliği bir çok forum da var gözüküyor almaya değer bi telefon mu tabiki alanların incelemelerini bekliyoz

• @alone_wolf89
    Çok çeşitli cihaz kullanmadım. lumia hakkında bişey söyleyemem. ama evde g2 var ve onun ekranı kadar iyi değil haliyle. ama çokmu fark var dersen bence yok. Tabi bu kişiden kişiye değişir.

@cagatayucuzal
    elle selfie nedir açıklarsanız bakabilirim.

gesture shot, elle selfie nedir bilmem ama mesela benim işime yarayacak olan miracast bu telefonda yok. dediğim gibi evde g2 de olduğundan bunu önemsemedim.

edit: ses ile selfie çekme var. çiiz,smayl,kımçi veya elci kelimelerinden birisini söylerseniz 1 sn sonra fotoğraf çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 26 Ekim 2014; 15:25:00 >
  • Peki kamera performansı nasıl 8mp yeterli mi?almaya değer bir telefon mu sence yardımcı olursan bende almayı düşünüyorum

• alone_wolf89 A kullanıcısına yanıt
    kamera ili ilgili şu an yorum yapamam. henüz dışarıda kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tods

kamera ili ilgili şu an yorum yapamam. henüz dışarıda kullanmadım.

Batarya performansı nasıl normal bir kullanıma göre?
  • Akıcılığı nasıl 1gb rame göre şişmeler oluyor mu

• @alone_wolf89

bunu alırken s5 mini yide ciddi şekilde inceledim. açıkçası bugüne kadr genelde samsung kullanan birisi olarak 1.5 gb ram kullanmasına rağmen hala arayüz takılmasını görmek beni lg ye yönlendirdi. Yine g2 ile kıyaslıyorum ama g2 akıcılık yönünden 5 üzerinden 5 ise bu cihaz 4-4.5 arasıdır bana göre.

@seymen57

Ekran görüntülerini ekledim. Bunlar ilk şarjımdan. sabah çıkardım şarjdan.
     ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi )

• O zaman usta sence g2 mini mi g3beat mi

• alone_wolf89 A kullanıcısına yanıt
    G2 mini kullanmadim. Sadece almadan mediamarkt ta g2 mini ve g3 beat i yanyana inceledim. Bana g3 beat daha hos geldi. Tasarim ve g3 arayuzu ve ayrica ekrani icin bunu tercih ettim. Kisacasi bana gore g3 beat.

• Bende almayı düşünüyorum ama ekran 294ppi herhalde o beni dusunduruyor birde kamerası

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.