Şimdi Ara

★★★ LG G3 BEAT ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.412
Cevap
27
Favori
139.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eldeki stok bittikten sonra mı gönderecekler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_wolf89

eldeki stok bittikten sonra mı gönderecekler acaba?

Bu konu hakkında Lg ye mail yolladım. Gelen cevapta stoklar bitince gönderilmeye başlanacak yazmışlar. sanırım toplam 3333 kişiyi bekliycez,
  • tods kullanıcısına yanıt
    Saçmalık işte alan olmazsa o kadar kişi yani 1sene sonra biterse bu sayı müşteri mağdur edilir mi hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g3 BEAT e Spirit fm vb program kurup sonradan aktif edilebilen dahili fm radyo olup olmadığını deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skorp

Lg g3 BEAT e Spirit fm vb program kurup sonradan aktif edilebilen dahili fm radyo olup olmadığını deneyen oldu mu?

Ben kurdum ama calistiramadim.Aktif etmek nasıl oluyor?
    Radyo geldi telefona ama ses falan alamadım.Frekanslar amerika ve japonya vardı.Bende sildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda ara ara deneyimlerimi yazacağım.Henüz bir problemle karşılaşmadım çok şükür.

Telefonun batarya performansı çok iyi.3 saatte şarj oluyor.Kullanıma göre 7-8 saat ekran süreleri alınır.
    Oyun,video ,indirme,internet,mesajlasma,telefon görüşmesi.Hepsini yapıp 2.5 saat ekran süresi aldım.Sarjin 3/1 i gitti.2.5×3 olsa 7.5 saati karışık kullanımda rahat göreceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Telefonda ara ara deneyimlerimi yazacağım.Henüz bir problemle karşılaşmadım çok şükür.

Telefonun batarya performansı çok iyi.3 saatte şarj oluyor.Kullanıma göre 7-8 saat ekran süreleri alınır.
    Oyun,video ,indirme,internet,mesajlasma,telefon görüşmesi.Hepsini yapıp 2.5 saat ekran süresi aldım.Sarjin 3/1 i gitti.2.5×3 olsa 7.5 saati karışık kullanımda rahat göreceğim.

telefonun kamerasının çok kötü olduğu söyleniyor kamera hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten de çok mu kötü?
  • seymen57 S kullanıcısına yanıt
    Valla benim kamera ile pek isim olmaz.Pekde anlamam.Ama arkadaşlar istemişti bende konuya bir kac resim acemice çekip koydum.Benim eski s3 mini ve moto g den çok daha iyi kamerası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 30 Ekim 2014; 21:37:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kamera için çoğu kişi kötü diyor almak için herkesi duşunduruyor bu konu

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Birde bu cihaz snapdragon 400 g 2de snapdragon 800 var bu 800 ün özellikleri nedir bilen var mı

• quote:

Kamera için çoğu kişi kötü diyor almak için herkesi duşunduruyor bu konu

Çoğu kişi derken.Alırken kullanıcı yorumlarına bakayım dedim.,bir sürü forum gezdim daha alan görmedim nerdeyse.Kim bunları söyleyen merak ettim.

Birde bunun kamera ile G2 mini kamera aynı herhalde.Hatta bunun ekstra kamera özellikleri var.O konudaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar kamera konusunda.Dedim ya telefona kamera koymasalar bile umursamam.Benim kullandığım birşey değil çünkü.Bunun dışında sormak istenen farklı sorulara elimden geldiğince yardımcı olurum.

• quote:

Birde bu cihaz snapdragon 400 g 2de snapdragon 800 var bu 800 ün özellikleri nedir bilen var mı

http://shiftdelete.net/qualcommdan-snapdragon-600-ve-800-42208

Başka forumun linkini veriyoruz ama idare edin.

• İncelemelerde kamera g3teki gibi iyi değil diyorlar netleme onu diyorum

• alone_wolf89 A kullanıcısına yanıt
    Snapdragon konusunu anlamadım işlemci hızı ile ilgili herhalde valla g3teki tüm özellikler var herhalde tv kumandası olma akıllı uyarı filan var değil mi?

• Cihazı alalı 2 gün oldu Gayet memnunum %50 şarjla geliyor bitirene kadar canım çıktı , gece 12 de şarjdan çıkardım 25 saat oldu %61 şuanda internetim kapalı genelde wifi açık whatsapptan mesajlaşıyorum o kadar
  • quote:

Snapdragon konusunu anlamadım işlemci hızı ile ilgili herhalde valla g3teki tüm özellikler var herhalde tv kumandası olma akıllı uyarı filan var değil mi?

Kumanda ile ilgili birşeyler var telefonda.Ama hiç kullanmadım.Akıllı uyarı diye birşey mesajlarda gördüm.Hatta zamanlama vardı.2 dk da uyar 5 dk da uyar diye.Herhalde bahsettigin o.

birde ekranı cihazın ne?gorilla glass mı gorilla glass ise kaç?
  • quote:

birde ekranı cihazın ne?gorilla glass mı gorilla glass ise kaç?

Valla ona bende baktım bulamadım.Eşimin g2 mini sinde gorilla glass 2 var .Büyük ihtimal bunda da aynisindan var.

• Akıllı ekranı denedim.Çok iyi çalışıyor.Ekran yüzünüzü algilayinca kapanmiyor.

akıllı ekran derken?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.