Şimdi Ara

★★★ LG G3 BEAT ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.412
Cevap
27
Favori
139.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ulaşamayız hocam çünkü programların kendileri ağırlaştı sistem 1 gb ram yetersiz kalıyor.
  • Yeni romları denedim oreo nougat vs. acayip bi performans düşüklüğü var. Şu an rr nougat kullanıyorum ve Chrome'un açılması bazen 15-20 sn sürüyor. Cm 13'te böyle değildi diye hatırlıyorum. Sizce geçmeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Benim telefonumda cm 13 kurulu ancak nightly sürümünde güncelleme de almıyor. Küçük buglar var maalesef :( Şuan için geliştirilmesi devam eden bir tek lineage 14 var sanırım. Ben vakit bulunca ona geçmeyi düşünüyorum.
  • PiRGoN_RoG kullanıcısına yanıt
    Bu yazının üstüne 4 rom değiştirip ardından yeni telefon aldım

Şu an cm13 ile babama verdim kullanıyor. Bana sorarsanız cm13 daha iyi 14 çabuk kasmaya başlıyor gibi geldi bana. 4. ayda açılması 2 dk.'yı buluyordu telefonun. Ama kullanım açısından da resurrection'ın hakkını vermek lazım.

• oreo sürümü gelse keşke bu telefona tam bu cihazlar için yapılmış lite bir sürüm. yükleyen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Unoffical olan bir lineage 15 var. Denemedim ama lineage 14 bile 2 ayda yavaşlatıyorsa 15in çok verimli olacağını düşünmüyorum denemek isterseniz vasy.ru adresinden edinebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Benim de kardeşim kullanıyor şuan telefonu ama cm13 stabil bulamadım nightly sürümünde kalmış o yüzden kararsızım rom değiştirme konusunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu hortlatıcam çünkü sormak istediğim birşeyler var. Bu telefona android oreo go yükleyen oldumu?
  • Merhabalar. eşimde g3 beat var. model numarası d723tr. dahili hafızanın sürekli dolu olmasından şikayetçiyiz. dahili hafızadaki bazı uygulamaları sd karta taşıyabilmek, silinmeyen uyguları silebilmek için root ve rom olayına gireyim diyorum. ancak daha önce hiç telefon root deneyimim olmadı. acaba adım adım nasıl root yapılacağını ve nasıl rom yükleneceğini anlatan linkler verebilir misiniz?
  • Telefon bataryası zayıfladı. LG dükkanda satılan orjinal batarya almak ne kadar faydalı olur?
    Telefon 4 yıllık.

• Telefon kendiliğinden kapanıyor. Bazen mesaj yazmak için 30 ... 40 sn klavyenin gelmesi gerekiyor.
    2 defa fabrika ayarı yaptım.
    Telefon oldukça ağırlaştı.
    ...
    Yeni telefon almak için öneriniz var mi?
    2600lira üstü olmamalı.

G3 beat Servis ihtiyacı olmadı şu ana kadar.
    Yeni telefon içinde en az servis ihtiyacı olsun istiyorum.

• LG g3 beat d725pr cihaz var twrp yüklerken brick oldu sadece batarya takılıyken soru işareti çıkıyor gerekli tot dll dosyaları olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateuss -- 3 Temmuz 2020; 20:1:39 >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.