Şimdi Ara

LG G2 ülkemiz fiyatları belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
3
Favori
11.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

böyle bir telefon yap, liderliğe oynamaya çalış, bütün özellikleri en iyi yap,

fakat gel buna artırılabilir hafıza koyma,

alacaktım ama vazgectim, s4...

• Ağlama demenin ne faydası var....

böyle bir telefon yap, liderliğe oynamaya çalış, bütün özellikleri en iyi yap,

fakat gel buna artırılabilir hafıza koyma,

alacaktım ama vazgectim, s4...

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

LGDH nin fiyat atmasyonuna inat ucuz giricez demiş resmen her çıkacak telefona 2000TL diyorsunuz yahu ayıptır size ne fiyatından ucuz olsun yurt dışındaki gibi kontralı beleşe alalım demek yerine 3000 olsun mu olsunn mantığı ile gidiyor. Her Videoda Böyle

Hele bir de videolarda "telefonun fiyatı birkaç ay içinde düşüyor maalesef" diye yorum yapmıyorlar mı, ayar oluyorum...

• Bu özelliklteki bir telefonu bu fiyata bulmak güzel. LG G2 donanımı gerçekten üst seviyede.
  • valla eger bu fiyattan girer ise cep telefonu alacak olan insanlarin gidip bu telefondan almasi lazim ...
    Insanlar lg guncelleme cikartmiyor diyor da icindeki sistem de gayet yeterli varsin cikarmasin
    eger bende note 2 olmasa gidip lg yi alirdim zaten custom rom isi ile cok ilgilenen biriyim ...
  • teknosada ödeme penceresinde https "kırmızı" olmuş "yeşil" değil güvenlimidir ? bendemi problem var yoksa teknosadamı?? yardımcı olsanız

• bir teknoloji mağazasında satış danışmanıyım LG nin Türkiyede berbat bir servis anlayışı mevcut satışın yanında müşteri hizmetleri kısmınada bakıyorum bir müşterim optimus VU almıştı LG ile anlaşmalı olduğumuz zamanlarda zaten sonrasında LG ile anlaşmayı bitirdik Optimus VU yu değiştirmediler Board değişti müşteri kabul etmedi 15 20 günlük cihaz sonrasında tekrar gitti geldi Muadil cihaz olarak Nexus 4 ü gördüler ki 16 GB dahili hafızası var ...

müşteri bedel iadesi istiyor fln çok karışık durum ve hala müşteri çözümleyemedi LG süründürüyor bu kesin benzer zamanlardsa 2 haftalık note 2 vardı kapasitif tuşlar bozulmuş müşteri servse birebir götürmüş zorda olsa değişim raporu almış ve bizzat mağazamdan NOTE 2 sıfır değişim raporuna binayen teslim ettim ...

Nexus 4 alma planım vardı onun yerine Galaxy Nexus aldığıma öyle şükrediyorum ki LG nin Türkiye operasyonu ile asla yürümezdi ... Kanser olup giderdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

bunun helal haramla ilgisi yok herkes one s4 ve z aldığı için artık telefon alıcak kullanıcı kalmadı o bakımdan bıraz fıyatları dusuk tutmuslar bu 3 modelı herkes daha yenı yenı alıyor zaten daha s3 ve note2 alanlar var bırde onlara yetısmesı ıcın mecbur aynı banttan gırcek

hiç alakası yok s3 alanlar çoktan eskidi. telefonlar ülkemizde insanların elinde 1 yılda eskiyor çok fazla oyun da kullanılıyor. Bu telefon patylama yapar. Çünkü bundan bir önceki bir çok mağazada bir ara yok sattı. Fiyat çok iyi.
    Tek eksiği hafıza kartı

• fiyat çok çok iyi, umarım çok satar apple gibi firmalar batar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİVERPOOLYWNA -- 14 Eylül 2013; 8:28:26 >
  • Teknoloji ilerledikce ucuzlar, sonucta bir onceki nesile benzeyen ama guncel donanim kullanan bir telefon.

Dizayn olarak Samsung gibi ekran genisligi mumkun oldugunca buyuk tutulmus ve agirligi boyutlarina gore hafif denebilecek seviyede (iphone 4 den hafif).

Tek eksigi su depolama kapasitesinin micro sd card ile arttirilamamasi.

Cok Dogru fiyatlandirilmis, 1999 oyle piskolojik felan bir sinir degildi "Insanin Piskolojisini BOZAN" bir fiyatti.

Bu haliyle kendi sinifinda en alinasi telefon gibi gorunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boox

quote:

Orijinalden alıntı: JrMasterLGDH nin fiyat atmasyonuna inat ucuz giricez demiş resmen her çıkacak telefona 2000TL diyorsunuz yahu ayıptır size ne fiyatından ucuz olsun yurt dışındaki gibi kontralı beleşe alalım demek yerine 3000 olsun mu olsunn mantığı ile gidiyor. Her Videoda Böyle
    Bu arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Avrupadaki fiyat şu bizdede bu olur, Alamanyadaki fiyat bu bizde buna alırız.demek yerine Ardaşlar vergi üzerine vergi koyan bir ülkede yaşıyoruz, vergininde vergisini ödüyoruz dolayısıyla X firması bunuda göz önünde bulundurarak ülkemize özel bir fiyatlandırma yapmalı. demeniz derekiyor.Resmen Türk halkını alım gücü yüksek olan Avrupa vatandaşları ile kıyaslıyorsunuz. Ne vahimdirki vaziyet böyle değil...(Burdan sonrası siyasi o yüzden 3 nokta, anladın sen onu ampül zihniyetli kardeşim.)Akıllı geçinen perakendicilerde serbest piyasa deyilmi aq zaten deyip ürünün üstüne %100 kar marjı koymakla kalmıyor tüm vergileride vatandaşın üstüne yükleyip paracıklarının keyfini sürüyor.

yani fiyatı d.h. belirlese ancak bu kadar çarpıtılabilirdi. adamların fiyat tahmininden ampüle gelinmesi neyin kafası anlayamadım. daha önce çıkan telefonların avrupa ve türkiye fiyatına bakıp basit bir orantıyla tr. fiyatı tahmin etmişler bu kadar.

• depolama olayı günümüzde artık çok sorun değil. 8 gb bile olsa ne yükleyeceksiniz ki o kadar? yeter de artar bile.
  • Hala Lg yok şöyle yok böyle diyenleri anlamıyorum lgde son yıllarda inanılmaz bir gelişme var artık eskisi gibi değiller ki böyle bir telefonu türkiye şatlarına göre böyle bir fiyata satıyorlar
  • Batarya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart slotu koymamaları aslında iyi ama yinede insan olsun istiyo :(

L925 32gb alcakken kafamı karıştırdı. Çıkınca 1-2 ay bekler en ucuz yerden 32 gb alırım heralde.
    Bu fiyatlandırma ve bu donanıma LG güncelleme vermese bile rom bulmak da kolay olur.
    Lg güncellemede son durumu bilmiyorum , kimse yazmadığına göre düzeldiler galiba.

Edit : 3000mah batarya
    Edit2: Lg lerde wi-di de vardı kesin bunu alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüzün Dram Keder -- 14 Eylül 2013; 9:42:09 >
  • Fiyat çok güzelmiş ben bile almayı düşünebilirim

• uretim maliyeti 250 dolarin altinda olan bir telefon icin 1599tl ye satiliyor diye sevinir olmusuz.vay memleketimin haline. kaziklanmaya o kadar alismisizki kazik daha kcuck olunca sevinir olmusuz.daha 2-3 sene evvel 1500 liraya telefon mu olur diyor du herkes.

• Tebrik ederim muadil telefonlarına nazaran çok iyi bir fiyat etiketi ile satışa başlamış.

Ama sadece fiyatı uygun seviyeye getirmekle beklenen başarıyı yakalayamaz LG, aynı zamanda gerekli reklam ile telefonun bilinilirliğini arttırmalı ki bu da satışlara yansısın..Yoksa istersen 1000 TL yap, beleşe sat sadece bilen alır..

Telefonun sd kartı ile hafıza genişletme seçeneği de olsaydı tadından yenmezdi.

Aksini artık düşünmesem de inşallah desteğini eksik etmez LG bu telefonun sahibi olan müşterilerine.

• Helal olsun.
    1,600₺ ye amiral gemisi. Türkiye bunları da mı görecekti
  • Hafızası olmayan bir telefon için fazla bile. 64lüğü çıkarsa belki bir ihtimal alırım am belki. 128 liği veya 32liğin kartlısı çıkarsa o zaman tek alacağım moel olur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.