Şimdi Ara

LG G2 ülkemiz fiyatları belli oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
3
Favori
11.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scipiotheafricanus

LG'nin bu hareketi bazı şeylerin işareti. Apple mağaza açıyor, Turkcell telefon çıkarıyor, artık bu kadar yüksek fiyatları görmeyebiliriz. Ayrıca General Mobile Discovery gibi Çin malı olmakla birlikte ucuz ve performanslı telefonlar ülkeye geldikçe bu düşük fiyatları daha çok göreceğiz.

+10000000000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıfı almasam 129 deilde 130 tl indirim olurmu şaka maka çinli markalar iyi yoklamıs piyasayı ama apple in haberi yok heralde onlar bi girmiş magarasına dışarda ne piyasalar dönüo haberi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

LG ile işim olmaz G2i bekleyip alacağıma Sony Z1i bekler alırım.Neticede kaç tane lg kullandıysam pişmanlıkdı ki kendisi samsungdan daha başarılı ve kaliteli bir marka ne diye samsungu taklit ediyor onu da anlamış değilim..

Bende de aynen bu korku var. Daha önce Optimus Black ve 4X HD kullandım. İki telefonu da beğenerek almama rağmen sonraları hayal kırıklığına uğradım işte bu yüzden ben de sizin gibi temkinli yaklaşıyorum bu modele...

• Sarki degistirme olayi s view larada gelse bi

• quote:

Orijinalden alıntı: scipiotheafricanus

LG'nin bu hareketi bazı şeylerin işareti. Apple mağaza açıyor, Turkcell telefon çıkarıyor, artık bu kadar yüksek fiyatları görmeyebiliriz. Ayrıca General Mobile Discovery gibi Çin malı olmakla birlikte ucuz ve performanslı telefonlar ülkeye geldikçe bu düşük fiyatları daha çok göreceğiz.

Xiaomi Mi3 ulkemize girerse iste ozaman ortalik fena karisicak

• oha çok iyi. gece gece forumda bayram havası estirmiş LG'ye bak
  • Fiyat çok iyi.Birkaç ay önce G almış olmasaydım kesin alırdım.
  • Buda DH'ye kapak olsun.Her telefona 1999 TL psikolojik sınır diyorlardı.Alın LG 1599 TL fiyat ile koydu psikolojilere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 14 Eylül 2013; 15:13:38 >
  • LG fiyatta ve kılıfta en yakın rakibini nasıl yapılır yolunda gömmüş :)

• optik is lumia 920 de daha iyi.ama ses kalitesi g2 de daha başarılı.
  • bataryası oldukça iyi
    LG G2 ülkemiz fiyatları belli oldu
  • bu fiyata bu böyle bi telefonu gördükten sonra iphone 5c alan olur mu acaba :D

• 32 gb'lık modeli alınabilir seviyede. fiyat çok iyi.

• Abartmayin arkadaslar isteseler bu fiyattan daha da asagi satabilirler ama yine de diger firmalara gore takdir edilmesi lazim. Hemen almayip bi kac ay beklenebilirse daha da uygun olur.

• Abartmayin arkadaslar isteseler bu fiyattan daha da asagi satabilirler ama yine de diger firmalara gore takdir edilmesi lazim. Hemen almayip bi kac ay beklenebilirse daha da uygun olur.

• Yurtdışında bile 600 euro/800 dolar civarı bir telefon herkes s4ten pahalı piyasaya çıkmasını bekliyordu. Helal olsun LG Türkiye

• Fiyatı çok iyi belirlemişler. İyi satış yapacağını düşünüyorum.

• tek sorunu sanal tuşlar. bu sanal tuşu kaldıracak program yok mu yaw

• Alınır bu

Link:https://www.youtube.com/watch?v=SVA7jg1KB-k

LG G2 ülkemiz fiyatları belli oldu

• Yalan değil, çok iyi fiyattan geliyor. Ama LG'nin yazılım desteği eksikliğini hissedeceksek yine 200 lira fazla vermeye razıyım ben.

Ek: 16lıkta kullanılabilir alan ne kadar bilmiyorum ama 32likte kullanıcı için 24GB alan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 14 Eylül 2013; 8:38:57 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.