Şimdi Ara

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
7.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbul37

Cihazı getirmede rehberlik edecek arkadaslardan bilgi bekliyoruz. bu cihazı getirdikten sonra kayıt işlemini nasıl cözülebiir uyguna?

Pasaport kaydına gerek yok. Program ile imei atılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83631805

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antutu test programı skoru :

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya

Telefondan ekran görüntüleri :

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 21 Nisan 2014; 0:23:53 >

• 1 saatlik araştırma sonrasında paypal ile siparişi verdim inşallah elime ulaşır.
  • buldozer85 B kullanıcısına yanıt
    Gümrükte takılmazsa hiç bir sorun olmadan buyicoin gönderiyor yani güvenilir bi firma artık tamamıyla gümrükteki memura bağlı işin. Takılır en kötüsü paranı iade alabilirsin problem olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bktasarim

Gümrükte takılmazsa hiç bir sorun olmadan buyicoin gönderiyor yani güvenilir bi firma artık tamamıyla gümrükteki memura bağlı işin. Takılır en kötüsü paranı iade alabilirsin problem olmuyor.

ilk defa birşey alıcam ama gelmese bile sorun olumuyor gibi, tek sorun çok uzun sürmesi, birde 357 tl yazıyodu hesabımdan 383 çekildi anlamadım.
  • Paypal yüzünden o olay.Dolar kurunu hem kendi kuru üzerinden hesaplıyor, hemde bankanın kurundan hesaplıyor.
  • anladım, bu telefon İngilizce geliyor, bende zaten İngilizce kullanıcam ama market yüklü gelmiyormuş, market lazım olucak, apk dosyası ile felan halledilebiliyormu yoksa rom felanmı kurucaz.
  • kimsenin tercih etmediği telefonu tercih etmişim hiç hareket yok.
  • Telefonun Türkiyede satılmadığı ve yurtdışından kaçak getirmenin şansa bağlı olduğunu göze alırsak gayet normal kimsenin konuya yazmaması. Google Play telefona apk olarak kurulsa bile uygulama açılmadan uygulamadan atıyor telefon.Rom şart yani.
  • evet ama çinden gelen diğer telefonların konuları baya popüler, gerçi ben ihtiyacıma göre tercih yaptım ekran büyük olsun istedim pişman değilimde umarım elime ulaşır.
  • İnşallah gelir.Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Telefon yola çıktı mı yoksa hala paketlenme aşamasında mı ?
  • bugün 4. gün hala paketleme aşamasında, yola çıkması uzun sürecek anlaşılan.
  • A850 almayı düşünenler buyincoins den sipariş vermesin sitede in stok yazmasına rağmen ben sipariş vereli 9 gün oldu hala stoğa girmesi bekleniyor.
  • düzeltme yapalım, 6 martda kargoya verilmiş, sistemlerinde sorun olduğundan görülmemiş.
  • Hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun.
  • sağol, umarım gümrüğü geçer, gelirse önce kitkat bir rom yüklemeyi düşünüyorum, sonra imei kaydı olayını yapıcam.
  • dostum telefon nekadar sürede eline ulaştı kayıttı ile ilgili herhangibi bi sorun çıkıyor veya operatör uyumsuzluğu sıkıntı yoksa bende sipariş vericem
  • Telefonun gelmesi 20 gün kadar sürüyor.Gelince ufak bir işlemle imei atılabiliyor ve kayıta gerek kalmıyor.Turkcell ve Vodafone ile denedim sorunsuz çalışıyor Maşallah.
  • evet imei kaydı olayı basit gibi görünüyo, root ve rom olayı hiç yapmadım o iş biraz zor olucak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.