Şimdi Ara

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
7.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • meraktan yazıyorum bu cihazı hanıma almayı düşündüm ama 2 gb ramlı olanı sahteymiş öyle bir durum var mı. lenovo nun da kendi sitesinde a850 nin (850+'nin de) 2 gb ramlı modelinin olmadığını gördüm. yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

meraktan yazıyorum bu cihazı hanıma almayı düşündüm ama 2 gb ramlı olanı sahteymiş öyle bir durum var mı. lenovo nun da kendi sitesinde a850 nin (850+'nin de) 2 gb ramlı modelinin olmadığını gördüm. yardımcı olursanız sevinirim

A850 ve A850+ modellerinin ikisindede 1 GB ram mevcut.2 GB ram var diyen sitelere inanmayın.
  •  Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya

Lenovo A850'nin kasası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 8 Ağustos 2014; 21:33:04 >
  • yurtdışından sipariş vermenin,gümrükten geçirmenin bir yolu yokmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibrit

yurtdışından sipariş vermenin,gümrükten geçirmenin bir yolu yokmudur?

Sorunun cevabı konunun ilk mesajlarında verilmiş.Tekrar sormanın manası yok.
  • şuan tek parça gümrüğe takılıyor diye biliyorum.onu soruyorum,ilk mesajda göremedim
  • Arkadaşlar kimse çift sim kart özelliğinden bahsetmemiş.Çift sim kart full aktifmi? Yoksa standby mı?
  • slm 850 +
    550 tl ye çinden siparişle gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali880

slm 850 +
    550 tl ye çinden siparişle gelecek ?

Forumda 450 te satıyorlar zaten hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lenovolarin guncellemelerini nerden yapiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende A850 aldım ve rom u yüklenmiş şekilde geldi ama programları güncelleyemiyorum. Mesela içinde Facebook'un eski versiyonu yüklü. Store'dan yenisini kurayım dedim fakat "Kullanıcı yetki hatası" diyor yükletmiyor. Yardımcı olabilecek var m
  • Bu telefonun a850+ modeli için siyah kılıf satmak isteyen var ise öm den iletişime geçebilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.