Şimdi Ara

Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
7.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavci

arkadaslar,
    hangi siteyi onerirsiniz paypal ile bu tel.i almak icin?
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 8 Ağustos 2014; 22:40:33 >
  •  Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya
     Lenovo A850 - ANA KONU - 5.5 İnç Geniş Ekran - 5 MP Kamera - 2.250 mah Batarya

Fotoğraflar Lenovo A850 ile hiç bir ayar yapılmadan, herhangi bir programla oynanmadan çekilmiştir.

Google'da telefonu aratan yabancı kullanıcılar için :
    lenovo a850 sample photo, lenovo a850 photo camera, lenovo a850 camera test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 26 Nisan 2014; 20:19:10 >

• www.minideal.net bu site de uygun fiyata satıyor gibi geldi paypal ödeme seçeneği de var sanırım, alışveriş yapmadığımdan bilgim yok fakat araştırırken buldum.

ek olarakhttp://www.2lenovo.com/ da verilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 27 Nisan 2014; 22:53:21 >
  • SIFIR KUTULU LENOVO A850 SİYAH VAR 525 TL HİÇ KULLANILMAMIŞTIR
  • Forum da Lenovo a850+ getirip çinden 210 dolara satan arkadaş var almak isteyen onunla iletişime geçebilir. Sipariş verdim 1-2 Haziran civarlarında getirecek
  • bende az önce 850+ siparişi verdim benim 850yi hatuna kaptırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: evsiz

Forum da Lenovo a850+ getirip çinden 210 dolara satan arkadaş var almak isteyen onunla iletişime geçebilir. Sipariş verdim 1-2 Haziran civarlarında getirecek

210$ güzel fiyat 160-170 usd aralığında zaten fiyatı40-50 dolar kar gayet makul
  • arkadalar çinpost ve singapurpost'dan iki kargo geldi.
    singapur post'tan istanbul'a geleli 3 gün ,çinpost'dan da 2 gün oldu.
    çinpost bugün elime geçti ama daha önce gelen singapurpost hala gelmedi.Sizce geri mi gönderildi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavci

arkadalar çinpost ve singapurpost'dan iki kargo geldi.
    singapur post'tan istanbul'a geleli 3 gün ,çinpost'dan da 2 gün oldu.
    çinpost bugün elime geçti ama daha önce gelen singapurpost hala gelmedi.Sizce geri mi gönderildi ?

Hocam biz ne bilelim ? Burası Çin'den sipariş konusu değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlığı karıştırmış arkadaş
  • Hicbir site artik turkiyeye gönderim yapmiyor (uzakdoğu) önerdiğini siteler dahil 4 sitedennuye olup a850+ almaya calistim tam sipariş ödemeye geldiğinde onay vermiyor bende eBay Avustralya ya girip oradan bir satici buldum vr kuzenimin adrsine yollatim melbournde oturuyor gecen cuma aldim dunbteslim etmişler simdi onun bana tekrar yollamasini sagliycam gelince paylasirim
  • 360 tlye aldim bu arada lenovo a850+ fakat satici işlemci için 1.7 ghz yaziyor 1.4 ghz değilmiş o cihaz
  • Hocam buyincoins güvenilir diyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmtCml

Hocam buyincoins güvenilir diyorsunuz

Buyincoins, Türkiye'ye gönderim yapmıyor artık.
  • Saygıdeğer hocam artvinliyim batuma gondertebirim onun için sordum

• quote:

Saygıdeğer hocam artvinliyim batuma gondertebirim onun için sordum

O zaman sıkıntı yok.Güvenilir sitedir.
  • Hocam inceledm ama çok iyi telefon goremedim yani 3gb Rami olan tel yok başka varmı aliexpress ten hariç orda paypal olmadığından sikinti

• quote:

Hocam inceledm ama çok iyi telefon goremedim yani 3gb Rami olan tel yok başka varmı aliexpress ten hariç orda paypal olmadığından sikinti

3 GB ram yok zaten. Hem o kadar rami ne yapacaksın ?

• quote:

Hocam inceledm ama çok iyi telefon goremedim yani 3gb Rami olan tel yok başka varmı aliexpress ten hariç orda paypal olmadığından sikinti

paypal da gürcistana göbderimi kabul etmiyor

• Arkadaşlar bende 5 gün önce Lenovo A850+ cep telefonu sipariş verdim.Satıcı Türkiyede gümrük problemi olduğu için göndermediğini söyledi.Sonra isterseniz parça parça gönderiyim siz toplarsanız dedi.Bende azcok bu işlerden anladıgım için kabul ettim.Şuan telefonu 2 paket halinde yolladı.1. pakette ekran 2. pakette anakart vs var.gelince haber veririm buradan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.