Şimdi Ara

Kulaklık (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @jaydee merhaba bu kulaklıkları her yerde görüyorum bu aralar sence nasıl cx300 dinlediysen bi karşılaştırma yapabilirmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: geberit

@jaydee merhaba bu kulaklıkları her yerde görüyorum bu aralar sence nasıl cx300 dinlediysen bi karşılaştırma yapabilirmisin?

Creative de kullandım sennheiser de , bu kulaklıgın en onemli ozelligi ergonomi bence tam kulak icin yapılmıs cok iyi oturuyor kulaga bass larda mukemmel perf. veriyor bence ikisindende iyi ses kalitesi , pioneer sonucta
  • Sennheiser HD202
  • philips SHE9501
    iidir
  • kendim Westone UM2 kullanıyorum, Sennheiser cx300 ikinci kulaklığım (mmalesef bunun da orta boy kulaklık başlıklarını kabettim)

kardeşime de , sennheiser OMX 90 VC Style aldık, kaliteli bir kulaklık olduğu nu belli ediyor ancak kulağa oturtamadık bir türlü, havada askıda kalıyor sanki :(
    aceba o kadar para boşa mı gitti diye yanıyorum :( (110 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 27 Ekim 2007; 10:38:34 >
  • sennheiser cx300
  • önceden bi mx200 vardı ama artık KOSS KSC-75 :)
  • ıe 4 ü alalı 2 ay gibi bi süre oldu hiç sorunsuz ve mükemmel ses kalitesiyle dinliyorum şarkılarımı bazen basslar fazla geliyo ama(ses ortanın biraz üzerinde zaten son sese getirmenizde imkan yok kulağınıza oturmadan da kesinlikle o güzelim ses kalitesini yakalayamazsınız)müzik dinlediğimi yeni anladım :D
  • pmx60, pmx100, sony ericcson walkman phone kulaklığı ve philips in bir kulaklığı(15 ytl ye almıştım).
  • sennheiser cx300
  • xtrememac fs1 :)
  • Shure e2c
    Sennheiser cx300
  • Grado SR325i
  • Sennheiser pmx 60. Westone Um1. Bu arada westone um1 in ses kalitesi pmx 60 tan öle çok farklı gelmedi bana bilmiyorum yanılıyormuyum acaba biraz daha farklı hoş ama yani öle büyük bi fark algılayamadım şimdilik.
  • Ben cx300 kullanıyorum. Arkadaşlar her kafan bi ses çıkıyor, cx300 ep630 den daha mı iyidir, daha mı kötü?
  • senn mx-300 ama yakında cx-300 olabilir :)
  • baştan itibaren kulaklık maceramı yazayım
    İşportadan alma sony
    Snopy bi kulaklığım vardı yeşil eşşek kadar bişey 15 ytl civarıydı
    philips kulaklığım oldu normal mp3player kulaklığı
    Creative HQ-1700
    Creative EP-630
    HQ-1700 den ve EP630 dan çok memnunum...
  • sony MDR-EX90LP ..

çok tatlı sesi var tavsiye ederim
    başkasını dinlemedim bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnRh -- 3 Kasım 2007; 15:41:55 >
  • creative ep 480
    philips she 2650
    yakında da creative ep 630 olcak inşallah
  • Sennheiser CX 95 aldım + Sennheiser IE 4 üm vardı bide...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.