Şimdi Ara

Kulaklık (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum....sennheiser momentum serisi,westone,ultrasone ve bayerdynamic arasında kaldım.Arzum bass mid ve tizlerin birbirine karışmaması bass ağırlıklı ses vermesi,sahnesinin sıcak olması,ayrıntılı ve detaylı ses vermesi.Müzik tarzım rock-metal ve hip hop.Önerilerinizi bekliyorum...
  • Arkadaşlar JBL T450 kablolu olandan almayı düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz.
  • televizyona bağlamak için (kulakiçi) kulaklık arıyorum..pek çok alışveriş sitesine baktım ve neredeyse hepsinin kablo uzunluğu 1,2 metre. bu yüzden televizyona bağlamak için hepsi kısa kalıyor. acaba uzun kabloya sahip bir kulaklık biliyor musunuz? veya herhangi bir kulaklığı alıp,araya uzatma kablosu ekleyerek televizyona bağlamam mümkün mü? (philips shp-2500 modeli güzel ama gözlük kullananlar için biraz sıkıntı verici,o yüzden kulakiçi model arıyorum ) şimdiden teşekkür ediyorum
    NOT: ''kulakiçi''nden kastım,küçük olan modeller Örn:sennheiser mx 760.. büyük dj kulaklıkları değil

bu mesaj daha önce bir arkadaşımızın 2008 yılında yazdığı mesaj
    benimd eistediğim aynı şey masamdaki bilgisayara kulaklık bağlayıp yaklaşık 3 metre uzaklıkta ses kaybı yaşamadan buna dikkat ses kaybı yaşamadan (daha önce 5m. uzatma kablosu ile dinledim müzikleri % 50 ses kaybı yaşadım) müzik dinlemek için

kulaklık istiyorum yardımcı olurmusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: modoste

televizyona bağlamak için (kulakiçi) kulaklık arıyorum..pek çok alışveriş sitesine baktım ve neredeyse hepsinin kablo uzunluğu 1,2 metre. bu yüzden televizyona bağlamak için hepsi kısa kalıyor. acaba uzun kabloya sahip bir kulaklık biliyor musunuz? veya herhangi bir kulaklığı alıp,araya uzatma kablosu ekleyerek televizyona bağlamam mümkün mü? (philips shp-2500 modeli güzel ama gözlük kullananlar için biraz sıkıntı verici,o yüzden kulakiçi model arıyorum ) şimdiden teşekkür ediyorum
    NOT: ''kulakiçi''nden kastım,küçük olan modeller Örn:sennheiser mx 760.. büyük dj kulaklıkları değil

bu mesaj daha önce bir arkadaşımızın 2008 yılında yazdığı mesaj
    benimd eistediğim aynı şey masamdaki bilgisayara kulaklık bağlayıp yaklaşık 3 metre uzaklıkta ses kaybı yaşamadan buna dikkat ses kaybı yaşamadan (daha önce 5m. uzatma kablosu ile dinledim müzikleri % 50 ses kaybı yaşadım) müzik dinlemek için

kulaklık istiyorum yardımcı olurmusunuz.

o kadar uzun kablolu kulaklık kulak içi bulmanız mümkün değil uzatma kablosu almanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.