Şimdi Ara

Kulaklık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s_unf

7 tane sony im var modellerini yazamicam evde :)
    1 panasonic
    2 philips
    1 jvs
    1 iaudio

bunlar var su anda ama yeni bir tane almayi dusunuyorum cowon d2 ile iyi gidebilcek usa dayim su anda ama param yok mecbur turkiyeye donunce alicam ki oda elma sepetinden cok pahali olmayan bir urun olucak JBL ie4 veya shure....artik para vermekten sikildim farkli sesler dinlemek guzel ama tutar istiyorum artik tavsiyede bulunursaniz sevinirim bu arada ...canli,sesleri karistirmayan,baslari guclu,yuksek ses de bozulmayan her turlu muzige gidebilecek bir kulaklik lazim alet cowon d2 simdiden tesekkurler

Alıntıları Göster
    creative ep-630

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihoku

creative ep-630

Alıntıları Göster
    philips var 20ytl'lik ama cx300 kalitesinde bişey alıcaz yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaypcnet -- 22 Ekim 2007; 0:42:12 >
  • quote:

1 panasonic
    2 philips
    1 jvs
    1 iaudio

bunlar var su anda ama yeni bir tane almayi dusunuyorum cowon d2 ile iyi gidebilcek usa dayim su anda ama param yok mecbur turkiyeye donunce alicam ki oda elma sepetinden cok pahali olmayan bir urun olucak JBL ie4 veya shure....artik para vermekten sikildim farkli sesler dinlemek guzel ama tutar istiyorum artik tavsiyede bulunursaniz sevinirim bu arada ...canli,sesleri karistirmayan,baslari guclu,yuksek ses de bozulmayan her turlu muzige gidebilecek bir kulaklik lazim alet cowon d2 simdiden tesekkurler

Alıntıları Göster
    Philips SBCHN050;)

• quote:

Orijinalden alıntı: xlebronx

Philips SBCHN050;)

Alıntıları Göster
    philips shp 2500(bunu rock ve metal dinlerken kullanıyorum)
    cx 300(bunu jazz blues için kullanıyorum)
    bir de laccess marka mikrofonlu dandik bi kulaklık(bunu da msn skype için kullanıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pence46 -- 18 Ekim 2007; 0:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pence46

philips shp 2500(bunu rock ve metal dinlerken kullanıyorum)
    cx 300(bunu jazz blues için kullanıyorum)
    bir de laccess marka mikrofonlu dandik bi kulaklık(bunu da msn skype için kullanıyorum)

Alıntıları Göster
    sennheiser cx300
    ve
    sennheiser mx55 vc.. yeni aldım street tipi olduğundan cx300 den çok daha pratik ve .. ve basları da çok iyi..

kanal içi kulağımı rahatsız ettiğinden cx300 ü satmak istiyorum isteyenler msnden ulaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepciniz83

sennheiser cx300
    ve
    sennheiser mx55 vc.. yeni aldım street tipi olduğundan cx300 den çok daha pratik ve .. ve basları da çok iyi..

kanal içi kulağımı rahatsız ettiğinden cx300 ü satmak istiyorum isteyenler msnden ulaşsın

Alıntıları Göster
    cx300 ve ep630
  • quote:

1 panasonic
    2 philips
    1 jvs
    1 iaudio

Alıntıları Göster
    şimdilik sennheiser cx300 ama yakında UM1 inşalla

• quote:

Orijinalden alıntı: BetaMode

şimdilik sennheiser cx300 ama yakında UM1 inşalla

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar shure e4c kullanıyorum ama kulaklık uçlarımı kaybettim nerden bulurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: die4metal

bendede ii tane varr.
    PHILIPS SHS3200 kulaklık ve Creatice Zen Stone Kulaklık.

Alıntıları Göster
    Sennheiser Pmx60
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ha©ı

Sennheiser Pmx60

Alıntıları Göster
    Sennheiser Cx300
    (çok az kullanılmış satmaktayım*)

AudioTechnica Ath-Ck7
    (çok az kullanılmış satmaktayım.mesaj atın*)

*kulak problemim nedeni ile doktor kanal tipi kulaklık kullmamamı önerdi.Üstüne söz söylemek düşmedi.

Sony ve Sennheiser stüdyo tipi kulaklık satmak isteyen de mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmaker[rhsr]

Sennheiser Cx300
    (çok az kullanılmış satmaktayım*)

AudioTechnica Ath-Ck7
    (çok az kullanılmış satmaktayım.mesaj atın*)

*kulak problemim nedeni ile doktor kanal tipi kulaklık kullmamamı önerdi.Üstüne söz söylemek düşmedi.

Sony ve Sennheiser stüdyo tipi kulaklık satmak isteyen de mesaj atabilir.

Alıntıları Göster
    Ipod Touch jenerik kulakligi,bana cok kaliteli bas alabilecegim Sennheiser onerebilirmisiniz?(kulakici olmasin)

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarist02

Ipod Touch jenerik kulakligi,bana cok kaliteli bas alabilecegim Sennheiser onerebilirmisiniz?(kulakici olmasin)

Alıntıları Göster
    sennheiser mx 500 kullanıyorum... memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatonline

sennheiser mx 500 kullanıyorum... memnunum

Alıntıları Göster
    su an sennheiser mx 400.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

su an sennheiser mx 400.

Alıntıları Göster
    Amerika'dan getirttiğim V-Moda Vibe IEM Kulaklığımı tek geçerken idarelik aldıgım Philips SBC Hs900 model Headset (Gerçi iyi kullandıgımdan mıdır nedir, 2.5 yıldır sorunsuzca kullanıyorum) ve Creative Zen Vision:m ve Zen Touch Original kulaklıklarını hiç kullanmadığım halde elimde oldugu için belirtmek istedim, saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist02

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: guitarist02

Sennheiser HD 202 ; tam senin için üretilmiş bi kulaklık diyebilirim.... incelemeler bölümünde benim yaptığım inceleme var... ordan bak oku

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: guitarist02

Sennheiser HD 202 ; tam senin için üretilmiş bi kulaklık diyebilirim.... incelemeler bölümünde benim yaptığım inceleme var... ordan bak oku

Alıntıları Göster
    Pioneer SE-CL20

• quote:

1 panasonic
    2 philips
    1 jvs
    1 iaudio

Alıntıları Göster
    sennheiser cx300

Creative Ep-630
    ve
    muhtelif Sony Kulaklıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubberh -- 22 Ekim 2007; 19:57:29 >

• quote:

1 panasonic
    2 philips
    1 jvs
    1 iaudio

Alıntıları Göster
    elimden gecenleri yazayim, su an sadece ksc 75 var, ama yakinda baska alacagim

sony mdrv 7506
    etymotics er4p
    shure e3c
    ue sf5
    um2
    ksc 50

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostbite

elimden gecenleri yazayim, su an sadece ksc 75 var, ama yakinda baska alacagim

sony mdrv 7506
    etymotics er4p
    shure e3c
    ue sf5
    um2
    ksc 50

Alıntıları Göster
    sennhiser cx300 aldim daha yeni :D
  • creative ep-630
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.