Şimdi Ara

Kim ile Memnunluk Oranınız daha yüksek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar bir Ay içinde kendi Daireme İnternet alacağım. Şimdiye kadar ttnet kullandım ama memnun kalmadım.

Haftanın 4 Gününde bazı Vidyo-Portallara bi tür kısıtlama geliyor kota mota dolmadan,
    mesela youtube: Saat 20:30 ile 23:30 arası vidyo yüklemiyor. dönüp durur 30dk içinde 2 dk sını yükler.
    Ama aynı zamanda tıkır tıkır youtube'ta arama yapabilirsin.
    Saat 23:30'u geçtikten sonra, normale döner.

Sözleşme 8Mbps'iken hızı çoğunlukla 1Mbps'in altında.
    Gönderilen Modeme extra Fan takmam gerekiyorki, WLAN her zaman 1 cihazdan fazlasını bağlayabilsin diye.
    Herneyse, yani ttnet benim için öldü.

Uydunet var, okuduğuma göre herkes bununla memnun?!
    Ping'lerde mükemmel değilsede fena değil gibi.
    Yalnız Kablo TV altyapı olup/olmamasını öğrenmek lazım.
    Malesef oturduğum yer için Bilgi alamıyorum (Alanya/Oba). Binada sanırım Kablo TV yapısı bulunmuyor.

Bunu nereden öğrenebilirim?
    Uydunet kullananlar böyle kısıtlamalar yaşıyorlarmı?
    Başka tavsiyeleriniz olurmu?

Saygılar

• önceki servis sağlayıcım ttnet'ti. uydunet'e geçeli de 5 ay oldu yaklaşık. ttnet'in son dönemlerinde 8mbps bağlantı için yaklaşık 70 tl fatura geliyordu. değiştirdikten sonra da aradılar 50 lira yapalım dediler ama hız ve rahatlık konusunda uydunet çok iyi şu an. bölgesel arızalar olduğunu duydum. siz oturduğunuz semte yönelik araştırma yapın. komşulardan kullananlar sorun yaşamıyorsa bence fiyat performansı en iyi olan şu an.
  • Hocam bende alanyada merkezde oturuyorum ve bizim apartmanda oturanlar ile uydunete geçmeyi düşünüyoruz hep beraber herhalde alanya merkeze uydunet internet servisi sağlıyo kulanan 1-2 kişi duydum en iyi sonucu internet sayfasındaki numaraları arayarak öğrenebilirsiniz gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞeRmeH -- 19 Ocak 2015; 22:34:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.