Şimdi Ara

Kia Xceed alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
27.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xceed 1.5 mild hibrit için Adana bayii en son 878 fiyat verdi inci beyaz için.

Şu anda bende 2021 Stonic var ve takasa vereceğim.

Xceed çok güzel bir kasası ve donanımı var fakat trafikte çok çok az olması düşündürüyor.

2023 yeni kasa Xceed mi şu anda bayilerdeki yoksa yeni kasa henüz gelmedi mi ?

Araç hakkında bilgisi tecrübesi olanlardan değerli yorumlarını bekliyorum.

Saygılarımla...

• 1.0 ın ne günahı var hocam, çarşıya pazara manava rahat gitmek için illa 1.5tsi mi alacaz? 1.0 ın mabadı rahat etmesin mi? Heryer kasis çukur.

O kadar fazla araç satıyorlarki araç başına 1 dolarlık kar bile milyon dolarlık kazanç bırakıyor. Vw 35 milyondan fazla mqb araç satmış düşünün.

Vw önce bağımsız süspansiyonu kaldırdı. Arada bir diesel gate yaptı. 2.0tdi ın stroğunu kırptı 1.6tdi yaptı. Maliyeti düşürmek için 1.2tsi i üretimden kaldırdı, 1.4tsi bloğundan bir silindir kesti çıkardı 1.0tsi yaptı sattı, motor kulakları titreşimden haşat oluyor 2 senede. Gitti kokpit düğmelerini kaldırdı maliyeti düşürmek için ekrana bağladı herşeyi, araç kullanırken telefon kullanmak yasak ekran serbest. MQB ye girmiyorum hiç. Mqbyi kısaltıyor polo oluyor uzatıyor pasat oluyor yükseltiyor tiguan oluyor bir anda fiyat 2 katına çıkıyor. Motor şanzıman platform parçalar vs hep aynı fiyatlar nası bu kadar farklı anlamış değilim. Gidip 0 golf alsanız sanayide kıçını başını kasasını değiştirip tiguana passata çevirebilirsiniz. O derece ortak. Aslında bütün firmalar benzer işler yapıyorda tüketiciye pek iyi yansımıyor.

Xceed aklımı çeldi biraz sanırım. Bir arada santa fe aşırı mantıklı geliyordu.

Edit: https://www.autocarpro.in/news-international/volkswagen%E2%80%99s-mqb-platform-celebrates-10th-anniversary--32-million-vehicles-produced-82017
    Ben Ağustos’ta sıfır aldım, çok memnunum.
    Yakıt tüketimi çok iyi
    Donanım olarak baya baya dolu, zaten bakmışsınızdır.
    İç hacim geniş, koltukları gerçek deri, 1.5 T-GDI motor şu an Kia-Hyundai grubunun en güncel modeli ve sadece Xceed ile bu motor geliyor, Sportage’ta bile yok bu motor.
    Arkalar bağımsız süspansiyon ( Golf, 308 ve Astra’da torsiyon)
    Lastikler Conti Premium Contact 6 geliyor
    JBL Ses sistemi muhteşem
    Koltuk soğutma çok işe yarıyor
    Merak ettiğiniz birşey olursa yardımcı olurum
    Makyajlı kasa da sadece ön arka tampon ve ön farlar farklı diğer herşey aynı.
    5 yıl garantide büyük avantaj
    Not: Daha yeni 300km yoldan geldim, klima ve koltuk soğutma full açık otobanda 130-140 arası tempolu kullandım 6,4lt yaktı ve araç 2500km oldu, daha da düşecektir.

şimdi bu araçlara ben de baktım bir ara; özellikle CEED SW bayıldım ;tasarım olarak harika bir araç.

Amma ve lakin; donanım dolu derken ? bence araç bomboş;

-ŞERİT TAKİP YOK

-ÇArpışma ENGELLEME YOK

-ADAPTİF CRUİSE YOK

-KÖr nokta uyarı YOK.

-360 derece görüş yok.

vs..vs.. bence 2022 C segment bir araca dolu denebilmesi için yukarıdakilerin en azından 2 tanesi mutlaka bulunmalıdır.

• Piyasası olmayan bir araç sizin için dert değilse çok güzel araç.

Eski bir Ceed kullanıcısı olarak ben piyasası olmayan araçlara tövbe ettim.

Satmak istediğinizde çok zorlu bir süreç oluyor.

• Koltuk soğutma var bence alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 878 bine sıfır golf yeni 308 ve Astra bulunanilir. İyi düşünün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şık duruyor dikkat çekici bir araç. Piyasa derdiniz olmasın araç temiz olduktan sonra her türlü satılıyor yeter ki fiyatı şişirilmiş olmasın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de eski ceed kullanıcısıyım 2 defa aldım sattım, benimkiler çok kolay oldu.

Fiyat güzel, araç hem suv hem hibrit, hem de dolu paket sanırım. Benim mantığıma göre alınır binilir güzel bir fiyatta.

Edit: listesi 920 bin imiş, güzel indirim vermiş aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 25 Eylül 2022; 22:30:10 >
  • Araç makyajlı mı acaba eğer öyle ise kaçırmayın çökün.

• Ben Ağustos’ta sıfır aldım, çok memnunum.
    Yakıt tüketimi çok iyi
    Donanım olarak baya baya dolu, zaten bakmışsınızdır.
    İç hacim geniş, koltukları gerçek deri, 1.5 T-GDI motor şu an Kia-Hyundai grubunun en güncel modeli ve sadece Xceed ile bu motor geliyor, Sportage’ta bile yok bu motor.
    Arkalar bağımsız süspansiyon ( Golf, 308 ve Astra’da torsiyon)
    Lastikler Conti Premium Contact 6 geliyor
    JBL Ses sistemi muhteşem
    Koltuk soğutma çok işe yarıyor
    Merak ettiğiniz birşey olursa yardımcı olurum
    Makyajlı kasa da sadece ön arka tampon ve ön farlar farklı diğer herşey aynı.
    5 yıl garantide büyük avantaj
    Not: Daha yeni 300km yoldan geldim, klima ve koltuk soğutma full açık otobanda 130-140 arası tempolu kullandım 6,4lt yaktı ve araç 2500km oldu, daha da düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthGTI -- 25 Eylül 2022; 22:59:41 >
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt

Makyajsiz X-Ceed' de yol tutus iyi degildi..Guven vermiyordu, Makyajli kasa da duzeltmislerdir umarim..

• Ben tereddütsüz alırdım.

Dolu B SUV parası ve donanım olarak çok iyi. Koltuk soğutma dahi var. Taigo gibi polo kirmasi ismen dolu paket cismen boş paket araçlardan ucuz

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bence yol tutuşu gayet başarılı, F20 116d’den geçmiş birisi olarak söylüyorum, C segmentinde tek arkadan çekişli ve segmentinde en iyi yol tutan araçtır F20 LCI

Sevindim Hocam gule gule kullanin kazasiz belasiz..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    3008, c5a, tucson, sportage vs. varken buna ne gerek var desen anlarım.

Yav arkadaş saydığın araçlarla aynı kategoride mi xceed?

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Bu ara kia liste fiyatının altında satış yapıyor galiba? Bu hafta tanıdığım ceed hb 1.5 160 bg lik aracı 679 a aldı.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Öyle ise iyi yapıyorlar bu piyasada biraz kanaatkar olan kazanır.

Xceed'in donanımlara baktım da gırtlak dolu diyebiliriz. Araçta JBL var, Elektrikli deri koltuk, hem de ısıtmalı soğutmalı, elk bagaj, güvenlik baya çakılı dolu, led far, açılır cam tavan, ekranlar büyük ve kaliteli, var da var maşallah. Kiada bu tarz fırsat nadir olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt

Lütfen bana xceed'in SUV olduğunu söylemeyin . Biraz yükseltilmiş hatcback araba işte. 3008 , Tucson falan bunlar yanında dev gibi kalır. Golf yada yeni 308'in bu araçtan bir eksiği falan da yoktur yerden yüksek olmamaları dışında.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Tamam Xceed SUV değil ama Golf, Leon, 308 gibi C hb’de değil, Xceed Crossover

• şimdi bu araçlara ben de baktım bir ara; özellikle CEED SW bayıldım ;tasarım olarak harika bir araç.

Amma ve lakin; donanım dolu derken ? bence araç bomboş;

-ŞERİT TAKİP YOK

-ÇArpışma ENGELLEME YOK

-ADAPTİF CRUİSE YOK

-KÖr nokta uyarı YOK.

-360 derece görüş yok.

vs..vs.. bence 2022 C segment bir araca dolu denebilmesi için yukarıdakilerin en azından 2 tanesi mutlaka bulunmalıdır.

Hiç xceede bindiniz mi acaba arkası golften dar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.