Şimdi Ara

KENWOOD KRF-V6090D AVR + DVF-3200S DVD-Divx Player + ONKYO HTP-103 6.1 PAKET (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
0
Favori
26.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o zaman bende mecburen Kenwood sisteme bakıcam iyice, keza 6.1 sub ı aktifse o alınır abi

Ama işte aklımda ONKYO AVR'de kaldı Kenwood değilde ONKYO'yu tercih ederdim açıkçası

ENPlus yapsa bir babalık subları değiştirse
  • 1. yarın bir gün XXX kanalı HD formatında bir yayın yapmaya başladı ve benimde HD Ready bir LCD tv'im var ama ses sistemimde HDMI giriş veya çıkış yok, bu durumda ben görünütyü HD LCD Tvmden alırken sesi sete aktaramayacagım öyle mi ?Daha dogrusu sesi HDMI olarak mı aktaramayacagım sanırım, yani görünütyü HDMI alıcaz ses ne olacak o zaman

2. Veya şöyle ekleyeyim, HDTV isimli releaselar çıkıyor artık çoğu yabancı diziler Amerika'da. İsimleri de örneğin şöyle : LOST.S01.EP.03.HDTV.LOL. Burdaki HDTV ibaresi sanal bir ibare mi yoksa gerçek payı var mı yani bu isimli dosyaları sonuçta HD Player ile değil normal divx playerimizda çalarken ekrandaki görüntü sonuçta divx oluyor, ses de küçük standart riplerde mp3 genelde, o zaman ne diye HDTV oluyor bu rip in adı ?

1. soruna soyle cevap verebilirim. HDMI goruntu ve sesi ayni kabloda sıkıstırmadan gonderir. Eger HDMI girisli bir TV alırsan buyuk olasılıkla ses için dijital cıkısı da olacaktır Boylece sesi de TV den anfine gonderir cok kanallı sesi elde edebilirsin

2. soruna gelince. Yurtdısında artık HD yayınlara basladılar. Sen dosya isminin HDTV icerdigine bakma. O filmler TV den Allah bilir hangı formatla kaydedildikten sonra tekrar sıkıstırılıp DVIX e cevriliyor. Yani artık filmin High Definitionlıgı falan kalmıyor.

• arkadaslar bu onkyoda radyo yok galıba.ben oyle bır ozellık bulamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YAREN

arkadaslar bu onkyoda radyo yok galıba.ben oyle bır ozellık bulamadım.

Arayan bulur dostum RDS li hemde

http://www.eu.onkyo.com/products/product_en_4209420.html

Other Performance Features
    • RDS (PS/RT/PTY/TP)
    • 30 FM/AM random presets
    • “Easy-set” speaker configuration
    • Crossoveradjustment (40/50/60/80/100/120/150/200 Hz) for bass management
    • Compatible with RI (Remote Interactive) Dock for the iPod
    • A/V synchronization function (0/20/40 ms)
    • Full-function RI (Remote Interactive) remote control

• arkadaşlar,sonunda sistemi aldım
    önce enplus cevahire gittim.Baktım satıcı ilgisiz zaten teşhirde de yoktu kenwood.çıktım enplus metrocitye gittim.orda sistemi biraz dinledim.ses tam istediğim gibiydi.peşin olunca %5 indirim yapıyolardı.ben de o yüzden yarısını peşin yarısını da taksitle aldım.sistemi eve getirip kurulumunu servis yapacakmış.ne zaman gelecekler yarın haber verecekler.sabırsızlıkla bekliyorum.sistem kurulunca bi yorum yazarım.oh be
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterfall_man

arkadaşlar,sonunda sistemi aldım
    önce enplus cevahire gittim.Baktım satıcı ilgisiz zaten teşhirde de yoktu kenwood.çıktım enplus metrocitye gittim.orda sistemi biraz dinledim.ses tam istediğim gibiydi.peşin olunca %5 indirim yapıyolardı.ben de o yüzden yarısını peşin yarısını da taksitle aldım.sistemi eve getirip kurulumunu servis yapacakmış.ne zaman gelecekler yarın haber verecekler.sabırsızlıkla bekliyorum.sistem kurulunca bi yorum yazarım.oh be

Dostum hayırlı olsun hangi sistemi kaça almış oldun merak ettim yaw gelsin lütfen her karesini foto çek :) Bir an önce yorumlarını bekliyoruz

• kenwood avr+kenwood dvd+onkyo htp-103 hoparlör setini toplamda 890a aldık.yarısını peşin verdim.gerisini taksit yaptırdım.çünkü peşinde sadece%5 indirim vardı.o zamanda 850'ye geliyodu.çok fazla farketmediğinden peşin almadım.hele bi gelsin.adam şu anda fiyat çok indirimli dedi.sadece receiver 800 ytlye satıyoruz dedi.
  • Sanırım sen şu sistemi aldın

http://www.enplus.com.tr/emarket/ProductDetails.aspx?ProductId=206590&CatID=6757

Ancak enteresan Havale ile ödemede buna 800 YTL diyor burda nasıl olurda %5 indirim der
    sana PEŞİN'de onu çözemedim,

birde benim aklım ONKYO amfide sen orda onkyoyla kenwood u kıyasladın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterfall_man

arkadaşlar,sonunda sistemi aldım

Hayırlı olsun, bakalım evde kurup bi testini yap bakalım, bekliyorum yorumları.

• evet aynen bu sistemdi.ben de satıcıya aynı şeyi söyledim.işte zaten kampanyada falan filan dedi ben de ısrar etmedim çok fazla. hele bi kursunlar yorumlarız inşallah..onkyoyu cevahirde dinledim ama müzik cdsi vardı.metrocityde ise bi japon filmi vardı(şu oklar mızraklar havada uçuşur ya).efektler çok iyiydi.mızrak sanki sağ tarafımdaki bi tahtaya saplandı
    onkyo receiver olan sistemdeki diğer hoparlörü ise daha bi özensiz duruyodu.ses olarak müzik cdsi olduğu için tam olarak değerlendirme yapamadım.
  • hayırlı olsun.
    en azından hop. setinin subwoofer ı bile rahat 300ytl lik. canavar gibi..sadece uyduların tipsizliğine gıcık olurum.
    uzaktan seyrediyordum.
    kenwood avr ve onkyo avr beraber cihazlar birbirlerine üstünlükleri yok.çokta ahım şahım cihazlar değil rx-v359 gibi düşünün. bu fiyata valla logitech z-5500 tahtı yıkılmaya aday...
  • saolasın.zaten çok çok iyi bi sistem bu paraya olmaz bence.fiyat/performans iyi bence ama.
    zaten ev sahibi yukarıda.bakalım bi problem olmaz inşallah .olursa da banane artık.bi de kiralık ev forumlarına baksam iyi olcak
  • Peki bu DVD li sistemi ben dvdsini almasam daha ucuza vermezler mi acaba, bende divx player var zaten
    Ayrıyetten DVF-3200S türkçe karakter sorunu içeriyor diye duymuştum
    O yüzden almak çokda mantıklı gelmiyor
  • dvd siz vermezler.yada dvd alma indirmeyiz derler. piyasa hep öyledir istisna belki çok zor. boş ver şükür ki yanında dvdp veriyorlar.
    ev sahibini deli edecek garanti veriyorum.
  • @tepeb, arkadaşına sorar mısın acaba sistemi geldiğinde Türkçe karakter durumunu inceleyebilir mi DVD Player'in ?

Water tabi sende denersen sevirinim

Tşk.
  • the_cantan, valla cevabına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.bu arada benim de philips 720sa var.
    yeri gelmişken sorayım bu sistemi acaba philips dvd player ilemi yoksa kenwood dvd player ile kullansam daha iyi performans alırım.tabi bi de görüntü kalitesi farkedermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

hayırlı olsun.
    en azından hop. setinin subwoofer ı bile rahat 300ytl lik. canavar gibi..sadece uyduların tipsizliğine gıcık olurum.
    uzaktan seyrediyordum.
    kenwood avr ve onkyo avr beraber cihazlar birbirlerine üstünlükleri yok.çokta ahım şahım cihazlar değil rx-v359 gibi düşünün. bu fiyata valla logitech z-5500 tahtı yıkılmaya aday...

Kesinlikle z5500 ün tahtınının iki bacağı gitti yakında kalan iki de gider.
    Sistem gerçekten çok kaliteli ve bu fiyat aralığında sinema performansını bu düzeyde alabileceğiniz bi sistem olduğunu sanmıyorum. Uyduları z5500 den daha güçlü, receiver z5500 den daha iyi ve 20 cm'lik subwoofer'ıda çok etkili, kabinide çok büyük (sub z5500 den iyi diyemiyorum çünkü emin değilim) sinema hissi gerçekten fiyatına göre üst düzey, surround hoperlörlerin güçlü olasıda buna etken.

• dvd illa ki al.
    ben sık kullanım için 720SA kullanıyorum.
    anasını satayım dvd film izlerken farklı farklı ve sağlam orijinal dvd disklerde son 20dk. kala 720SA kafayı yiyor. tarcklar birer birer atlıyor göstermiyor. sarmıyor bile.sağlam cihaz biliyorum ama bazan fitil ediyor.kızgınlığımdan gidip hiç almadım evde ki sağlam dvd player hakaret edercesine trident, kawai, minton vs vz vz. alayım diyorum.
    cevabıma sevin dvd yanında ve indirimli. adamlar satma derdinde dvd siz verip indirime yanaşmazlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Peki bu DVD li sistemi ben dvdsini almasam daha ucuza vermezler mi acaba, bende divx player var zaten
    Ayrıyetten DVF-3200S türkçe karakter sorunu içeriyor diye duymuştum
    O yüzden almak çokda mantıklı gelmiyor

Dvd siz alınca daha pahalıya geliyo haberin olsun. Çünkü hoperlör sistemi 800 ytl civarı, a/v receiver de 700-800 arası yani toplamda 1500 YTL ye falan geliyo. Zaten faturada 800 YTL iskonto gözüküyodu aletin fiyatını çok düşürmüşler o yüzden dvd falan takma çok. Elindekinide kenwood uda dene kötü olanı satarsın ama kenwood'la kullanmanı tavsiye ediyo satıcılar uyum açısından bide tek kumandayla 2 cihaza hükmedebiliyosun.

• Demek harbi fiyat kırmışlar,
    Umarım şu kampanya kısa vadede bitmezde bende yetişirim bu fırsatı kaçırmak çok yazık olur açıkçası

şu DVD yi de bir test ediverin yaw TR karakterler yoksa hikaye çünkü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.