Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
6
Favori
11.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bomba bolum gelicek heralde
  • [simage]
     Kara Para Aşk (2014) | Atv
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esever -- 22 Eylül 2014; 12:53:46 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esever -- 22 Eylül 2014; 16:23:58 >

• begenmedim pek ama boş zamanlarda boş durmaktan iyidir izle gitisn
  • Bu bölüm sonundaki saçmalık son nokta oldu artık,diziyi bırakma kararı aldım.Buraya yazmamıştım üşendiğimden ama çok fazla saçmalık mantıksızlık var ikinci sezon başından beri,hatta isteyen sözlüklerden falan bakabilir birkaç arkadaş güzelce sıralamışlar.Senaristler sanki değişmiş,inanılır gibi değil.İlk sezonuyla Ezel'den sonra favori dizilerimden biriydi gözümde ama şu an izledikçe sinir oluyorum ve sinir olduğum bir şeyi de izlemek istemiyorum.Zaten yabancı dizilerle tekrar daha fazla ilgilenmeye başladım ,eksikliğini hissedeceğimi sanmıyorum
  • Polisiye olarak yerinde sayıp duruyorlar. Aşk aşk aşk...Nereye kadar.

Valla ben de bu bölüm birden kızdım diziye.

Yeter artık ya Elif-Ömer bölüm içinde 30 kez barışıp 30 kez küsüyorlar. Başlarda ben de bir şey demiyordum ama sıkıyor artık.

Dizi daha 20 bölümü tamamlamadan kan kaybetmeye başladı.

"Kara para-elmas" hikayesi en baştan beri ne kadar ilerledi. Sıfır nerdeyse. Yerinde sayıyor.

Senaristler Karadayı da yazıyor. Toplam 4 saatlik dizi yazıyorlar. Nerden baksan 400 sayfa yazıyorlar. "En az" yani bir de... Bir haftada anca bu kadar çıkıyor demek ki.

Aşk meşk oyalıyorlar işte.

Polisiyeye girmekten korktuk demişlerdi de bu kadar korkmayın ya.
  • dizi iyi ypılmış bir aşk filmi için süper kurugu

•  Kara Para Aşk (2014) | Atv

Ömer Elif'in sözleri üzerine onu kelepçelemiş ahahahh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esever -- 25 Eylül 2014; 12:42:53 >

• Dizi cok bomba bir yerde bitti , bir iki bolum daha izlerim eger boyle sacma sekilde devam ederse birakirim. Zaten biz Turk milleti olarak iyi giden birseye comak sokmaktan bikmayiz , usanmayiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reytingler iyice düştü. Demek ki aşk meşk yetmiyor diziyi izletmeye. Acil şekilde dizinin polisiye yanı toparlanması gerekiyor.

Ömer'in Arda'yı azarlaması ne uyuz bi şey ya. Amiri değil bi şeyi değil insan arkadaşını bu kadar azarlar mı? Bi arkadaşım bana öyle yapacak direkt dalarım herhalde. Uyuz oldum

Estetik konusu tartışılırken Bahar "ihtiyacı var sanki diyor". Baharı oynayan Tuvana Türkay'ın burnu baya bi estetikli onun bunu demesi güzel olmuş
  • Dizi bu bölümüyle silkelenmiş.
    Cidden fena heyecanla bekliyorum yeni bölümleri.
  • Son bölüm fena değildi bence, 19. Bölüm iyi olacağı izlenimini veriyor.
  • Bu bolum iyi olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümü izlerken sıkılmadım ama bölüm bittiğinde kendime sordum bu bölüm ne oldu diye... Hiçbir şey... Metin-Tayyar falan çok az gözüktü.

Koca bölüm havaalanına gelmekle geçti.

Saçma sapan planlar yapıyorlar mı bir de.. Yani sanki çok karmaşık bir plan yaparmış gibi. Gizli bir yerde buluşmalar falan. Adam tahtaya gerizekalıya anlatır gibi yazıyor. Dizi bu yönden geliştiremiyor kendini. Polisiye hikayeyi önemsemiyorlar. Önem verseler izlenmeyecek çünkü onlar da haklı.

Ben de napiyim saçma sapan ayrıntılarla bakıyorum,

Engin Akyürek kilo vermiş, geçen sezonki tipine dönmüş. Sezon başı neydi öyle baya kilo almıştı.

Tuba Büyüküstün kendini çok geliştiriyor. Artık sırıtmıyor en azından. Oynarken gözleri rolü hissettiriyor ama sesi kötü. Diksiyonu, tonlamaları falan iyi değil. Mesele şurada "operasyon" diyişine bakın bihttp://youtu.be/ykecvW45i-U?t=1s

Bir de son sahnede "sensiz yaşayam" mı ne dedi, çok ruhsuzdu. Herhalde atmosferden role pek giremedi

Bahar ne öyle ya Rolünü de fena yapmıyor, hiç sırıtmıyor piyasadaki kadın oyunculara göre.

Adını unuttum şimdi Elif'in kız kardeşi de bu sezon çirkin değil, o da bi tuhaftı yüzü falan çok zayıftı. Şimdi annemizin beğeneceği kıvama gelmiş

• Piyasadaki dizilere göre çok daha iyi olduğunu söylemeliyiz.Oyunculuk olarak da hikaye olarak da.Diziden daha çok malzeme çıkar.İşlenmemiş çok konu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Son bölümü izlerken sıkılmadım ama bölüm bittiğinde kendime sordum bu bölüm ne oldu diye... Hiçbir şey... Metin-Tayyar falan çok az gözüktü.

Koca bölüm havaalanına gelmekle geçti.

Saçma sapan planlar yapıyorlar mı bir de.. Yani sanki çok karmaşık bir plan yaparmış gibi. Gizli bir yerde buluşmalar falan. Adam tahtaya gerizekalıya anlatır gibi yazıyor. Dizi bu yönden geliştiremiyor kendini. Polisiye hikayeyi önemsemiyorlar. Önem verseler izlenmeyecek çünkü onlar da haklı.

Ben de napiyim saçma sapan ayrıntılarla bakıyorum,

Engin Akyürek kilo vermiş, geçen sezonki tipine dönmüş. Sezon başı neydi öyle baya kilo almıştı.

Tuba Büyüküstün kendini çok geliştiriyor. Artık sırıtmıyor en azından. Oynarken gözleri rolü hissettiriyor ama sesi kötü. Diksiyonu, tonlamaları falan iyi değil. Mesele şurada "operasyon" diyişine bakın bihttp://youtu.be/ykecvW45i-U?t=1s

Bir de son sahnede "sensiz yaşayam" mı ne dedi, çok ruhsuzdu. Herhalde atmosferden role pek giremedi

Bahar ne öyle ya Rolünü de fena yapmıyor, hiç sırıtmıyor piyasadaki kadın oyunculara göre.

Adını unuttum şimdi Elif'in kız kardeşi de bu sezon çirkin değil, o da bi tuhaftı yüzü falan çok zayıftı. Şimdi annemizin beğeneceği kıvama gelmiş

Tuba Buyukustun benim gozumde asiri siritiyor ya.Bak dikkat et cogu sahnede replikleri tak tak oyle ezberden soyleyiveriyor.Kendinden hicbi sey katmiyor.Dumduz oyunculuk.Bolumun basinda Sami'yle arabada telefonda konustu ya orda felaketti yani.Karsisinda biri olmayinca daha da kotu.Bi de evet sensiz yapamam sahnesi.Sanki orda seni istemiyorum der gibi soyledi asdfghjks.
    Engin Akyurek sirtliyor benim gozumde.Zaten bana gore bi standarda bagli kalmadan taban tabana zit rolleri ustlenmesiyle ulkedeki en iyi erkek oyuncu.
    Bolume gelecek olursak resmen bi gecis bolumu izledik.Roma bolumunden cok sey bekledigimden susuyorum.Cunku 3. bolum de Roma'daydi ve guzeldi galiba hem 20 hem 21 orda cekilecekmis.Insallah guzel bolumler olur.

• Artık dizinin "küçük yaştaki kardeşlerimiz" için yapıldığına tam anlamıyla kanaat getirdim. Hedef kitle biz değiliz ne yapalım

Polisiye hikayenin bu kadar düşük seviyede tutulmasının başka bir anlamı yok.

İtalyada Otel önünde Ömer, Elif, ve Sami sap gibi yan yana duruyor Sözde gizli operasyon. Bu kadar olmaz ya olamaz yani. İlk bölümde Ömer'in kim olduğunu bilmeden Elif'i "Yanındaki kim" diye arayan Metin, bunlara izin verecek he Hayır, Metin zaten operasyonun farkında biliyorum ama Ömer'in tayfa bunu nasıl düşünemiyor ve bunları göze alıyor çok saçma.

Daha 20. bölüm çok erken bitti malzeme.

• Cok Büyük Balıgı Yakalayacagız Dedikleri Operasyon Bumuydu? 3 Polis + 1 Ömer. Polislik Böyle Olmaz.Adamın Metin mi Metin.Verşrsşb Savcılıga Elifin Telefonlarını Dinlemeye Alır.Peşine Bi polis Takar.Metinin Elifi Telefondan Tehtid Ederek Kara Para Aklatmaya Calıstıgı ve Sürekli Rahatsız Ettigini Belgeletirsin.Yakalarsın Metini İstanbulda Alırsın Göz Altına.Elifin de ifadesi Dogrultusunda Sorguya Cekersin Senmi Kacırdın Kara Para Aklattın Arkanda Kimler Var.Atarsın Ceza Evine.Kalır ORda. Eger Hedef Metin İSe..
    Ha Hedef Tayyar İse Tayyarın Romaya Gelmeyecegini Polislerde Biliyor. Tespit eder bulursun Metini.Nasıl Bulursun Diyen Olursa Elifi Takip Et Yeter Adam Zaten Bi Yerlerde Temas Edip Duruyor Elife.Karsısına Çıkıyor yanı..Bulursun Metini takip Edersin 3-5-7 Ay..Ondanda Büyük Balık Tayyara Ulaşır Takibe Alır Dedilleri Toplar Cezaevine Tıkarsın.Bu Nsl Polisiye Dizisi Anlamadım

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.