Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
6
Favori
11.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gzl bölümdü.. Ama Ömerin şüpheli yada soru Sorar İfadesi Gercekten Olmuyor.Abi O nasıl bakıştır ya değiştir şu şeyi ltfn
    Ask Sahneleri yapmacık. Demekki oyuncular İzleyiciye iyi Verememıyor Bu Sahneleri ki Bize yapmacık geliyor Diye Düşünüyrm..Ömerle Elifin oynamaları Berbattı.Keske biraz calıssalardı su oyun havasınada öyle çekselerdi sahneyi.az kolunu Kaldır be abi dedim içimden:)
    Onun Dısında Dizi Kaliteli.
    Ömer Fatihi yakalayamayacak Tabiki.Yada Bilerek Yakalamıcak planları Bozulmasın Diye..
    +
    Ömerin abisi ile amir kesinlikle ANLAŞMALI..Bunuda Damat O Mektubu yazdırmaya zorladılarsa dediklerinde birbirlerine olan bakışlarından anladım

• Yeni bolum fragmani yarin cikacakmis.Bir de yakinda Roma cekimleri yapilacakmis :)
  • Tuba Büyüküstün ne zaman oyunculuğunun yerlerde olduğunu farkedecek acaba.Hiç mi kendisini geliştirmiyor..Engin Akyürek içinde geçerli.Özelliklede komik olan sahnelerdeki oyunculuğu berbat.
  • İzlediğim en iyi türk dizilerinden biri.İnşallah bu çizgiyi bozmazlar bizde uzun sezonlar görürüz. Hala neden bu kadar ilgi gormedigine sasirdim.Hakettiği yerde değil kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu fragmandan sonra dizinin gidişatı sinirimi bozmaya başladı resmen.Önemli spoiler içeriyor fragman,izlenmese daha iyi aslında

• Huseyinin birileriyle işbirliği yaptigi belliydi.Tayyarmış demek ki.Asıl mesele tayyar elmasların onda olduğunu bilmiyor karışacak ortalık.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esever -- 15 Eylül 2014; 18:48:19 >
  • yeni bölüm sağlam olucak gibi

• aşk sahneleri reyting için gerekli. Yangın anında camı kırınız hesabı.

• Tayyar-Hüseyin durumu senaryo açısından hoşuma gitmese de onun dışında bu bölüm geçen 2 bölüme kıyasla çok daha iyiydi,ilk sezonun havasını yakalamaya başlıyor diyebilirim.Yalnız Ömer'in Elif'in evinden çıkarken ve sonrasında elbiselerini almamış olması ama arabaya binip indikten sonra farklı elbiselerinin olması büyük bir dikkatsizlik olmuş bence,bir de bu sezon seslerde de sıkıntı var 3 bölümdür.Sanki hızlıca ucu ucuna çekilip yetiştiriyorlarmış gibi bölümleri.Son olarak Bahar iyiden iyiye Ömer'e yazmaya başlayacak galiba inadına,Tuba'dan daha çok beğeniyorum o kızı,Ömer'in işi zor

• Omer tayyara verdi odunu bence bu son 2-3 bolum ara bolumdu.Asil hikayeyi bu haftadan itibaren gorucez gibi.

• İyi iyi... son bölümden sonra ilaç gibi geldi.

Hüseyin'e çekidüzen verdiler. Cinayetten sonra kırk yıllık soğukkanlı katil gibi olmadığını gösterdiler. İkinci sezon salt kötü karakter gibi davranıyor, bakıyor diye eleştiriler vardı. Bölüm içinde de eskisi gibiydi. "Siyah ya da beyaz değil, karakterler gri" derler ya öyle işte.

Hüseyin, Tayyar'ın cinayetle suçlanmasına fazla bulaşmayacak gibi. Ayağına basılınca öyle hemen bu işin üstünü örteyim demedi, ama görücez ileride. Böyle kalırsa iyi.

Metin'in de kız yüzünden Tayyar'a bilgi vermemesi hoşuma gitti. Tekdüze gitmiyor en azından böyle olunca.

Nilüfer bu bölüm ilk defa güzel geldi gözüme

Bahar tam Femme Fatale moduna girdi

Son sahnede aklıma Ezel geldi. Ezel, Kenan Birkan'ın yanına gelip "Seni köpek gibi öldürücem" demişti. Ona benzettim

• Son birkaç bolumdur birsey dikkatimi cekti.Omer ne kadar cabalamaya ugrassa arda hemen vazgecirmeye calisiyor.Son bolumdede bunu gorduk.Acaba huseyin yaninda arda da mi tayyara calisiyor.Huseyin olayindan sonra beklerim bunuda.

• Dizide her karakter bir şekilde tayyarla muhattap oluyor

Avukat Şebnem beni şaşırttı. O da tayyarlar takımından çıktı

Onun Haricinde bende Arda - Pelin ikilisinden şüpheliyim. Yani Pelin olmasa bile Ardada Hüseyin Tayyar takımından olabilir.

Ömer son bölümde fena gaza geldi Amiri Sami ile belirledikleri psikolojik stratejiyi konuştukları zaman "süperrr" diyip sırıttı çok hoşuna gitmiş son bölümde tayyara verdi odunu

Bu arada @psycho90 Ömerle Bahar (Tuvana) gerçektede birliktelermiş kız baya güzel

• bu bölüm biraz hareketliydi ama senaryo cidden tökezlemiş durumda..çok mantık hataları vardı, özellikle şu tayyar hüso durumunu nasıl kurtarcaklar bilmiyorum..

neyse bahar güzel kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Son birkaç bolumdur birsey dikkatimi cekti.Omer ne kadar cabalamaya ugrassa arda hemen vazgecirmeye calisiyor.Son bolumdede bunu gorduk.Acaba huseyin yaninda arda da mi tayyara calisiyor.Huseyin olayindan sonra beklerim bunuda.

O benim de dikkatimi çekti.Dün Ömer Tayyar dedikçe Arda gerildi sinirlendi.Dizinin ilk bölümlerinde de Arda Ömer'i bu cinayetin öyle karışık bi nedeni yok.Sibel Ahmet'in metresi falan diye inandırmaya çalışıyordu.O sıralar abisi de Ömer'i Van'a göndermeye çalışıyordu.Ne zaman Tayyar düşmanımız daha yakınımızda olsun,Ömer'in tayinini sizin şubeye alın dedi ikisi de duruldu.
    Dün bi de Hüseyin Ardaların eve geldiğinde Ömer şüphelendiği kişinin Tayyar olduğunu söyledi.Arda'yla Hüso birbirine baktı.
    Ama zaten herkes yalancı ve kötü.Ben bari Arda'yla Pelo'nun iyi kalmasını istiyorum. :(

Son sahnedeki Ömer'in Tayyar'a blöfüne de bayıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Dizide her karakter bir şekilde tayyarla muhattap oluyor

Avukat Şebnem beni şaşırttı. O da tayyarlar takımından çıktı

Onun Haricinde bende Arda - Pelin ikilisinden şüpheliyim. Yani Pelin olmasa bile Ardada Hüseyin Tayyar takımından olabilir.

Ömer son bölümde fena gaza geldi Amiri Sami ile belirledikleri psikolojik stratejiyi konuştukları zaman "süperrr" diyip sırıttı çok hoşuna gitmiş son bölümde tayyara verdi odunu

Bu arada @psycho90 Ömerle Bahar (Tuvana) gerçektede birliktelermiş kız baya güzel

Engin Akyürek ağzının tadını biliyormuş o zaman

• Dediğiniz gibi olursa Arda'yı Pelo vurur. Demedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Dediğiniz gibi olursa Arda'yı Pelo vurur. Demedi demeyin

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.