Şimdi Ara

Kara Para Aşk (2014) | Atv (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
6
Favori
11.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölümü pek beğenmedim özellikle ilk sezonun son bölümlerine kıyasla

Hüseyin'in hikayesini çok kötü bir yere çekmişler,adamın Tayyar'dan farkı kalmamış resmen.Kirli işlerini hallettiriyor,başka bir hayatı hatta karısı oğlu falan var yuh yani,ben de ne senaryolar yazmıştım kafamdan.Bildiğin ağır kötü adam olmuş yani,sadece cinayetle sınırlı kalsaydı bari sırları
  • Bolumu genel olarak begendim.

Huseyine cocuk baba deyince "noluyo lan ?" ifadesi olustu yuzumde huseyin karakteri cok derin bir karakter adam.neredeyse tum teskilati eline gecirmis ali amire kotu diyorduk ali amir bunun yaninda melek melek

Herkes kendi stratejisini belirliyor.Herkesin guvendigi insanlar degisiyor.

Elif artik Bahar degil Avukati Sebnem ile haraket ederken

omerde artik abisi degil Vanda ki amiri ile hareket edecek.

Tayyar ve Metin elifi paketlemeyi kafaya koymus durumda ama bu bolumde omer once davrandi ve elifi omer kacirdi elif emin ellerde bu sefer

elifin hem anne hem babasini kaybetmesi kotu oldu tabii buna mecbur birakildi nebahat cehre diziden ayrilmisti. genel olarak artik yaninda kimsesi olmayan yalniz bir kiz elif.

nilufer en uyuz oldugum karakter. elifin metin ile niluferi opusurken gormesi guzel oldu artik neyin ne oldugunu biliyor elif.

sezon finalinin ardindan ilk bolum cok hareketliydi hic bos sahnesi yoktu her an aksiyon vardi her an birsey ogreniyoruz.

omerin elif hakkinda ki kara para olayinda vandaki teskilattan amirinin yardimini almasi iyi oldu. elifin tutuklanacagini pek sanmiyorum.

genel olarak 10/9 puanim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 4 Eylül 2014; 7:46:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlangıç olarak iyi bir bölümdü.
  • fena değildi ilk bölüm. en azından sezonun ilk bölümlerinde çok farklı atmosfere giren dizilerden olmadı.

Hüseyin konusuna katılıyorum. Abartırlarsa bu işi, ortada hüseyin diye bir karakter kalmayacak.

Tuba Büyüküstün oyunculuğunu geliştiriyor gerçekten. İlk bölümlerde hiç beğenmiyordum mesela.

Reytingler 3 civarı geldi. Maça ve sezonun daha yeni başlamasına bağlıyorum. Güzel köylü falan birinciliği fazla sürdüremez. Haftaya reaksiyon da gelecek işler yine belli değil yani
  • Gzl Bi Bölümdü..Oyucular Tatil dönüşü Rollerine Pek Isınamamıslar gibi Geldi.
    Damatın Öldürülmesi Beklenmeyen Gelişmeydi.Damatın Pınara Yazdıgı Mektupu Gören Ömer Tayyardan Şüphelenmeye Baslayacaktır Artık..Ve Tayyarın Sekreterine Ulasıp Tayyarın Ne Kdr Tehlikeli Oldugunu Öğrenip Ona yoğunlaşacaktır Diye Düşünüyorum.
    Nilüfer Bu Kafayla Cok Yaşamaz
    Tayyar Kızla Görüşen Metine Büyük Bi cza Verecek Ama Ne Yapacak Onu Görecez
    TahminLerim Ömer Elifi BiKa BölümeKalmaz Affedip BirlikteHareket Edecekleri Yönünde..Metin Karakteri Diziden Çıkacak Cok hata Yapıyor Cunku..tayyAr+Amir le işbirliği İçinde..ömer+Elife Karşı.. Hüseyin Tam Bi Kapalı Kutu Bakalım Daha Neler Çıkacak İçinden..

• Tuba Büyüküstün'ün kardeşi rolünü oynayan kız ve onun gibi kızları çok güzelmiş gibi gösterip oyuncu yapıyorlar bu ülkede... :)
    Edirne'den kafasını çıkarsın figüran bile yapmazlar.

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    su fragmanlari bir adam gibi verseler

• Fazla spoiler olmasın, fragmanlar bu şekilde daha iyi bence.
  • Yerli dizilerde başı çekiyor benim için, gerçekten Türkiye'de dizi sektörünün biraz daha ileri gittiğini bu dizde gördüm.
  • 15.bölümden kareler;

1.resimde biri evleniyor sanirim dugun var da kimin ?

Kara Para Aşk (2014) | Atv

• Fena değildi bölüm,biraz durağan geldi sanki eski bölümlere kıyasla,fazla bir şey olmadı.Hala ilk sezon akışını yakalayabilmiş değil bana kalırsa
  • Cok dolu guzel bir bolumdu bence.heyecan gene yuksek, oyunculuklar cok iyi

Tayyar amca gene baya bilgi verdi millete:)

İyi gidiyor dizi hikaye olarak.Sezon finalinde bile bu bolum kadar olay olmamisti bence katil olayini saymazsak.

• güzeldi güzel
  • Bölüm fena değildi ama şu Ömerle elifin birbirlerine bakmalarına gülmeye başladım artık. Tamam iyi oyuncular ama hani süre geçsin diye birbirlerine 1 dakika bakıyorlar resmen,mimiklerde komik gelmeye başlıyor.. Hani bari ağır çekimde izlesek de gerçekci olsa.

• Bu sahneye cok guldum
  • Dizinin en kötü bölümüydü herhalde. Çok boş sahneler vardı.

Bölüm sayısı artınca bazı şeyler kabak tadı veriyor. "Elif'i tehdit et, kapa para aklama teklifi yap" sıkmaya başladı artık. Ömerle mali şube polisinin planı, bunun sıkıcı olmasını, dizinin kendini tekrar etmesini engellemiyor.

Senaristlerin bir röportajını okumuştum. Polisiyeye ağırlık vermekten korktuk, aşk'a ağırlık verdik diyorlardı. Polisiyeyi ihmal iyice ihmal ettiler bu aralar. Gösterseler de çok üstünkörü, yapmacık sahneler oluyor.

Dizi böyle yeni izleyici kazanamaz. Hatta kendi izleyicisini bile kaybedebilir. Zaten reytingler iyi değil.
  • Omerle elifin muzik bittigi halde oynadiklari yerde baya güldümbu arada dizinin kesinlikle hakettiği yerde olmadigini düşünüyorum.Medcezir,kurt seyit sura gibi dizilerden kat kat iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Bölüm fena değildi ama şu Ömerle elifin birbirlerine bakmalarına gülmeye başladım artık. Tamam iyi oyuncular ama hani süre geçsin diye birbirlerine 1 dakika bakıyorlar resmen,mimiklerde komik gelmeye başlıyor.. Hani bari ağır çekimde izlesek de gerçekci olsa.

Karşılıklı bakışmalar yapmacık oluyor, yönetmen bunlara dikkat etmiyor nedense.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.