Şimdi Ara

KAAN N1 akıllı telefon hakkında merak edilen her şey! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
4.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keske fiyati 700-900 arasi olsaymis.gm 5 plus varken bu alinmaz +ismi ingilizce olmaliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Hüsamettin Z1 ne zaman çıkıyor bilen varmı?

• Bu telefonun orjinal ismi cokmu guzel sanki...

Malata yok balata

Mahmut-Latif-Tanju isimlerinden turemis gibi

Koy ismi BSR mobil o bile olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aventus43 -- 19 Ağustos 2016; 0:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

kaan diye marka mı olur insan kulağını tırmalayan ve itici gelen bir isim.Türkçüler gelir şimdi taşlamaya

söyle bakalim türkcü olmayalimda neci olalim?
  • isminin hakkini veremeyen cihaz!!!

• vay be! ithal urunlere o kadar aşina olmusuzki turkce bir isimlendirme garibimize gidiyor..ama asil sorun turkce isimlendirmenin de bence basarisiz olmasi...isimlendirme olmamis abi...

• Bu ismin aslı Kaan değil, Kağan'dır. Yumuşak G vardır bu isimde. Ama çoğu kişi Kaan zannediyor. Bu yanlışı düzeltelim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bu ismin aslı Kaan değil, Kağan'dır. Yumuşak G vardır bu isimde. Ama çoğu kişi Kaan zannediyor. Bu yanlışı düzeltelim artık.

Nüfus memuru musun ?

• yıllara elma alan türk halkı kaan kelimesine takılmış iyi öyleyse değiştirip armut yapsınlar o zaman alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bu ismin aslı Kaan değil, Kağan'dır. Yumuşak G vardır bu isimde. Ama çoğu kişi Kaan zannediyor. Bu yanlışı düzeltelim artık.

Nüfus memuru musun ?

Evet
  • Biraz fazla haksızlık edildiğini düşünüyorum. Klon ürün olabilir ama özellikleri, tasarımı, fiyatı belli. Beğenen alır, beğenmeyen almaz. Kimseye zorla ürün satmıyorlar. Sektörde oldukça köklü bir firmalar anlaşılan. Ciddi manada servis ağı ve garanti desteği sunuyorlar.

Telefona Türkçe bir isim seçilmesi, sevimli hayalet ve gezegen ismi koymaktan çok daha iyi olduğu kesin. Link paylaştığıma çok pişman oldum şahsen. Eleştiri ve övgüde dozu kaçırıyoruz galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuago -- 19 Ağustos 2016; 7:01:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aventus43

Bu telefonun orjinal ismi cokmu guzel sanki...

Malata yok balata

Mahmut-Latif-Tanju isimlerinden turemis gibi

Koy ismi BSR mobil o bile olurdu...

BSR de olmaz hocam. malum Hemoroid hastalığının Türkçe adına benzetilir o zamanda.
  • Keşke beyefendi konuşabilse,konuya hakim olsa, konuşacak birşeyi olsa ve Başarı yı geçmişteki başarısını günümüze taşımış gibi anlatmasa. Erdi maalesef net bir şekilde görüyor bu girişim ve bu kişilerle hiç birşey olmayacağını. Ne acı; soru net bari türkiye de üretmediniz türkiyeye için ne özelleştirmeler yaptınız, cevap kötü dizilmiş kelimelerden oluşmuş laf kalabalığı, soru net güncellemeler için nasıl güvence vereceksiniz cevap bir evvelki ile aynı. Global ölçekte çok küçük ve bilgisizsiniz. Firmalar çıkıp öleceğinize. Gidin vestel ile görüşün tüm yazılım işinizi biz Başarı olarak yapıcaz ortaklık yapalım vs. vs. konuş konuş boş işler. Ayıptır söylemesi bir ... olmaz bu kafalarla ve bu yöneticilerle. Aynen eski Türkiye yola devam. Birde basit hesap yapalım: 80 milyonluk nüfusta 50 milyon akıllı tel. varsa herkes yalnızca 1 defa orta seviye cihaz aldıysa 50milyon×1000tl.=50milyar tl. böl 3 e 17milyar dikkat 17 milyar dolar. Bir nükleer tesis,boğaza 1 köprü birde orta düzey 4. havaalanı. Çin 2030 da kuantum haberleşme uydusunu yörüngeye yerleştiriyor,Hindistan uzay araştırmalarında yeni bir boyuta geçiyor, Amerika dan falan bahsetmiyorum Çin diyorum Hindistan diyoruz. Kişiler ve kurumlar(firmalar) bu işleri yapamaz onları organize eden gerektiğinde gümrükler ve vergilerle yasalarla arkadında sapasağlam duracak devlet dikkat devlet politikası gerektiği görmek ve yapmak çok mu zor. Devletin taş atıpta kolumu yorulucak. Neyse ben yanlış konuşuyorum unutun bu yazdıkları boşverin deli saçması şeyler. Bazıları işte böyle forumda konuşur bazılarıda bir ucundan tutar yapar. Boş iş yaptım zamanınızı aldım özürlerimi lütfen kabul edin.Heyecanımdan kaynaklanan kimi zaman haddimi aştıysam özürlerimi bir borç bilirim. Saygılarımla.

• Adı Kaan olanlar kuyruğa geçti bile

• Elk.sayacı işi ile uğraşıyorum.KAAN markasının elektrik sayaçlarından binlerce kişi çok çekti.Ve yıllarca çözüm getirmediler.Umarım telefonları sayaçlarına benzemez.

• Donanımhaber ailesi ve Erdi keşke bu suça ortak olup insanları kandırmasaydınız.
    Bu telefon çin malı bir telefondur. Adı da mobiistar-prime-x-max diye geçiyor. Google dan arattırıp bakabilirsiniz.
    İnsanları salak yerine koyup yerli telefon yaptık diyerek keselerini doldurmayı düşünenler bilsin ki; artık o kadar salak değil bu millet. Şu an bu telefonun satış bedeli 140 usd dir. Siz tabiki bu telefonu toptan alarak 100 usd nin altına mal etmişsinizdir. Ne diyeyim o telefonlar inşallah elinizde patlar.
    Yazıklar olsun!

• Kaan diye telefon ismi çok garip değil mi yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xares34

Donanımhaber ailesi ve Erdi keşke bu suça ortak olup insanları kandırmasaydınız.
    Bu telefon çin malı bir telefondur. Adı da mobiistar-prime-x-max diye geçiyor. Google dan arattırıp bakabilirsiniz.
    İnsanları salak yerine koyup yerli telefon yaptık diyerek keselerini doldurmayı düşünenler bilsin ki; artık o kadar salak değil bu millet. Şu an bu telefonun satış bedeli 140 usd dir. Siz tabiki bu telefonu toptan alarak 100 usd nin altına mal etmişsinizdir. Ne diyeyim o telefonlar inşallah elinizde patlar.
    Yazıklar olsun!

O modele baktım aynısı sadece kamerası onun 21 MP kaan ise 13 MP ondan bile çalmışlar 😁😎

• Uykum geldi izlerken...
    120 dolar'a alıp 1200 liraya satmak isimli video'yu izlediniz, iyi seyirler.

• telefonun orjinali: wolder wiam 65
    http://wiam.wolderelectronics.com/inicio/productos/8-wiam
    WOLDER WIAM 65
    Dimensiones físicas 156,4 x 76,9 x 7,3 milímetros
    165 gramos
    Pantalla IPS 5.5 pulgadas
    Resolución 1.920 x 1.080 píxeles, 400 ppp
    Procesador MediaTek Helio P10 MT6755
    Octa-core Cortex-A53 2 GHz
    Procesador gráfico ARM Mali-T860 MP2
    RAM 3 GB
    Memoria 32 GB + microSD hasta 64 GB
    Versión Android 6.0 Marshmallow
    Conectividad Dual SIM 4G
    Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi hotspot
    aGPS
    Bluetooth 4.0
    NFC
    MicroUSB
    Cámaras Trasera: 21 MP con auto-enfoque, flash LED, HDR, modo pro y vídeo FullHD con estabilizador digital
    Frontal: 13 MP, flash de relleno, HDR, disparo por sonrisa/gestual, modo belleza
    Batería Batería 3.000 mAh
    Carga rápida
    Otros datos Construcción metálica
    Tecnología Miravision
    Lector de huellas dactilares trasero
    Precio 299 euros

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salgado3046 -- 19 Ağustos 2016; 12:09:22 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.