Şimdi Ara

KAAN N1 akıllı telefon hakkında merak edilen her şey! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
4.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapdragon 820 bu fiyata cıkarsa,ağanın eli öpülürdü

• Eyvallah tamam abi telefon ürettiniz telefon çıkarttınız dünyanın en hızlı telefonu olmuş ama arkadaşım Başarı teknik servis arızalı cihaz takip sayfasına her tıkladığım da Kaan adlı siteye niye yönlendiriyor beni, deli oldum arkadaş bu nedir, görende telefonun içindeki işlemcisinin adı HüsamettinProcessor 3.5 Ghz de çalışan 64 çekirdeğe sahip bir işlemci, kimbilir hangi çinli üreticinin telefonunu alıp getirmişler, bunu okuyan başarıda çalışan eleman varsa şu arızalı cihaz takip sayfasında oluşan hatayı gidersin ya ayıptır
  • 5.50 : "Tasarımda çok emeğimiz var."

Hayatınızdan 19 dk çalan bir video.

• Bizimkiler servis olayında olayın gerisindeler..
  • Bu tasarım bana Aliexpresste satılan Çin malı telefonları hatırlattı. Umarım o telefonlara Kaan logosu ve Türk malı damgası basıp piyasaya sürmezler.

• Yaw 700-800 liradan satışa çıkarsalar bu sefer yok şu Çinli markanın şu modeli varmış yok bu markanın bilmem nesi varmış yok daha ucuzmuş bu çöpe para verilmezmiş felan diyecektiniz. Yemeyin burda bizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi yabancı kelime olsaydı daha iyi olurdu,malum bizim millet birbirine güvenmediği gibi,yerli malı ürünlere de güvenmez,sokakta gördüğü Ahmet üretim bölümünde çalışıyorsa onun yapacağı telefonun taaa a...k... der geçer,bunun nedenide işini layıkı ile yapan insan sayısı çok az memlekette,hayatı ciddiye almıyoruz,belkide dünyada bu kadar rahatına düşkün insan topluluğu bir arada yaşamıyordur,bu nedenle ne birbirimize nede yaptığımız işlerimize güvenimiz var,birde hiçbişeye para vermeyip hep dünyasının en değerli şeylerine para harcadığını zanneden aslında dinazorlardan önce de var olduklarını düşümdüğüm,zira bu dinazorlar olmamış v.s. diyip olayı timsaha kadar düşüren tipler olduğunu zannediyorum tipler var anların klavyesinde harfler eksik olmadığı müddetçe yazarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Yaw 700-800 liradan satışa çıkarsalar bu sefer yok şu Çinli markanın şu modeli varmış yok bu markanın bilmem nesi varmış yok daha ucuzmuş bu çöpe para verilmezmiş felan diyecektiniz. Yemeyin burda bizi.
    quote:

Orijinalden alinti: fuujitsu

Yaw 700-800 liradan satisa çikarsalar bu sefer yok su Çinli markanin su modeli varmis yok bu markanin bilmem nesi varmis yok daha ucuzmus bu çöpe para verilmezmis felan diyecektiniz. Yemeyin burda bizi.

Yahu Allah için kim buna 700-800 verir? 500-600 neyse de. Bunları ciddi söylüyorum. 900 lirayı geçtiğin an snapdragon 652 beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 18 Ağustos 2016; 21:29:35 >
  • Çok güzel bir röportaj olmuş gerçekten. Umarım başarılı olur bu telefon ve bu firmadan daha iyilerini görürüz bana güzel geldi. Başarı gerçekten iyi bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Birsey merak ettigimizi kim söylediki

Bunu yazmak için girdim ve şimdi çıkıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MESUT X1 İSTİYORUZZZ DH DUY BİZİ !!!

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Ben gerçekleri açıklıyorum kardeş yoksa kimsenin vereceğinden değil.
  • Bu tür ürünler çıkarıldıktan sonra firmalar gerçekten başarılı olacağına inanıyorlar mı cidden merak ediyorum. "Tüketici neden almak istesin sorusunun" cevabı inandırıcı mı onlara göre gerçekten?

• Adı Kaan olanlar alır ancak.
  • Çekim yapty?ynyz kamerada odaklama sorunu var, aslynda sorun de?il tam olarak ama bu gibi arka fonda farkly puntolarda yazylar olan çekimlerinizde manuel odaklama kullanyn...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FromZeroToHero -- 18 Ağustos 2016; 23:08:25 >
  • Burada o kadar cok bos konusan kisiler varki anlatamam size,

General mobile almiyormusun ? Aliyorsn...

Mizu disiyorsunuz ? Mizuya gore iyi bir telefon. Bu ozelliklerde bu telefon on numara dahada basarili olacaklarina inaniyorum...

Tebrikler Basari..

• Kaan diye model ismi mi olur aptal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duzgun ve akici konusmaniz en az urunun icerigi kadar degerli. Bir takipciniz olarak DH ekibine ve Erdi bey'e uslup ve mutevaziligi icin esekkur ediyor, Basari elektronige adi gibi gerceklesecek, nice duraksiz seruvenler diliyorum.

Ilk firsatta urunu satin alacagim. Iyi sanslar Basari!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooskay -- 18 Ağustos 2016; 23:44:20 >
  • İsmi Kaan değilde TESAN olsaydı daha bi tanıdık ve albenili olabilirdi, bu arada bikac gün önce magazada inceledim bunu fena durmuyor cihaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 19 Ağustos 2016; 9:03:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birazdah ucuz olsaydı keşke

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.