Şimdi Ara

Johnny Bravo Manifestosu ( Yeni madde eklendi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
20
Favori
19.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LeFransız

Tonla gereksiz konularin oldugu bu günlerde, konuna girince düsünmeme yardimci oldun tesekkürü borç bilirim...

Önemli değil hocam. Haftada 7 -8 madde ekleyerek manifestonun genişlemesini istiyorum. Tabiki bu maddeler birbirini tekrarlamamalı. Ne kadar kişiye ulaşırsa o kadar yararlı olacağını umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

quote:

Orijinalden alıntı: .Uqur.

Devam et hacım güzel işler çıkarıyosun

Sağolasın adaş

Kardeşim böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ederim, bu arada bende sevdim seni
  • quote:

quote:

Tonla gereksiz konularin oldugu bu günlerde, konuna girince düsünmeme yardimci oldun tesekkürü borç bilirim...

Önemli değil hocam. Haftada 7 -8 madde ekleyerek manifestonun genişlemesini istiyorum. Tabiki bu maddeler birbirini tekrarlamamalı. Ne kadar kişiye ulaşırsa o kadar yararlı olacağını umuyorum.

Birçok kisiye ulasmasi için facebook yararli olabilir, konunuzuda takip edecegim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: STVxVTS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Uqur.

Devam et hacım güzel işler çıkarıyosun

Sağolasın adaş

Kardeşim böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ederim, bu arada bende sevdim seni

Sağolasın dostum. Elimden geldiğince güncelleyeceğim

• Hiçbirşeyi umursamadığımız anda, özgürlüğü keşfetmiş olacağız.
  • quote:

quote:

quote:

Birçok kisiye ulasmasi için facebook yararli olabilir, konunuzuda takip edecegim...

Bir şeyler paylaşmak için facebook'u pek sağlıklı bulmuyorum. Belki ilerde değişir fikrim. Donanımhaber yıllardır kullandığım ve güvendiğim bir platform. Bir süre burdan devam etmek daha iyi olacak sanırsam

@Seni Gebertirim ;

Öyle bir an hiç bir zaman gelmeyecek. Her zaman insan zihnini meşgul eden bir şeyler olacak. Bu insanın doğasında var. Senin söylediğin şey bir ütopyadan öteye gidemez zannımca

• forumda en nefret ettiğim kişilerin başında geliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CasparoF

forumda en nefret ettiğim kişilerin başında geliyorsun.

Teşekkür ederim. Anormal olan herkesin sevmesi zaten
  • Güzel bir konu olmuş.Nedense bende sevdim seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1nd

Bende çok fedakarlık yaptım arkadaşlarıma. Ama şunu anladım ki geneli menfaat içinmiş. Senin birşeye ihtiyacın olduğunda o yardım ettiğin arkadaşlarının hiçbiri el uzatmaz. Onu çok iyi anladım.

Kesinlikle. Hep böyle oluyor.
  • Johnny Bravo , ben teşekkür ederim elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.
    Elbetteki bizde çıkarcı değilmiyiz, bizimde çıkar gözettiğimiz şeyler yokmu.Tabiki var her insan bir şeylerden çıkar umar.Ama önemli olan bunu karşıdaki insana zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirmektir.Yaşadığım şimdiki döneme kadar kendi çıkarlarına düşkün bir çok arkadaşım oldu.Çoğu ya bendeki bir fikri almak için, param için, güzel sohbet için, sigara için vs.. bunu örneklerle çoğaltmak mümkün.Ama ben onlardan bir şeyler umduğumda kesinlikle her seferinde önce kendi kendimin engeline uğradım.Çünkü benim yapımda kendi şahsi çıkarlarım için başkalarının sırtından geçinmek yoktu.

Yalnız olmayı sürekli üzülen taraf olmaya yeğlerim.Kimse yalnızlıktan ölmez.Yalnız insanın kafası rahattır.Yalnızken daha iyi düşünür uğraştığınız alanda daha çok başarılı olursunuz.
    Aramızdan çıkıp şöyle diyenler olabilir.Yapmayın arkadaşım herkezde kötü değil benim çok iyi arkadaşlarım var vs. Bilinki o insan kendini kandırmaktan başka bir şey yapmıyordur.İyi arkadaş diye bir şey yoktur.
    Kendinizi arkadaşlarınız üzerinden endekslemeyin.Ergenlik çağında yaşanan bütün arkadaşlıkarın hepsi zaman kaybı, üzüntü ve başarısızlıktan başka hiçbirşey değildir.

• Bir kaç yeni madde ekledim. Bu son 1.5 - 2 yılda anladım ki asla ailemi karşıma almamam gerekiyordu. Başkaları için onları üzmemeliydim. Benim için mutlak çaba harcayanların onlar olduğunu göremedim bir süre. Gidenler gitti , ama onlar hala yanımda. Her şey tecrübedir. Ama ikinci hata salaklıktır. Bir daha asla yapmayacağım bunu
  • up kardeşim güzel konuya değinmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanIST

up kardeşim güzel konuya değinmişsin

Sağolasın dostum
  • quote:

Bir kaç yeni madde ekledim. Bu son 1.5 - 2 yılda anladım ki asla ailemi karşıma almamam gerekiyordu. Başkaları için onları üzmemeliydim. Benim için mutlak çaba harcayanların onlar olduğunu göremedim bir süre. Gidenler gitti , ama onlar hala yanımda. Her şey tecrübedir. Ama ikinci hata salaklıktır. Bir daha asla yapmayacağım bunu

Farkında olmadan yaparsam diye en çok korktuğum konu bu , güzel konulara değinmişsin arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyMan

quote:

Bir kaç yeni madde ekledim. Bu son 1.5 - 2 yılda anladım ki asla ailemi karşıma almamam gerekiyordu. Başkaları için onları üzmemeliydim. Benim için mutlak çaba harcayanların onlar olduğunu göremedim bir süre. Gidenler gitti , ama onlar hala yanımda. Her şey tecrübedir. Ama ikinci hata salaklıktır. Bir daha asla yapmayacağım bunu

Farkında olmadan yaparsam diye en çok korktuğum konu bu , güzel konulara değinmişsin arkadaşım

Ben yaptım işte. Keşke yapmasaydım ama oldu bir kere

• Sürekli ağlıyorsun aga. Ne dertli adamsın yahu
  • EE john kardeş yapabiliyormusun.
    sen mesajı atmadan 1 gün önce doğum günümdü bi gaza geldim bi gaza geldim o gün, ama 2 hafta geçti bugün baktım fısssım hala
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.