Şimdi Ara

Johnny Bravo Manifestosu ( Yeni madde eklendi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
20
Favori
19.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

quote:

Orijinalden alıntı: Tupalka

manifesto ne demek?

ananın karnındamı öğrendin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Aferim genç Uğur

Sağol bebe Mert
  • ben de son maddeyi tuttum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

sen kucuk kıza tecavuz eden sonra kac yıl yerım dıye konu acan sahıs degılmısın ?
    amrcan hıstory x' derek ha ıyımıs sımdı sevdım senı

Yok öyle bir şey dostum

tmm olmayabılr konuyu acan sen degılmıydın oncekı avtar selck sahın degılmıy dı

Konuyu açan benim fakat ortada bir tecavüz yok. + Çok büyük yaş farkı da yok. + Küçük kız değil sadece reşit olmayan dedim. + Daha fazla uzatmaya gerek yok

tmm dostum takılıyrum kbakma yazmaya devam

• Yoruma açıktır. Kızmıyorum tabiki de

* Bu arada bir yönetici değiştirmiş son maddeyi ? Acayip sinirlendim !
  • Bende çok fedakarlık yaptım arkadaşlarıma. Ama şunu anladım ki geneli menfaat içinmiş. Senin birşeye ihtiyacın olduğunda o yardım ettiğin arkadaşlarının hiçbiri el uzatmaz. Onu çok iyi anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1nd

Bende çok fedakarlık yaptım arkadaşlarıma. Ama şunu anladım ki geneli menfaat içinmiş. Senin birşeye ihtiyacın olduğunda o yardım ettiğin arkadaşlarının hiçbiri el uzatmaz. Onu çok iyi anladım.

Çark
  • Takip ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Takip ederim.

• Konu dışında böylek onulara pek rastlanılmıyor
    Takip edeceğim.
    Kendime pay çıkarmaya çalışacağım..
  • imzandaki yazıyı beğendim..Fakat birkaç sorum olacaktı..
    Avatarındaki şahsı bilmiyorum kim ögrenebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

imzandaki yazıyı beğendim..Fakat birkaç sorum olacaktı..

Avatarımdaki şahıs Edward Norton ' dur. Bu resim de "American History X" filminden bir karedir. Imbd puanı epey yüksek olan , ırkçılık karşıtı bir filmdir. Bu karede 3 zenciyi öldüren Edward Norton'un polisler gelmesine rağmen hala yüzünden silinmeyen nefret ve kin duygularını hissedebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Bravo -- 10 Mayıs 2010; 19:50:06 >
  • Uğur'u bende severim, birde sık sık yaptığı şaka yok mu öldürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastchaos

Uğur'u bende severim, birde sık sık yaptığı şaka yok mu öldürüyor

Sağolasın dostum. O şaka içimden geliyor ne yapayım

İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki, bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki, bir cismin yarısı toprağa zincirlerle bağlı kaldıkça öteki kısmı göklere yükselebilsin?

Mustafa Kemal ATATÜRK

*Düşünce dünyamı geliştiren yahut beni etkileyen sözleri ve kitap alıntılarını da bu konuda paylaşacağım. Amaç içerik zenginleşsin

@EdaisY ;

Teşekkür ederim

• quote:

quote:

Avatarımdaki şahıs Edward Norton ' dur. Bu resim de "American History X" filminden bir karedir. Imbd puanı epey yüksek olan , ırkçılık karşıtı bir filmdir. Bu karede 3 zenciyi öldüren Edward Norton'un polisler gelmesine rağmen hala yüzünden silinmeyen nefret ve kin duygularını hissedebiliyoruz. Fakat hapise girip çıktıktan sonra bu duygularından arınmış bir insan olur ve kardeşinin ırkçı eylemlerin sonunda bir zenci tarafından öldürülmesiyle film biter. Fakat kardeşi abisinin yolundan gitmiştir. Ve abisinin geçmişi kardeşinin sonuna bedel olmuştur

açıklama için teşekkürler..konunu Yer imlerime ekledim sık sık girip bakacağım

• quote:

quote:

quote:

Avatarımdaki şahıs Edward Norton ' dur. Bu resim de "American History X" filminden bir karedir. Imbd puanı epey yüksek olan , ırkçılık karşıtı bir filmdir. Bu karede 3 zenciyi öldüren Edward Norton'un polisler gelmesine rağmen hala yüzünden silinmeyen nefret ve kin duygularını hissedebiliyoruz. Fakat hapise girip çıktıktan sonra bu duygularından arınmış bir insan olur ve kardeşinin ırkçı eylemlerin sonunda bir zenci tarafından öldürülmesiyle film biter. Fakat kardeşi abisinin yolundan gitmiştir. Ve abisinin geçmişi kardeşinin sonuna bedel olmuştur

açıklama için teşekkürler..konunu Yer imlerime ekledim sık sık girip bakacağım

Teşekkür ederim. Ben de sık sık güncellemeye çalışacağım

• İyi güzel konu açmışsın, ama niye spoiler veriyorsun?
    Yaptığın ayıp biliyorsun...
    Benim gibi izlemeyenler var, filmi niye anlattın afedersin ama sana anlat diyen olmadı en azından sonunu söyle diyen olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swashbucker

İyi güzel konu açmışsın, ama niye spoiler veriyorsun?
    Yaptığın ayıp biliyorsun...
    Benim gibi izlemeyenler var, filmi niye anlattın afedersin ama sana anlat diyen olmadı en azından sonunu söyle diyen olmadı.

Pardon hocam editliyeyim hemen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.