Şimdi Ara

Johnny Bravo Manifestosu ( Yeni madde eklendi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
20
Favori
19.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EdaisY

Konu dışında böylek onulara pek rastlanılmıyor
    Takip edeceğim.
    Kendime pay çıkarmaya çalışacağım..

Sen ne ara geldin By the way hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

quote:

Orijinalden alıntı: swashbucker

İyi güzel konu açmışsın, ama niye spoiler veriyorsun?
    Yaptığın ayıp biliyorsun...
    Benim gibi izlemeyenler var, filmi niye anlattın afedersin ama sana anlat diyen olmadı en azından sonunu söyle diyen olmadı.

Pardon hocam editliyeyim hemen

fılmın sonunu mu soledın bravo fılm harıkadır mutlaka ızlemelı herkes, bosbeles fılm degıl ders cıkartılcak bı fılmdır.

• Güzel konu arkandayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

Güzel konu arkandayım

Aman durduğumuz yere dikkat edelim .

Bu arada teşekkür ederim
  • 3 ve 5 çok iyi , üzerinde biraz uğraşılsa ciddi ciddi manifesto olarak dağıtılabilir aslında takipteyiz.
  • Arkadaşlara güvenmek bana göre bir iş değil.17 yaşında tüm arkadaşlardan sağlam bir kazık yemiştim ondan sonra her işimi kendim halletmeye çalıştım.Kimseye işim düşsün istemiyorum çünkü her iyiliğin bir karşılığı var.Ne kadar samimi olsan da bu böyle.
  • Güzel bir konu aslında şöyle birşey yapabiliriz burada ki arkadaşlarla senin yorumladığın şeyleri daha da geliştirmek için birşeyler yapabiliriz sanırım, belki ortaya daha değişik birşeyler çıkabilir
  • Take It Easy boy
  • manifesto'dan çok emir vermiş gibi
  • Güzel maddeler var. Takip etmeye çalışacağım konuyu. Emeğine sağlık:)
  • 7. madde tam bana göre paylaşım için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Güzel bir konu aslında şöyle birşey yapabiliriz burada ki arkadaşlarla senin yorumladığın şeyleri daha da geliştirmek için birşeyler yapabiliriz sanırım, belki ortaya daha değişik birşeyler çıkabilir

Olabilir tekliflere açığım. Paylaşımın devam etmesini isterim her zaman

@ATOM ANT ;

Sonuçta bir edebiyatçı değilim şekillendikçe maddelerdeki üslûbu düzeltirim.

@*Chevolution;

Teşekkür ederim

• Devam et hacım güzel işler çıkarıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Uqur.

Devam et hacım güzel işler çıkarıyosun

Sağolasın adaş
  • İyi gidiyorsun Uğur abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

İyi gidiyorsun Uğur abi.

Sen de sağol dostum
  • Öncelikle belirtmek isterim bu dünyada herşey çıkar çerçevesi etrafında gelişir.Arkadaşlığın kendisi zaten çıkar üzerine kuruludur.Yani sen arkadaşından hiç bir şey istemesen bile onun yanında oturmasını iki çift laf etmeyi bile istesen buda çıkara girer.

En tehlikeli arkadaş sizi kendi çıkarlarına alet edendir.Sizi istediği gibi elinde oynatır her istediği yaptırır.Fakat sıra size geldiğinde yada herhangi bir kötü zamanınız olduğunda o arkadaşı yanınızda göremezsiniz.Kaybolur, çünkü sizinle olan işi bitmiştir ona istediğini vermişsinizdir.Artık size ayıracak vakti kalmamıştır.

Size tavsiyem olaylara bu açıdan bakmanız ve sizi kendi çıkarlarına alet edip daha sonra ortadan kaybolan arkadaşlardan uzak durmanızdır.
  • sen sınavdan önce 6 saat sevişen adam değilmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeechN9ne

Öncelikle belirtmek isterim bu dünyada herşey çıkar çerçevesi etrafında gelişir.Arkadaşlığın kendisi zaten çıkar üzerine kuruludur.Yani sen arkadaşından hiç bir şey istemesen bile onun yanında oturmasını iki çift laf etmeyi bile istesen buda çıkara girer.

En tehlikeli arkadaş sizi kendi çıkarlarına alet edendir.Sizi istediği gibi elinde oynatır her istediği yaptırır.Fakat sıra size geldiğinde yada herhangi bir kötü zamanınız olduğunda o arkadaşı yanınızda göremezsiniz.Kaybolur, çünkü sizinle olan işi bitmiştir ona istediğini vermişsinizdir.Artık size ayıracak vakti kalmamıştır.

Size tavsiyem olaylara bu açıdan bakmanız ve sizi kendi çıkarlarına alet edip daha sonra ortadan kaybolan arkadaşlardan uzak durmanızdır.

Yorumun için öncelikle çok teşekkür ederim hocam. Çok doğru bir noktaya parmak basmışsınız. Böyle yorumlarla konunun zenginleşmesini umuyorum

• Tonla gereksiz konularin oldugu bu günlerde, konuna girince düsünmeme yardimci oldun tesekkürü borç bilirim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.