Şimdi Ara

İşte Motorola'nın yeni amiral gemisi; Droid RAZR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
11.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kere Motorola aldım. Telefonu servisten 7 ay sonunda güç bela geri aldım. O günden beri korkuyorum Motorola ürünlerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

300$a çok iyi

Sözleşmeli fiyatı 300$ dikkatinizi çekerim. iPhone 4S bile 200$ sözleşmeyle. Sözleşmesiz unlock fiyatı önemli.
  • Ekran HD değil o yüzden direkeledim Milestone kullanıyorum ve hala değiştirmeme değecek bir alet çıkmadı. Seneye bakalım neler olacak.
  • 300$ acayip ucuz aslında ama yurtdışında böyle bi türkiyeye gelse en az 900 tl ye satılırdı gerçi türkiyeye geliceği ne malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: sahoron
    Aha bu da nokia dan çakma. Ne farkı var nokialardan?

1.2 GHz TI OMAP4430 farkı var...

Tasarım anlamında dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamannnnn

quote:

İşte Amiral Gemisi böyle olur. Bazı arkadaşlar bana Nokianın çıkarttığı 1Ghz tek çekirdekli 256Mb Ramli cihazları savunuyorlar.

Bu nasiL bir amiral gemisi, ayni telefonu samsung 8 ay önce cikartti Samsung Galaxy 2 den ne farki var bu telefonun. Amiral gemisi gormek isteyenler 2 ay kadar daha beklesin, samsung galaxy S3 esas amiral gemisini sunacak herkeze.

Ne farkı mı var. Bu da amma popüler bir soruymuş aa..
    Bir arkadaşın verdiği tablolar var. Onlara bakın anlarsınız...
  • O değilde ekranın üstünde 4G yazıyor, oturun siz gs3 mü bu mu onu kıyaslayın bizde Biz daha 3G ye yeni geçmişken millet 4G kullanıyor. Birçok konuda olduğu gibi teknolojide de geri kalmışlığımızı gözümüzün içine sokan bir fotoğraf olmuş.

• bu da reklamı

beyler cihaz harikaa cidden çok şekilll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 19 Ekim 2011; 13:56:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

hayatta 2 kere hata yaptım telefonda ilk aldığım motorola birde geçen sana aldığım android yüklü motorola milestone. yüksek fiyat +düşük donanım(rakiplerine göre) yetersiz güncelleme +kalitesiz malzeme falan filan. Bu cihaz çıktığında piyasada daha iyileri olacak eminim. Şu andaki galaxy s2 ile karşılaştıran arkadaş komik oluyorsun bir tarafta aylar önce çıkmış bir telefon diğer tarafta çıkacak bir telefon...

Hocam şuan pm tuşuna basmama rağmen mesaj gönderemiyorum.Bu mesajı görüyorsanız yazdıklarınızı okudum demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

hayatta 2 kere hata yaptım telefonda ilk aldığım motorola birde geçen sana aldığım android yüklü motorola milestone. yüksek fiyat +düşük donanım(rakiplerine göre) yetersiz güncelleme +kalitesiz malzeme falan filan. Bu cihaz çıktığında piyasada daha iyileri olacak eminim. Şu andaki galaxy s2 ile karşılaştıran arkadaş komik oluyorsun bir tarafta aylar önce çıkmış bir telefon diğer tarafta çıkacak bir telefon...

Hocam şuan pm tuşuna basmama rağmen mesaj gönderemiyorum.Bu mesajı görüyorsanız yazdıklarınızı okudum demektir

bug olmuştur :))) ben size özelden bir msj daha atayım oradan yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

şu anda bende size msj atamıyorum saçmaladı...

• Cihaz yanıyor.. piyasaya düşsün anında alıcam
  • aa tasarım olarak aynı elmaya benzemiş yorumu yokmu elmacılardan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zamannnnn

quote:

İşte Amiral Gemisi böyle olur. Bazı arkadaşlar bana Nokianın çıkarttığı 1Ghz tek çekirdekli 256Mb Ramli cihazları savunuyorlar.

Bu nasiL bir amiral gemisi, ayni telefonu samsung 8 ay önce cikartti Samsung Galaxy 2 den ne farki var bu telefonun. Amiral gemisi gormek isteyenler 2 ay kadar daha beklesin, samsung galaxy S3 esas amiral gemisini sunacak herkeze.

Ne farkı mı var. Bu da amma popüler bir soruymuş aa..
    Bir arkadaşın verdiği tablolar var. Onlara bakın anlarsınız...

Arkadaşım seni bazı yorumlarına katılsam da sen de çok fazla teknolojik hastalık var gibi. Kimse nokia nın donanımını savunmadı ama tasarım olarak çok benzer bir şekilde. Telefonda artı olarak güç yönetim yazılımı ve de dosya yazılımları var. İnceliği var ama kamera bölümü olmamış maalesef. İşlemci ve ram olarak şu anki tellerle aynı hizada. Ekran olarak düşük seviyede yine ve bunlardan dolayı sanırım Galaxy s 2 Hd LTE bir adım önde gibi. Hem daha dur HTC vigor gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

aa tasarım olarak aynı elmaya benzemiş yorumu yokmu elmacılardan

Amma abarttınız. Apple son derece yüksek bir tel çıkarmış. Yüksek satış rakamları kırmış ve kendini korumak istemiş. Piyasada Nokia,Samsung, Lg, Sony, Htc, Motorola gibi şirketler var Appleın yerinde olsam tekelcilige oynardım. Dediğime dikkat edin piyasada o kadar rakip oldugu içi tekel olmak cok zordur ama tekel olmasa dahi en iyi payı almaya çalışıyor apple. Madem motorola google ikilisi masum neden Türkiye Cumhuriyeti'nde vergi ödemiyorlar? Ayrıca tasarım olarak apple degil nokia ya benzemiştir.

Edit: Herhangi bir fan boy değilim fakat samsung telefonlarını her zaman sevmişimdir ::)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahoron -- 20 Ekim 2011; 0:11:44 >
  • Apple'ın ardından kasa kalitesine önem veren bir telefon üreticisinin daha olması sevindirici. Bu telefonun sahipleri herhangi bir iPhone sahibi ile kullanılan kasa malzemesinin kalitesi konusunda çok rahat tartışabilirler.
  • batarya kapasitesi çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron
    Arkadaşım seni bazı yorumlarına katılsam da sen de çok fazla teknolojik hastalık var gibi. Kimse nokia nın donanımını savunmadı ama tasarım olarak çok benzer bir şekilde. Telefonda artı olarak güç yönetim yazılımı ve de dosya yazılımları var. İnceliği var ama kamera bölümü olmamış maalesef. İşlemci ve ram olarak şu anki tellerle aynı hizada. Ekran olarak düşük seviyede yine ve bunlardan dolayı sanırım Galaxy s 2 Hd LTE bir adım önde gibi. Hem daha dur HTC vigor gelecek.
    Evet arkadaşım. Teknoloji hastalığım var maalesef. Ama sorulan soru da çok gereksiz. Tarayıcı testlerine baktım.
    Ben SS2HDLTE ye değil de arkadaşın GS 2 ile ne farkı var dediği için öyle söyledim.

Cihaz gerçekten çok hızlı. Tabii ki sonu yok bu işin. Vigor da gelecek, Viceroy da gelir. Ama cihazın hızı beğenimi kazandı.

• Su 7.1 mm kalinlik telin en ince yeri yani komple oyle diyil ust tarafi hic diyilse 10 mm filan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Samsung Galaxy S2 var ve bence bu telefondan 2-3 kat daha iyi.Neden diye sorarsanız motorola telefonların sar değerleri uçuk oluyor.Bir de Samsung Galaxy S ve Galaxy S2'nin sar değerine bakın.
    Motorola çok güzel telefon yapıyor hakkını vermek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.