Şimdi Ara

İşte Motorola'nın yeni amiral gemisi; Droid RAZR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
11.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tahmini türkiye çıkış zamanı ve fiyatı hakkında bilgi yok sanırım. Daha doğru düzgün motorola türkiyenin sitesi bile yok. İrtibat kuramıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: ScroLL7

quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Arkadaşlar bu cihaz türkiyeye gelecek mi?

Spotu ıllakı gelır 1000 1200 tl arası satılır tahmınım alacagım androıdlı tel bu olacak sgs2 almak nıyetındeydım ama bunu alacagım

aynen.. şu an lg optimus ;Black kullanıyorum,, Droid spota düşsün anında lg'yi satıp bu teli alacağım

Lg Optimus Blackten ne sıkıntınız var hocam ?

OB'den bir sıkıntım yok memnunum fakat bu droid razr çok daha estetik

arkadaşlar bu modelin adı sadece droid razr mı yoksa sonunda XT910 diye bi uzantısı varmı bi kaç alışveriş sitesinde bu resimler var fakat XT910 yazıyo sonunda sakata gelmeyelim sonra?

aynı telefon
    http://www.gsmarena.com/motorola_razr_xt910-4273.php

• 1 haftadır kullanıyorum, kullanmadığım ve satmadığım cihaz kalmadı. Bunların arasında Amaze 4G ve S2 skyrocket'de var. İnternetten gördüğüyle okuduğuyla bilgi sahibi olduğunu sanıp sakat fikirlerini doğru gibi angaje etmeye çalışanların sözleri havada kalır. Razr XT910 piyasadaki tüm cihazları siler süpürür ve kasasıyla da ikiye böler. Alacak arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

1 haftadır kullanıyorum, kullanmadığım ve satmadığım cihaz kalmadı. Bunların arasında Amaze 4G ve S2 skyrocket'de var. İnternetten gördüğüyle okuduğuyla bilgi sahibi olduğunu sanıp sakat fikirlerini doğru gibi angaje etmeye çalışanların sözleri havada kalır. Razr XT910 piyasadaki tüm cihazları siler süpürür ve kasasıyla da ikiye böler. Alacak arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

artık tam bir Motorola'cıyım bu teli de İtalya dan getirtireceğim peki siz nereden ve ne kadara aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

1 haftadır kullanıyorum, kullanmadığım ve satmadığım cihaz kalmadı. Bunların arasında Amaze 4G ve S2 skyrocket'de var. İnternetten gördüğüyle okuduğuyla bilgi sahibi olduğunu sanıp sakat fikirlerini doğru gibi angaje etmeye çalışanların sözleri havada kalır. Razr XT910 piyasadaki tüm cihazları siler süpürür ve kasasıyla da ikiye böler. Alacak arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

hocam nereden ve kaça aldınız acaba
  • Carsi iletisim kadikoy 1950tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy s in altındaki potluk bunda üstte verilmniş :) dava açılsın BAN :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: akçayelektronik

kasım ayında benden temin edebılırsınız ilk cıhazlar herzaman bende ...guzel ve şık olmuş arayıp bulamayan arkadaşlar bana ulaşın

Arkadaslar dikkat edelim bu arkadasa sattigi cihazn kaydi silindi ve hic bi sekilde arkasina durmadi sattign cihazn
  • 3300 mAH lık bataryası ile Droid Razr Maxx duyurulmuşken,bu alınmaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadayim razr xt910 siparis ettim 530 dolar, cok iyi bir fiyat bence. daha 1-2 gun oncede maxx ler cikti. ama tasarim olarak razr xt910-912 cok daha hos. maxx ler kalin batarya ile geliyo, vede su an amerika da en cok begenilen telefon diyebilirim alacaklara..
  • Bende yeni aldım memnunum cihazdan. Pil çabuk bitiyor biraz sanki.
  • Türkiyeye gelir mi?
  • şimdi arabistandayım cep telefonu isteyene yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lewis Hamilton

Türkiyeye gelir mi?

facebookta motorola türkiye sayfasında yakında TR de piyasada satılacağı duyruldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.