Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
12
Favori
46.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bir Premium Reseller'a sordum tabii 6'yı; ama size fikir olması açısından söylüyorum. Bu hafta yok gibi görünüyor, önümüzdeki hafta da ne zaman geleceği vs. kesinleşecekmiş. Şanslıysak belki o haftanın sonuna doğru gelir diye düşünüyorum.

Olur da 6 alabilirsem o esnada bizzat sizler için de 6+ ürünlerini soracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 9 Ekim 2014; 17:24:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Special Moment S kullanıcısına yanıt
    Kapora verip 6+ ayırtabiliyorsan mutlaka ver
  • Iphone 6 isteyenler için şöyle bir bilgi buldum

"sonunda kanyon turkcell'de bulup aldığım telefon.

16 gb silver aldım. ilgilenen hatun, hergün satılacak miktarda telefon getirdiklerini söyledi, turkcell'in kendi bayisi olduğu için. bulamayanların sabah saatlerinde kanyon'a bakmalarını öneririm."

Kaynak:https://eksisozluk.com/entry/46218819
  • 3 tane vodafone a sordum, pazartesi gelebilir dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kapora verip 6+ ayırtabiliyorsan mutlaka ver

Hocam bence kaporalı olmuyor yani kendim için de 6'yı sorduğumda hiç bundan bahsetmediler.

Bana ne zaman haber verirlerse 6 geldi diye, 6+ sorup buraya yazacağım durumu. Umarım o zamana kadar almış olursunuz; ama aklımdasınız.

• Bugün Zorluya gittim iPhone 6 64 gb Space Gray almak için malum stok yok dedi hatta hiç bi iphone 6 ve 6+ yok dedi ne zaman gelecekleri ile ilgilide bilgi vermiyorlar. Asıl konu ordaki yetkiliye yamulma sorunu sorduğumda oldu, yabancı kaynaklarda apple'ın yamulan cihazları değiştirdiği söyleniyordu ama yetkiliye sorduğumda Türkiye'de değişim olmadığını satış politikalarının farklı olduğunu falan söyledi şuana kadar bi iki cihazdan böyle bi şikayet almışlar onlardada kullanıcı hatası saymışlar yani telefon yamulursa cebinizdede yamulsada garanti kapsamına girmiyor açıkçası biraz mide bulandırıcı geldi bana durum. İlk çıktığından bu yana Galaxy S3 kullanıyorum bükülme sorunu baya kafamı bozduğu için 6 almakta kararsızım sizce iPhone 5s 32 gb(nakitte 2000 tlye satılıyor apple storeda) alsam hata etmiş olurmuyum?
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    Kumaş pantolon giy ama Plus al
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Plus zaten düşünmüyorum 4.7 benim için yeterli zaten ama Erdi abinin cihazında hafif yamulmasından sonra çok kafama takıldı. S3 baya kafayı yemiş durumda mecbur telefonu değiştiricem, 5s güzel telefonda sonuçta arada 500 lira fark içinde eski nesili almak biraz garip geliyor üste bide 32 gb fazla depolama alanı fiyatı daha uygun olsa 5s tercih etmek isterdim ama fiyatlarıda çok yakın :/
  • bayramdan sonra gelecek bilgisi ile bugün ankaradaki lydia'ları aradım ama gelmemiş. ne zaman geleceğine dair de bir bilgileri yok. kısmetse i6 64gb alacağım beklemedeyim
  • Ekim ayı bitmeden YKB' den Taksitli Nakit Avans çekeceğim.
    Kişiye özel kampanya ile WorldCard' tan 3.000 TL nakit avans çekip ayda 342 TL 9 taksitle ödeyebiliyorum.
    Iphone 6+ 64GB Gold gelir gelmez nakit alırım.
  • Kizilay vodafone iphone 6 plus vardi bugun haberiniz ola. Kızılay avmden sihhiye yonunde giderken ilk vodafone. Turkcellin hemen aşağısında.

• quote:

Orijinalden alıntı: andresalih

Kizilay vodafone iphone 6 plus vardi bugun haberiniz ola. Kızılay avmden sihhiye yonunde giderken ilk vodafone. Turkcellin hemen aşağısında.

Onu kontratlı satıyor olmasınlar?
  • ynal kullanıcısına yanıt
    Vallahi bilemiyorum hocam. Faturaya ek satiliyordur bence. Detayli sormadim hattim farkli olduğu icin.

• istanbul avrupa yakasında makul fiyatlara iphone 6 bulabilen var mı?
    çoğu avea bayisinde var fakat 2600-2700TL fiyat istiyorlar (i6 16gb modeli için)
  • ysyselimy kullanıcısına yanıt
    o telefonu ilk günden beri saklıyolar onlar cok iyi biliyorum :D
  • arkadaslar basimdan gecen olayi anlatiyim iphone 6 ilk ciktigi gun apple zorludan ilk alanlardanim.Heyecan var falan girdik aldik iste her musteriyle bir eleman ilgileniyo ortam muhtesem.İphone 6 mi aldim kutuyu actim benimle ilgilenen kiz baska musteriye gecti bende telefonu kutudan cikardim incelerken kamerasinin icinde sim gibi bisey oldugunu fark ettim bende ordaki elemana gosterdim durumu ilk once goremediler tabi 3 4 calisan bakti yine goremedi genius a indirdi onlsrdaki isikli buyutecle gorunuyo tabi geldi sorun degil cihazin siminvs dedi bana bende simsiz iphone 6 istiyorum o zaman dedim.Ordaki tipi bozuk calisanla merdivenden cikarken butun dertler benimi bulur vs dedi kafasinda parcalayacaktim az kalmisti neyseki guleryuzlu bir eleman kusura bakmami soyleyerek ozur diledi ve pazar gunu gelirsem degistirebileceklerini soyledi.Bende sehirdisindan geldigim icin bana bu hak tanindi.Pazar gunu gittigimde calisan sehirdisindan geldigimi ve gidecegimi bildigi icin degistirecekti 20 dk bekletecegini soyledi ve sifir bir iphone 6 getirdi ama girisinin magazada olmadigini soyledi ve diger cocuk o cihazin girisini yapti magazaya yani bunlarin elinde hala ikinci parti yani,neyse girisini yapti ve benim cihazi aldi oara verdi yeni cihazi aldim faturami kesti musteri memnuniyeti kesinlikle muhtesemdi ama bu cihaziminda kamerasinda toz ciktigi icin yeniden iade edip yenisini alcam zorluyu aradin iade tarihimi uzattilar ve suan ikinci partiyi bekliyorum

• istanbuldaki çoğu Avea'nın kapısında iphone6 posteri var ama gel gör ki hiçbirinde cihaz yok. avea demek ucuz etin yahnisi demektir.
  • ankara'da stok olan bir yer bilen var mı? artık renk model de fark etmez :D
  • yaklasık 2 haftadır stok takibi yapıyorum vatan bilgisayarda stoklar yoktu ama şuan İstanbul bazı mağzalarda var olarak gözüküyor giriş yapılıyor galiba.

Not : İ6 gold 16 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetitRip -- 10 Ekim 2014; 17:17:32 >
  • Stok takibinde dünden beri yazan yok ne oldu telefonu buldunuz da tükenmeden alayım diye yola mı çıktınız
    Şaka bir yana apple online storedan teslimatlar başladı umarım en kısa zamanda her yere 2.partiler gelmeye başlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.