Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
12
Favori
46.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam istanbul da degilim iste istanhul da olsam simdiye alirdim mecbur online almak zorunda kaldim. 2480 e iphone 6 16 gb buldum en ucuz yasadıgım sehirde bimeks tekneso da var onların da stoklarinda yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni farkettim ekranımın sağ tarafında sarı gölge var bugün götürüp geri vericem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar , bulunduğum şehirde vatan ve mediamarkt var , iphone 6 uzay grisi 64gb nezaman stoklara girer bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

selam arkadaşlar , bulunduğum şehirde vatan ve mediamarkt var , iphone 6 uzay grisi 64gb nezaman stoklara girer bilgisi olan var mı ?

Heryerv25 inden sonra diyor

• yine ucu açık yani şu tarihte stokta olacak demiyorlar .. ilginç gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

yine ucu açık yani şu tarihte stokta olacak demiyorlar .. ilginç gerçekten

Bu hafta muhtemelen az stok geldi sadece apple store lar satti. Ben iyikide apple store dan almisim geri vericem sari golgeden dolayi. Kosulsuz aliyorlar 15 gun icinde

• 11 kasimda aldigim i6 16gb uzay grisi cihazım gönderildi aos dan stoklar geldi galiba.

• 64gb gold plus cihazımı aynı özelliklerde space gray ile takaslamak istiyorum.. tercihen beyaz renkte olabilir, düşünen varsa iletişime geçelim.. sadece ankara içi..

• valla bende taksitle alacağım için vatanı vs bekliyorum , bu hafta gelmezse haftaya istanbulda ihtiyaç kredisi çekip öyle taksitle apple store dan alırım kafa rahat olur
  • Akasyada ve zorluda baya urun var ben ekran problemi yuzunden beyazi verdim siyah aldim

• Elden gidip direk alinabiliyormu akasyadan.ayrica ekran problemi nasil bir durumdu goldu varmiydi akasyada

• Google a iphone 6 rezarvasyon yazin cikiyor zaten sonuc. Stoklar gorunuyor bgun oglen baktigimda gold vardi

• Arkadaşlar turkcell kontratlı alacaksanız capitol turkcell de bol miktarda var haberiniz olsun

• Şu an vodafone'da iphone 6 kampanyası var mı bilen var mı? sitelerinde cihazlarda görünüyor ama sonra tarifeye uygun cihaz yok diyor. taahhütlü iphone 6 alma şansım var mı vodafone'dan? Hiçbir şekilde taksitle alma şansım yok heralde artık.
  • gaziantepteki avea bayilerinde kontratlı ip6 bulamıyorum. diğer şehirlerde de mi durum aynı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.