Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
12
Favori
46.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildiğiniz gibi iphone 6+ stokları sayılı durumda, özellikle oparatörlerde bulmak imkansız gibi, bu başlık altında ip6+ almak isteyen arkadaşlara stok konusunda yardımcı olunabilir.
    Format:
    Nerede ?
    Bellek Boyutu ?
    Renk ?
    Stok Adedi ?
    Oparatör ?

Edit: Iphone 6 stoklarını da paylaşabiliriz, bir kaç arkadaş mesaj atmış ikisi bir arada olsun diye

Zorlu Center ve Akasya Apple Store Stok Takip Adresi

https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

Tüm dünyada bulunan Apple Store'lerin stok durumları

http://www.applestoreinventory.com/in-stock/tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellesharr -- 25 Ekim 2014; 14:46:55 >

• Hocam yerimi alayım. Zorlu AVM Apple Store mağazasından alıcam ama stok yok. 26 Eylül sabahı gitmeme ragmen kalmamıştı. i6 plus 64gb gold
  • Bayramdan sonraki hafta istanbul marmara park troy mağazasına gelecekmiş stok. Ama hangisinden kaç tane bilmiyorum tabii
  • Bayramdan sonra sipariş verecem 64gb space gray aos üzerinden havele ile alacam en uygunu orası
  • aliekin kullanıcısına yanıt
    Çarşamba ile başlayan hafta mı 8 gün sonra mı?
  • Bayram sonrasi ankara kentpark mediamarkt a gelecekmis.calisana sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Bayramdan sonraki hafta istanbul marmara park troy mağazasına gelecekmiş stok. Ama hangisinden kaç tane bilmiyorum tabii

Hocam benim bildiğim bu önümüzdeki hafta geleceği. Yani daha doğrusu o Troy değil de, en azından duyduğum o. Size önümüzdeki hafta değil de ondan sonraki hafta mı dendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

quote:

Bayramdan sonraki hafta istanbul marmara park troy mağazasına gelecekmiş stok. Ama hangisinden kaç tane bilmiyorum tabii

Hocam benim bildiğim bu önümüzdeki hafta geleceği. Yani daha doğrusu o Troy değil de, en azından duyduğum o. Size önümüzdeki hafta değil de ondan sonraki hafta mı dendi?

Aynı yerden, Bana da bayramdan sonra geleceği söylendi.
    Ne kadar sonra muamma, bence kimse de bilmiyor, kime sorsan bayramdan sonra!

Zorlu dan alacağım ben de takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Bayram sonrasi ankara kentpark mediamarkt a gelecekmis.calisana sordum.

Çarşamba mı yoksa yarın mı hocam
  • Valla hocam perşembe sordum ben, adımı falan aldılar gelince ayırıp arayacaklar. Bayramdan sonraki hafta dedi ama çarşamba mı yoksa sonraki hafta mı ben de bilmiyorum
  • Benimde aldigim bilgiye gore gectigimiz carsamba diye bilgi verdiler tim deki calisanlar ama tabiki gelmedi. Hep calistigim tim bayii si var arkadasida taniyorum en bastan beri bayram sonrasi persembe elimize gecer dedi ayircak bana. Turkcell M.H ile konustugum da bayram sonrasi siye bilgi verdi suan tedarikci firmada bile yokmus. Bayram olmasaydi gelmis olabilirdi yanliz kargolar calismadigi icin carsamba gunu dagitilmaya baslarlar diye dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: morteam

Benimde aldigim bilgiye gore gectigimiz carsamba diye bilgi verdiler tim deki calisanlar ama tabiki gelmedi. Hep calistigim tim bayii si var arkadasida taniyorum en bastan beri bayram sonrasi persembe elimize gecer dedi ayircak bana. Turkcell M.H ile konustugum da bayram sonrasi siye bilgi verdi suan tedarikci firmada bile yokmus. Bayram olmasaydi gelmis olabilirdi yanliz kargolar calismadigi icin carsamba gunu dagitilmaya baslarlar diye dusunuyorum
    Bayramdan sonra gelecek demek 8 ekimde stok olacak demek değildir.
    1 ay sonra da olabilir 1 hafta sonra da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bayramdan sonra gelecek demek 8 ekimde stok olacak demek değildir.
    1 ay sonra da olabilir 1 hafta sonra da...

Alıntıları Göster
    01.10.2014 te apple online store dan havale yoluyla parayı yatırdım fakat 4 gün geçmesine rağmen hala ödemem onaylanmadı. Arayamıyorum da ne yazık ki bayramdan sonraya kaldı mecbur bekleyeceğiz. 6 plus 64gb gold
  • dun apple storedaydim cihaz okadar kotuki hic kalmamis gold dusunmuodum ama gorunce baska renk istemiyorum artik 6+64 gb gold bulursam alicam bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

quote:

Valla bayram sonrasi diyince baska bir sey sormadim ya
  • quote:

Valla hocam perşembe sordum ben, adımı falan aldılar gelince ayırıp arayacaklar. Bayramdan sonraki hafta dedi ama çarşamba mı yoksa sonraki hafta mı ben de bilmiyorum

Anladım hocam. Bana da söylenen bayram sonrası olunca, haliyle önümüzdeki hafta diye düşünmem oldu ki sonradan teyit ettirdim bir arkadaşıma telefon ulaşımım olmadığı için; o da öyle anlamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

quote:

Valla bayram sonrasi diyince baska bir sey sormadim ya

Alıntıları Göster
    bende zorlu'dan alacağım space gray 64gb. takipped.

• quote:

quote:

Valla hocam perşembe sordum ben, adımı falan aldılar gelince ayırıp arayacaklar. Bayramdan sonraki hafta dedi ama çarşamba mı yoksa sonraki hafta mı ben de bilmiyorum

Anladım hocam. Bana da söylenen bayram sonrası olunca, haliyle önümüzdeki hafta diye düşünmem oldu ki sonradan teyit ettirdim bir arkadaşıma telefon ulaşımım olmadığı için; o da öyle anlamış.

Ben şu parayı afiyetle yemeden gelsin de başka bişey istemiyorum ben valla. Hesaba baktıkça yeni yeni planlar yapıyorum, bursaya gidip iskender yesem mi acaba diye düşünürken buldum az önce kendimi

• quote:

quote:

quote:

Ben şu parayı afiyetle yemeden gelsin de başka bişey istemiyorum ben valla. Hesaba baktıkça yeni yeni planlar yapıyorum, bursaya gidip iskender yesem mi acaba diye düşünürken buldum az önce kendimi

Biraz daha sabır hocam.

• Arkadaslar su Apple Store magazasina stoklar ne zaman gelicek sunu bi netlestirsek..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.