Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    akşam akşam iyi güldürdün hocam ya
  • Boyle 2 konu acip kullancilarin yardimlasmasini kolaylastirmiyorsunuz arkadaslar, daha da bolunuyor konular. Gecen diger konudaydim insanlar soru soruyor bakiniyor fakat giren cikan azaldigi icin yanit bulduklari da yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır normal aldım...

plus çok büyük taşıması dert...bence bu boy günlük kullanım için oldukça ideal...en azından benim için...

samsung s3 den sonra bu bir mucize oldu...oldukça güzel özellikler var...kullanımı aşırı kolay...ergonomik...tek gıcık yanı alt menü değişmiyor...3G açmak yada kapamak için ikide bir ayarlara girmem gerekiyor...

Siri oldukça güzel...navigasyon gayet güzel...telefon şarjdayken ''hey siri'' komutu güzel...her işi yapıyor...bence bu uyandırma şarja bağlı olmadan da aktive olmalı...arabada falan güzel...yada var ama ben daha bulamadım...

sesli komut var mı yok mu bilmiyorum...android de vardı...resim çekerken yada tel çalarken falan gayet güzel oluyordu...

ilk aldığım gün hata mı yaptım dedim acaba note 4 mü alsaydım diye düşündüm ama...bence gereksiz evham yapmışım...

office yükledim oldu bitti...fotoğraf özellikleri son derece iyi video çekimi güzel...

sonuç olarak aybaşında ipad alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modenaf430 -- 25 Ekim 2014; 19:04:06 >

• Ben de bugün ip6+ 128 silver ile aranıza katıldım arkadaşlar...
  • iphone 6 GOLD 64 gb almak istiyorum hango magazada stok vardir nereyi aradiysam yok diyor avrupa yakasinda herhangi bildiginiz stok sahibi magaza var mi tesekkuler
  • 6 plus kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Telefonun titreşimi tek ton mu yoksa 2 tonda mı. Bende 2 tonda ses çıkıyor iki farklı ses gibi düşünün birisi inceyse diğeri kalın gibi. Bendeki titreşim mi sorunlu acaba?
  • Bende iphone 6 silver ile başladıysamda,büyük telefon aşkım beni plus modeline çekti.Plus 16 gold ile aranıza katıldım.Bükülme sorununa karşı ne yapabilirim.Nasıl bir kap işimi görür

• Yarın plus 64 gb space gray siparişi vericem ... Umarım pişman olmam
  • Bükülme sorunu yasayan arkadaş var mi aramızda plus için ?

• whiteredmoon W kullanıcısına yanıt
    Bu güne kadar 2 kişi çıktı bu forumdan
    Biri Erdi Özüağ
    Diğeri de kutudan eğik çıktığını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Biri Erdi Özüağ

Apple Store'den deri olan kılıflardan aldım camdan olan ekran koruyucu film taktirdim. Bakalım sonuc ne olacak.

• whiteredmoon W kullanıcısına yanıt
    ben şundan kullanıyorum
    http://www.monofe.com/urun/811/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif.html
    güvende hissettiriyor
  • Arkadaşlar ürünü arayıpta bulamayan varsa dün Gold Bilgisayar'dan aldım. Kutusu açılmadı siyah 6 Plus 64 GB.

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteredmoon

quote:

Biri Erdi Özüağ

Apple Store'den deri olan kılıflardan aldım camdan olan ekran koruyucu film taktirdim. Bakalım sonuc ne olacak.

Hocam Store'damı taktırdınız. ?

Ve ekranın boş kalan yeri varmı ekran koruyucuda.

Bende cam koruyucu taktırmıştım dışarda ama ekranın yanları 2 milim falan boş kaldığı için çok çirkindi ve çıkardım.

• quote:

ben şundan kullanıyorum
    http://www.monofe.com/urun/811/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif.html
    güvende hissettiriyor

Hocam güle güle kullanın
    Bu ekran koruyucuyu uygularken buluşsak deterjanı gibi bir şeyle mi uygulanıyor yoksa direkt mi yapıştırılıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • corde C kullanıcısına yanıt
    Bazıları öyle oluyor ama sizinki nasıldır bilmiyorum.
    Siz nereden hangisini aldınız?
  • corde C kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

6 plus kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Telefonun titreşimi tek ton mu yoksa 2 tonda mı. Bende 2 tonda ses çıkıyor iki farklı ses gibi düşünün birisi inceyse diğeri kalın gibi. Bendeki titreşim mi sorunlu acaba?

Soruyu anlamadım iki ton derken ne zaman farklılaşıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ø kullanıcısına yanıt
    Bu güne kadar baktığım bütün ekran koruyucuların kenarları açıkta bırakıyor.
    Cam ekran koruyucu biraz daha kalın olduğu için sürekli insanın eline geliyor.
    Aşağıda linkini verdiğim ürün biraz farklı ama yinede emin olamıyorum.
    http://www.iloome.com/iPhone-5-5in-Arctic-Screen-Protector/dp/B00NYCKH54
  • quote:

Bu güne kadar baktığım bütün ekran koruyucuların kenarları açıkta bırakıyor.
    Cam ekran koruyucu biraz daha kalın olduğu için sürekli insanın eline geliyor.
    Aşağıda linkini verdiğim ürün biraz farklı ama yinede emin olamıyorum.
    http://www.iloome.com/iPhone-5-5in-Arctic-Screen-Protector/dp/B00NYCKH54

Hocam Clear Coat kesin çözüm ama yaptırmaya gidecek zaan bulamadığım için bekliyorum. Artık bulamıycaz galiba. gidebilirsem yerine onu kaplatıcam.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.