Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

valla bende lg g2, g3 samsung note 3 note 4 kullandım. şuan iphone 6 kullanıyorum gayet iyi yani eski cihazlarımı aratmadı bana. hatta g3 den daha iyi şarjı. ama g2 şarj konusunda efsanedir çok rahat 1,5 günü görüyordum onunlada.. kısacası iphone 6 değerleri iyi hele eski iphonelara göre çok iyi.

EDİT: imla

Bende hem iphone 6, hemde Note 4 var. Açıkçası Note 4 çok gömlek önde. Bazen iphone'u kuracalarken Note 4'de yaptıklarımı yapamayınca deli oluyorum. Tabi birde ekran farkı çok. Note 4 gördüğüm en muhteşem akıllı telefon ekranına sahip.
  • clear coat yaptıran var mı iphone 6 ya da iphone 6 plus için
  • Ya arkadaslar su bazen yasadigim hucresel yavasligi ve wifiin 4-5 saatte bir kopuk geri gelmesi ios 8.1 den mi donanimsal mi sizce?
    İphone6 cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 yı bataryadan dolayı almakta tereddüt edenlerin içi rahat olsun. Cihazın batarya performansı 5s ten iyi. iPhone 6 plustan iPhone 6 ya geçiş yaptım ve pişman olmadım.

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, benim bazı ufak sorunlarım var. Telefonuma müzik atmak istedim. Ancak herhalde arka arkaya fazla dosya atmış olmalıyımki aktrım çok uzun sürecek gibi duruyordu. Malum telefonada ihtiyaç var. ben istemeden o aktarımı kestim galiba. Itunes ta yukarıda güncellemeye hazırlanıyor yazıyordu. Yakşaşık 10gb müzik atmaya kalkınca o da çok uzun sürer diye iptal ettim. Şarkıların çok azı aktarıldı. Aktarılmayı bekleyenler var. Ben tabi bu aktarım uzun sürer diye aktarımı iptal edip telefona yüklü olan ve yüklemeyi bekleyen tüm müzikleri sildim. Ama hala o müzikler telefonda ama çalışmıyor. Itunestada altta ses dosyası görünüyor. Ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayerinc -- 31 Ekim 2014; 8:53:37 >
  • Merhaba Arkadaşlar Benide Ekleyin ip6 16 silver
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.