Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 16 GB ile 64 arasında sadece bellek farkı var değilmi. İşletim sistemi aynı yani hızı falan aynımıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanturkoz

Arkadaşlar 16 GB ile 64 arasında sadece bellek farkı var değilmi. İşletim sistemi aynı yani hızı falan aynımıdır?

evet sadece bellek farkı var
  • kopakapana kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER
  • 16 GB İLE 64 GB ARASINDA 300 TL fark var. Değer mi bu farka bu fazla parayı vermeye diye sorsam ne dersiniz
  • quote:

16 GB İLE 64 GB ARASINDA 300 TL fark var. Değer mi bu farka bu fazla parayı vermeye diye sorsam ne dersiniz

Bana göre kesinlikle değer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhanturkoz O kullanıcısına yanıt
    hocam cihazınızda çok foto video tutmuyorsanız 16lık yeterlidir. ancak foto, müzik, video fazlaca olacaksa cihazda 16lık sorun olabilir. ben 16lık aldım 64 için 300lira çok fazla ve bence ayıp yani! o kadar fark olur mu ya bari en az 32lik çıkarsalardı. neyse dediğim gibi ben 16lık aldım cihazda fazla arşiv tutmam ben bulut hesaplarımdadır genelde..
  • iphone 6 plus 128gb space gray hocam, eklersen sevinirim
  • quote:

16 GB İLE 64 GB ARASINDA 300 TL fark var. Değer mi bu farka bu fazla parayı vermeye diye sorsam ne dersiniz

başka türlü hafızayı arttıramadığımız için mecbur değiyor malesef
    yoksa insanda heran hafıza dolacakmış gibi bir his oluyor
  • Kardesim dropbox kur icould var. Catir catir yetiyo 16gb. Resim ve muziklerini bu hesapta sakla. Bende bi ton uygulama oyun var hal 8 gb bos.
  • https://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Plus-Case-Neo-Hybrid-Metal-Space-Gray,PR-720.html

bu ürünü alıp kullanmaya başlayan var mı memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

https://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Plus-Case-Neo-Hybrid-Metal-Space-Gray,PR-720.html

Ben aldım hocam ama çok büyük geldi elime telefon şu an çıkardım kılıfsız kullanıyorum :)
    Aslında çok kaliteli ve güzel bir kılıf koruyuculuğu da gayet güzel.Telefon kılıfa girince bayağı içerde kalıyor bana göre.Yani ekran kılıfın kenarlarından içerde.
    Dedigim gibi şık olsun ve korusun biraz kalınlık sorun değil diyorsanız alın derim.
    Ayrıca eğer almayı düşünüyorsanız benim tavsiyem space gray için alıyorsanız eğer yine bu renk siyah ama yandaki metali gold renk olanlar var.Ben bir incelemede görmüştüm space gray için gold metal olanı kullanıyordu eleman çok hoşuma gitmişti ve gerçekten çok güzel duruyor siyah kılıf ile yanlar gold olunca.Arkadan görünen apple logosunun gri olması bir uyumsuzluk yaratmıyor çekinceniz olmasın.

• Bir sürü konu açılıp kapanıyor, hangisine yazacağız şimdi. "Paralel"ci diye ban yemeyelim sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

https://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Plus-Case-Neo-Hybrid-Metal-Space-Gray,PR-720.html

Ben aldım hocam ama çok büyük geldi elime telefon şu an çıkardım kılıfsız kullanıyorum :)
    Aslında çok kaliteli ve güzel bir kılıf koruyuculuğu da gayet güzel.Telefon kılıfa girince bayağı içerde kalıyor bana göre.Yani ekran kılıfın kenarlarından içerde.
    Dedigim gibi şık olsun ve korusun biraz kalınlık sorun değil diyorsanız alın derim.
    Ayrıca eğer almayı düşünüyorsanız benim tavsiyem space gray için alıyorsanız eğer yine bu renk siyah ama yandaki metali gold renk olanlar var.Ben bir incelemede görmüştüm space gray için gold metal olanı kullanıyordu eleman çok hoşuma gitmişti ve gerçekten çok güzel duruyor siyah kılıf ile yanlar gold olunca.Arkadan görünen apple logosunun gri olması bir uyumsuzluk yaratmıyor çekinceniz olmasın.

teşekkür ederim kardeşim silver plus var bende kenarları gri olandan almayı düşünüyorum en merak ettiğim kenardaki çerçeve kısmıydı onuda yazmışsın saolasın

• arkadaşlar yarın akasya avmdeki applestoreda stok olur mu
  • Arkadaşlar önceki telefonum siyah ip5 di plus alıcam hangi renk alıyım silver mı uzay grisi mi??değişikliğe gerek var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTeriminDili kullanıcısına yanıt
    Bence uzay grisi.
  • Merhaba arkadaşlar bugün 16 gb space grey ip6 aldım şuanda şarja taktım %10un altına düşürüp, ilk defa iphone alıyorum kapalı şarj gibi bir ihtimal varmı kapatıp taktığımda şarja geri açılıyor
  • uzay grisi kullanıyorum. renk tam bir erkek adam rengi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 24 Ekim 2014; 22:10:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_prensi

Merhaba arkadaşlar bugün 16 gb space grey ip6 aldım şuanda şarja taktım %10un altına düşürüp, ilk defa iphone alıyorum kapalı şarj gibi bir ihtimal varmı kapatıp taktığımda şarja geri açılıyor

Açıldıktan sonra şarja takılıyken geri kapat

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

uzay grisi kullanıyorum. renk tam bir erkek adam rengi

Ben istemesemde Gold renk aldım. Tambir kıro rengi. Şu alamnyadan gelip koca koca kalın kalın altın kolye künye takanlar gibi oldum AYOL.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.