Şimdi Ara

iPhone 5 ambalajı ilginç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gold internet sitesinden iPhone 5 aldı arkadaş ama ambalajında resimdeki gibi elektrik priz aparatı kutuya dışarıdan eklenmiş gibi.

Sizce bu cihaz nasıldır, henüz açmadık, açalım mı sizce sorun olur mu veya Arabistan'dan gelip gelmediği nasıl anlaşılır, imei veya başka yolla anlaşılabilir mi?

https://store.donanimhaber.com/7c/2a/19/7c2a192b08844c8b8fb98380f380b65c.JPG
     iPhone 5 ambalajı ilginç

• Paralel ithalat resmi distributor cihazi degil o yuzden oyle
  • Cihaz paralel ithalat yoluyla ithal edilmis cihaz ve sanirim amerika ingiltere gibi bir ulke icin uretilmis o yuzden sarj cihazi icin donusturucu koymuslar arabistan icin uretilmis olsa turkiye prizi gibi arabistanin prizleri o yuzden eger uygun fiyata aldiysaniz anlarim ama yuksek fiyata aldiysaniz degmez bence turkiye cihazi alsaniz daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

Cihaz paralel ithalat yoluyla ithal edilmis cihaz ve sanirim amerika ingiltere gibi bir ulke icin uretilmis o yuzden sarj cihazi icin donusturucu koymuslar arabistan icin uretilmis olsa turkiye prizi gibi arabistanin prizleri o yuzden eger uygun fiyata aldiysaniz anlarim ama yuksek fiyata aldiysaniz degmez bence turkiye cihazi alsaniz daha iyi
    Ürünü Gold dan 2.000 tl ye dün satın aldı, henüz ambalajı açmadık, siz olsanız ne yaparsınız, iade mi edersiniz, kullanır mısınız? Kullansak ne kaybımız olabilir acaba

http://www.gold.com.tr/iphone-5-16gb-beyaz-cep-telefonu_u

• Ben olsam iade ederdim 2000tl ye parelel ithalat telefon alınmaz sorun çıkmasa bile ikinci el satarkende değeri düşücek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Ben olsam iade ederdim 2000tl ye parelel ithalat telefon alınmaz sorun çıkmasa bile ikinci el satarkende değeri düşücek.
    Gold'tan ürün mü alınır dostum ne yaptınız siz
  • Golddan alışveriş yapılmaz çok şikayet duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Golddan alışveriş yapılmaz çok şikayet duydum
    İade edin bence. Gidip en yakın Turkcell'den sağlıklı şekilde alın telefonu.
  • 2000 TL ye paralel ithalat bide Gold adam opucek yer ariyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

2000 TL ye paralel ithalat bide Gold adam opucek yer ariyor
    2000 TL Gibi Bi Rakam Vermişsiniz Birde Paralel Ürün Bencede Hemen Götürüp İdae Edin O Rakama Genpa Garantili Cihaz Alınır.
  • Bencede iade edin forumun ikinci el bölümüne bakın operatör sözleşmeli alıp jelatinini açmadan 1800 tlye satanlar var en olsam gerekirse kredi çeker onlardan alırdım faiziyle gene 1900 tl gibi bir fiyata gelirki piyasadan gene 200-300 tl ucuza gelir.
  • Septams kullanıcısına yanıt
    Çok doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterPro

Çok doğru
    Gold'dan alışveriş yapan var mı hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gendrya

Gold'dan alışveriş yapan var mı hala.

Alıntıları Göster
    maalesef arkadaş Gold dan almış, paralel ama sorun olmaz diye düşünüyor, sanırım kullanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkay03

maalesef arkadaş Gold dan almış, paralel ama sorun olmaz diye düşünüyor, sanırım kullanacak.

Alıntıları Göster
    Allahtan yanına kraker ya da sakız falan bantlamamışlar buna şükür.
  • Ben de media markt tan aldim boyle sekilde ama cevirici nin kutusu vardi

2 gun oldu alali ama actik kullandik ama garantisi var paralel olmasina ragmen
  • Gold kadar dandik bi yer mi var
  • İade edin.
  • Arkadaşım migrostan aldı aynı şekilde verdiler ürünü hiçbir sorun yok içiniz rahat olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

en hızlı şekilde iadehttp://www.kadikoyiphone.com/ 0216 345 35 71 0534 324 14 14

hemen yok fiyatına alırsınız değilmi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.