Şimdi Ara

Powerbank iphone şarz etmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
21.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xiaomi 10000 mah powerbank aldım.Her zaman kullandığım şarz aletinin kablosuyla powerbankı iphone6 veya 5s bağlıyorum şarz olmuyor.Lg veya Samsung telefonlar şarz oluyor.Böyle sorun yaşayan var mı ?

• Telefonu takınca power düğmesine bas bi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Telefonu takınca power düğmesine bas bi hocam

Bastım hocam olmuyor.Acaba powerbank çıkışı 2.1A iphone6 lar 1.0 olduğu için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Bastım hocam olmuyor.Acaba powerbank çıkışı 2.1A iphone6 lar 1.0 olduğu için mi ?

Kendimde kullanıyorum, iPhonelerde destekliyor 2.1 i hatta 6 lar hızlı şarj oluyor felan çıkışı yüksek diye (iPad adaptörü ile aynı çıkışa sahip) bi terslik var ama anlamadım hocam baska kablo varsa bi kablo değiştirde dene

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Kendimde kullanıyorum, iPhonelerde destekliyor 2.1 i hatta 6 lar hızlı şarj oluyor felan çıkışı yüksek diye (iPad adaptörü ile aynı çıkışa sahip) bi terslik var ama anlamadım hocam baska kablo varsa bi kablo değiştirde dene

Bir arkadaşın kablosuyla denedim olmadı,gittim telefoncuya 2 tane denedim olmadı.Nasıl iş anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de ayni sorun vardi. Sorunu soyle cozdum once kabloyu telefona takiyorum. Sonra powerbanka enerji ceken herhangi birsey takiyorum(flash disk yada baska bir sarj olan cihaz) sonra flash diskin lambasi yandiginda yada diger cihaz sarj olmaya basladiginda yani taktiktan 3-5sn sonra onu cikarip hizli bir sekilde iphone'u takiyorum.

• Bende hp powerbank var. 2 tane çıkışı var biri 1.0 diğeri 2.1. 1.0 çıkışlısı ipad air ve iphone 5s ve kalanlarıyla çalışıyor. Ama diğer çıkışta iphone 5s ve ipad air çalışmıyorken ipad 3 ve iphone 4 çalışıyor. Androidler de çalışıyor. Anlamadım

• Çözüm arıyorum bulamadım hala
  • aynı problem bende de var, xiaomi 16k'lık powerbank 6s 'i şarj etmiyor. çözüm bulabilen var mı?
  • Bende de xiaomi 10400lük var. 6s'imi şarj edebiliyorum. Kabloda sıkıntı olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Bende de xiaomi 10400lük var. 6s'imi şarj edebiliyorum. Kabloda sıkıntı olmasın?

kabloyu geçenlerde zorlu apple'dan aldım. orijinal kablosu ve kendi şarjını yaptığım kablo. sıkıntı olacağını düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.