Şimdi Ara

iOS 8.2 yayınlandı (Gelişmeler Burada) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
6
Favori
17.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Sacma salak kasmalar var 6 da, bi kere video izlerken mavi ekran olup raset atti, bi kere kendi kendie reset atti, ekrana dokunmadan sanki dokunuyormus gibi baZen savmaliyor, sarj daha az gidiyor bariz belli.

Nerede iOS 7.1.2 stabilliği
    iOS 8 gerçekten çok sorunlu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Sacma salak kasmalar var 6 da, bi kere video izlerken mavi ekran olup raset atti, bi kere kendi kendie reset atti, ekrana dokunmadan sanki dokunuyormus gibi baZen savmaliyor, sarj daha az gidiyor bariz belli.

yeni sürüm gelecekmi bilgniz var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

yeni sürüm gelecekmi bilgniz var mı ?

Mecbur gelecek ama martta yayınlanır ios 8.2

• 7.1.2 den geçmemi sağlıyacak tek özellik tr siri gelirse geçerim gelmezse devam

• Konu güncel arkadaşlar. Gelişmeleri sorunları tavsiyeleri buraya yazabilirsiniz.
  • iphone 5s telefonuma kurulum aşamasında umarım pil konusunda büyük adımlar atılmıştır. 8.1.3'de pil sorunu vardı.
  • 7.1.1'deyim ben hala arkadaşlar. Güncellemeyi yapan arkadaşlar 8.2 geçmeye değer mi? Görüşleriniz dahilinde güncelleme yapmayı düşünüyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

7.1.1'deyim ben hala arkadaşlar. Güncellemeyi yapan arkadaşlar 8.2 geçmeye değer mi? Görüşleriniz dahilinde güncelleme yapmayı düşünüyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.

1 yada 2 hafta bekle. Acele etme ben hala 8.1.2 deyim. Acelesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler acaba ilk önce restore edipmi yüklesem(itunes üzerinden) yoksa yükleyip mi restore etsem.Ayrıca yeni iphone olarak ayarlayınca eski kullandığım apple id'mi kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

Beyler acaba ilk önce restore edipmi yüklesem(itunes üzerinden) yoksa yükleyip mi restore etsem.Ayrıca yeni iphone olarak ayarlayınca eski kullandığım apple id'mi kullanabilirmiyim?

Restore edeceksen öncesi sonrası olmaz. Restore ederken zaten en son sürümü olan 8.2 yi yüklicen. Evet ıd ni kullanabilirsin.restore edersen herşeyin silinir. Yedeklemeni al pcye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 9 Mart 2015; 22:18:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp6 ya yükledim sorun yok şimdilik.

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Yedeklemeyi tek bir program olarak alicam oda ivideo. Onun disinda hicbirsey istemiyorum hersey silinsin temizlensin hicbir sey kalmasin istiyorum. O zaman ilk once itunes uzerinden restore edicem sonra o 8.2 yide kurucak sonrada sadece ivideo nun yedegini alicam dogrumudur?

• quote:

Yedeklemeyi tek bir program olarak alicam oda ivideo. Onun disinda hicbirsey istemiyorum hersey silinsin temizlensin hicbir sey kalmasin istiyorum. O zaman ilk once itunes uzerinden restore edicem sonra o 8.2 yide kurucak sonrada sadece ivideo nun yedegini alicam dogrumudur?

Restore ederken itunesten iphone geri yükle diceksin ve yeni iphone olarak tanıtırsan tertemiz olur. İvideo uygulama dimi ? Eğer uygulamaysa ivideo da gider. Sıfırlanır

• Dilbilen kullanıcısına yanıt
    Hocam ivideonun yedegini nasil aldin? Benimkisi eski surumu ve cok seviyorum bu surumu. Ama itunes yedegini almiyor. Ne yapmam gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Restore ederken itunesten iphone geri yükle diceksin ve yeni iphone olarak tanıtırsan tertemiz olur. İvideo uygulama dimi ? Eğer uygulamaysa ivideo da gider. Sıfırlanır

Anladim hocam peki cok tesekkurler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Anladim hocam peki cok tesekkurler

Rica ederim. İyi akşamlar

• Hayırlı olsun herkese

• 8.3 gelse hemen

• 8.3 ve Türkçe Siri hemen gelse de 8.2 zart zurt uğraşmasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: aryeke23

Hocam ivideonun yedegini nasil aldin? Benimkisi eski surumu ve cok seviyorum bu surumu. Ama itunes yedegini almiyor. Ne yapmam gerek?

hocam itools ile aldım yedeği bakalım bende yapamadım daha yeni sürüm yok diye biliyorum zaten marketten kaldırılmış olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.