Şimdi Ara

iOS 8.2 yayınlandı (Gelişmeler Burada) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
6
Favori
17.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazınıa uygun ios 8.1.2 yazılımını indirin.itunes da shift+restore tıklayarak açılalan dosya sisteminden indirdiğiniz dosyayı seçin .10 dk ya cihazınız sıfır olur.yüklemeden önce bütün yedeklerinizi almayı unutmayın.
  • imzalar acıkmı halen
  • Arkadaşlar 5s için ios 8.1.2 dosyasını bulamadım bir türlü. İndiriyorum iphone6 yazıyor indirdiğimde .
    edit: arkadaşlar sıkıntı giderildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 9 Şubat 2015; 20:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

Arkadaşlar 5s için ios 8.1.2 dosyasını bulamadım bir türlü. İndiriyorum iphone6 yazıyor indirdiğimde .
    edit: arkadaşlar sıkıntı giderildi

Hpcam bdnde indirdim aynen 6 yazıypr nasıl yaptın itunes üzerinden 8.1.2 dönemedim yardımcı olman mümlünmü shsh kaydı falan gerekmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.1 SURUMDEN 8.1.3 E GECMELI MI GECMEMELI MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Yaklaşık iki senelik ıphone kullanıcısıyım bugün şunu anladım ki telefonu aldığın ana sürüm ile kullanıcaksın hiçbir ios cihazı bir sonraki sürüm ile ileriye gitmedi hep geriledi.

Iphone 5 aldığjmda ios 6 vardı şuan 8 kullanıyorum. Telefonun ilk hatasını 3 ay sonra gördüm ios 6 ile. 7 çıktı ona geçtik saçmalıklar başladı. Aynı saçmalıklar biraz giderildi 8 çıktı geçtik bu sefer telefon ağırlaştı. Anladığım kadarıyla telefonun ilk alındığı ana sürüm ile kullanmak en mantıklısı.

Aynen katılıyorum. Yıllardır Macintosh bilgisayar kullandım. 1990 yılından beri. Bilgisayarlarındada aynen üstünde gelen sistemi kullanacaksın. Adamlar donanıma göre yazılım yapıyor ve onun için orj. Yazılımlar en STABİLdir. Istisnalarda olabilir.

• iPhone 5s 7.1.1 Jailbreak kullanıcısıyım. 8.1.3'e geçen kullanıcılar varsa pil ömrü. gibi sorunlarda nasıl değişiklik olduğunu söyleyebilir mi ?
  • Yalnız, arkadaşlar benim ilgimi çeken tek şeyin batarya yüzdesinde lag varmış gibi sabit kalıp bir süre sonra çifter yada üçer şeklinde düşmesi. Normalde batarya yüzdesini ben kullanmam, devre dışı bırakırım ama bu seçeneği etkinleştirdiğimde dikkatimi çekti. Bununla 8.1'de karşılaşmıyordum ama 8.1.2 için bir şey diyemeyeceğim çünkü hatırlamıyorum. Sizin de başınıza geldi mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: covert

İphone 5s 7.1.2 kullanıyorum memnunum, 8.1.3 e geçmemi tavsiye edermisiniz?

Cevap arkadaşlar

• Hayırlısı

• quote:

quote:

Cevap arkadaşlar

7 candır

• iPad mini retina ya yükledim şarjı emiyor sanki.. Yüklediğim güne lanet olsun. Geri 8.1.1 e de dönemiyorum..rezillik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5c var bende 7.1.3 ile jbli bir şekilde kullanıyorum mutluyum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb çıkınca geçeriz.

• quote:

quote:

Cevap arkadaşlar

Sakın geçme bekle. İOS 8.2 Final sürümü yakında çıkacak büyük ihtimali bu hafta yada öbür hafta. Mart ilk olabilir. 8.3 beta çıkardı. Test başladı.

• Bu arada, daha önce yazan ya da dikkat çeken var mı bilmiyorum ama,
    8.1.3 e yükselttiğim iPad4 de facetime çalışmıyor, etkinleşmiyor.
    Yabancı forumlarda da gördüğüm kadarıyla millet bundan müzdarip ve
    yeni sürümde düzelir umuduyla bekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

quote:

Orijinalden alıntı: akkoca

Şarz çok sıkıntı normalde geceden sabaha kadar kullanma hıc sarzm gitmezdi şimdi %10 gitmiş oluyor sabaha indirmeyin sakın

Cihaz nedir hocam?

iPhone 5s siyah

• 8.1.2 batarya bekleme ömründe daha iyiydi.
  • 8.1.2 ye tekrar nasl geçebiliriz? şarj berbat
  • Sacma salak kasmalar var 6 da, bi kere video izlerken mavi ekran olup raset atti, bi kere kendi kendie reset atti, ekrana dokunmadan sanki dokunuyormus gibi baZen savmaliyor, sarj daha az gidiyor bariz belli.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.