Şimdi Ara

iOS 8.2 yayınlandı (Gelişmeler Burada) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
6
Favori
17.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam benim cihazda bi sıkıntı yok sorunsuz kullanıyorum
  • Şarjı yiyo ilk kez 5s te böyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ip6 da 8.1.3 nasıl?8.1.2 den çok memnunum acaba geçsem şarj sürem kısalırmı veya ısınma problemi çıkarmı?

• Valla ben 6 Plus'ın batarya süresi iyi azalır diyordum ama %100'den %99'a 11 saat 57 dakikada düştü. Bu süre içerisinde 3 telefon görüşmesi yaptım toplasanız 15 dakika sürmüştür. 3G ve WIFI kapalı (2G seçili). Hiçbir uygulamayı çalıştırmadım şuana kadar.. Şu andaki değerleri ise,

Kullanım 37 Dakika
    Beklemede 17 saat, 58 Dakika

%98

Aktif olarak kullanınca nasıl olacak merak ediyorum vallahi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 4 Şubat 2015; 6:10:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj iyi gidecek gibi ama 8.1'den geçtim. Gereksiz bir ısınma var telefonda anlayamadım doğrusu.. Neyse, en azından yazılımsal olduğu ortada düzeltirler herhalde 8.2 ile..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  iOS 8.2 yayınlandı (Gelişmeler Burada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 4 Şubat 2015; 10:24:22 >
  • şarj süresi aynı plus

• 8.1.2 imzalar ne durumda arkadaşlar restore edicem acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

8.1.2 imzalar ne durumda arkadaşlar restore edicem acil

ipsw.me sitesinde hala açık görünüyor..

• İphone 5s 7.1.2 kullanıyorum memnunum, 8.1.3 e geçmemi tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Yaklaşık iki senelik ıphone kullanıcısıyım bugün şunu anladım ki telefonu aldığın ana sürüm ile kullanıcaksın hiçbir ios cihazı bir sonraki sürüm ile ileriye gitmedi hep geriledi.

Iphone 5 aldığjmda ios 6 vardı şuan 8 kullanıyorum. Telefonun ilk hatasını 3 ay sonra gördüm ios 6 ile. 7 çıktı ona geçtik saçmalıklar başladı. Aynı saçmalıklar biraz giderildi 8 çıktı geçtik bu sefer telefon ağırlaştı. Anladığım kadarıyla telefonun ilk alındığı ana sürüm ile kullanmak en mantıklısı.

Aynen ama en iyi oldugu bi sonraki sürüm. Mesela 4s ios 5le çıktı. Ama en iyi ios 6 yakışır 4s e.
    Mesela iPhone 5 ios 6 ile çıktı.Ama ios7.1.2 li bi harika.

• 8.1 den geçtim. Gözlemlediğim sorunlar;

2 kez başıma geldi, telefonu elime bir aldım 4 kişi aramış. Halbuki telefon sessiz de değildi, eminim. Aranmama rağmen telefon çalmamış.
    Çoğu zaman tuş kilit sesi ve fotoğraf çekerken deklanşör sesi çıkmıyor.
    Kilit ekranında ve bildirim ekranından yeni gelen bir mesaja girmeye çalıştığımda %80 mesajı açmayıp menüye atıyor.

İyice batırdılar sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Yaklaşık iki senelik ıphone kullanıcısıyım bugün şunu anladım ki telefonu aldığın ana sürüm ile kullanıcaksın hiçbir ios cihazı bir sonraki sürüm ile ileriye gitmedi hep geriledi.

Iphone 5 aldığjmda ios 6 vardı şuan 8 kullanıyorum. Telefonun ilk hatasını 3 ay sonra gördüm ios 6 ile. 7 çıktı ona geçtik saçmalıklar başladı. Aynı saçmalıklar biraz giderildi 8 çıktı geçtik bu sefer telefon ağırlaştı. Anladığım kadarıyla telefonun ilk alındığı ana sürüm ile kullanmak en mantıklısı.

Aynen ama en iyi oldugu bi sonraki sürüm. Mesela 4s ios 5le çıktı. Ama en iyi ios 6 yakışır 4s e.
    Mesela iPhone 5 ios 6 ile çıktı.Ama ios7.1.2 li bi harika.

Ben ıphone 5 in en iyi en sorunsuz performansını ios 6 ile aldım. 4s için bişey diyemem.

• İpad mini 2 7.0.4 guncellemeli miyim? 7.0 da animansyon sorunlari var

• Şarz çok sıkıntı normalde geceden sabaha kadar kullanma hıc sarzm gitmezdi şimdi %10 gitmiş oluyor sabaha indirmeyin sakın

• quote:

Orijinalden alıntı: akkoca

Şarz çok sıkıntı normalde geceden sabaha kadar kullanma hıc sarzm gitmezdi şimdi %10 gitmiş oluyor sabaha indirmeyin sakın

Cihaz nedir hocam?
  • ben iphone6 kullanıyorum yeni güncellemesini de yaptım ancak resim çekerken sesi kısamıyorum bunun nedeni ne olabilir. telefon tayland dan geldi bununla bi alakası olabilir mi? bunu düzeltebilir miyim?
  • arkadaşlar ben de geçiş yaptım 8.1.2'ye geri dönme ihtimali var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

arkadaşlar ben de geçiş yaptım 8.1.2'ye geri dönme ihtimali var mıdır ?

Evet var 8.1.2 imzaları açık,geri dönebilirsiniz

• nasıl geri dönebilirim, bu konularda bilgim çok fazla yok da, açıklayabilirmisiniz, google dan da bakıyorum pek bişey anlayamadım yanlış bişey yapmak da istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.