Şimdi Ara

iOS 12 ile iPhone’lara gelecek olan en kullanışlı 10 özellik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Örneğin birisine mesaj yazıyorum, o arada arama geliyor mesaj ekranı haliyle gidiyor. Samsung’lardaki gibi ilk baş bence bu özelliğin gelmesi lazım.
    Sırf bu yüzden İos’dan nefret ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekranı ikiye bölmeyi getirmeyecekler belli ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Bu devran böyle gitmez hocam nokia battıysa apple'da batar ki bence şuanda gerileme dönemine girdiler de. Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp sunuyorlar. Nokia'a da öyle olmuştu.
    Batsın kardeşim batsın. Yeter ettiler artık insanlar aptal yerine koymaları. Cihaz alıyoruz daha adam akıllı kullanamadan cihaz eskiyor. Yok güncelleme geliyor yok şu yok bu ya arkadaş ben cihazda sorun yaşayacaksam ne yapıyım öyle güncellemeyi. Bak android nasıl güncelleme sorunsuz olana kadar yayınlamıyor adamlar. Bunlarda aynı şekilde yapıyor ama beta da süper olan yazılım bir yayınlanıyor çöplük. Her zaman söylediğim gibi Steve Jobs ne zaman öldü İos o zaman öldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -RAMMSTEIN- kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama Androide çok fazla biniyorsunuz. Evet dediğiniz gibi stablite problemi var ancak işlevsellik açısından ios dan iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

Hocam haklısınız ama Androide çok fazla biniyorsunuz. Evet dediğiniz gibi stablite problemi var ancak işlevsellik açısından ios dan iyidir.
    Hocam işlevsellik Jailbreak ile çözülüyor. Büyük der değil ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

İşte sizin sorununuz bu Apple alan adam hava için alıyor sanıyorusunuz. Hani kedi ciğer mantığı biraz. :) Benim işim yazılım kardeşim ekmeğimi yazılımdan kazanıyorum. Bak yazılım diyorum ÇöpDroid demiyorum, açık kaynak kod demiyorum, iOS diyorum. Forumun jailbreak sayfasindan bilen bilir...

Bir de note 9’a 6.500 verip seneye 3.000’e satamamak ve üzerine bir cihaz parası daha ekleyip note 10 almak nasıl birşey yani kazıklanmanın kaçıncı seviyesi ??? Bir de bunu cevaplar mısın ?

Alıntıları Göster
    Kanım dondu şerefsizim

iOS 12 ile iPhone’lara gelecek olan en kullanışlı 10 özellik

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Kanım dondu şerefsizim

Alıntıları Göster
    Ahahaha

• Hiç ümidim yok ama bakalım

• ama dolar 6

• Apple 1 trilyon dolar seviyesine çıktı borsada hala Apple batıyor :)

Bu muhabbetler her zaman olur,Apple düşmanları 1 milyon tane laf söylerler,onlara kalsa Apple 5 sene önce aynı Nokia Blackberry gibi batmıştı, sonra iPhone dünyada 200 milyondan fazla satar dükkan önlerinde kuyruklar devam eder Apple milyarlarca dolar kar açıklar ve devam eder gider, eskiler akıllandı yazmakla batıramayacaklarını anladılar artık saygı duyuyorlar sustular şimdi yeni jenerasyon başladı birkaç sene onlarda yerini alttan gelenlere bırakacaklar,iPhone evrimine devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu mesaj silindi.
    Amerika’da samsung apple’dan daha pahalı

• IOS gayet güzel ama Android de gerçekten işlevsel bir yazılım. Ben de iPhone 7 kullanıyorum ve IOS 12 ile Apple kendini toparlayacaktır diye düşünüyorum. IOS 11 genel olarak başarısız.
  • 6s zaten hızlı %40 daha hızlanırsa üst model bir cihaza geçmeye gerek yok daha bi 3.50 yılı var

• Her sene aynı haberler ve kullanıcılardan aynı yorumlar.

iOS 7 e bakın bide İOS 11 e bakın. İOS zaman içerisinde nasıl değiştiğini anlarsınız. Burda kullanmayı bilmeyenler yada hiç iPhone kullanmamışlar yada sadece okudukları ile yorum yapanlar var.

Her eylül ayında olduğu gibi. iPhone X ilk çıktığında çentik çok kötü. iOS 11 de bir şey yok. iPhone x ten sonra baktık piyasa çentikli telefon kaynıyor. Hepsi satılıyor. Satılmasa üretilmez.

iOS 11 ile Animoji geldi. Android te Animoji gördük vs vs. . .

Her yıl olduğu gibi apple batıyor. Bu sefer olmamış. Bu sefer kuyruk yok. Bu sefer haber kanallarında yok deniyor.

Şirket 1 trilyon doları geçti. Hala aynı laflar. Adamlar iOS 12 de cihazların performansına odaklanmış eleştiriler devem ediyor.

iOS 6 dan sonra bozdu deniyor. Elinize iOS 6 lı cihaz alın ne kadar kullanışsız olduğunu görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah belasını versin iPhone un ama adamlar yapıyorlar. Şu anki telefonunu alırken çok kararsız kalmıştım. Galaxy s4 mü iPhone 5s mi diye 2013 de. Donanım olarak s4 fark atıyordu. Ekran boyutu, işlemci, ram. Hele batarya s4 ikiye katlıyordu iPhone’u. Kullandığım MacBook dan esinlenerek gittim iPhone 5s aldım. Hala kullanıyorum. S4 alan arkadaşlarım 3 kez pil değiştirdikten sonra yılıp babaannelerine hediye ettiler. S4 android 5 versiyonundan sonrasını göremedi. (Custom romlar hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Allah belasını versin iPhone un ama adamlar yapıyorlar. Şu anki telefonunu alırken çok kararsız kalmıştım. Galaxy s4 mü iPhone 5s mi diye 2013 de. Donanım olarak s4 fark atıyordu. Ekran boyutu, işlemci, ram. Hele batarya s4 ikiye katlıyordu iPhone’u. Kullandığım MacBook dan esinlenerek gittim iPhone 5s aldım. Hala kullanıyorum. S4 alan arkadaşlarım 3 kez pil değiştirdikten sonra yılıp babaannelerine hediye ettiler. S4 android 5 versiyonundan sonrasını göremedi. (Custom romlar hariç)
    Sırf bu yüzden iphone aldım zamanında galaxy s almıştım ilk akıllı telefonlardan .. Milet uzaydan gelmiş gibi bakıp bin tl verdiğim için bana enayi diyolardı

iphone 4 vardı o dönemde

galaxy s 2 yıl sonra çöp oldu

iphone 4 4 yıl kullanıldı en az

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Sırf bu yüzden iphone aldım zamanında galaxy s almıştım ilk akıllı telefonlardan .. Milet uzaydan gelmiş gibi bakıp bin tl verdiğim için bana enayi diyolardı

iphone 4 vardı o dönemde

galaxy s 2 yıl sonra çöp oldu

iphone 4 4 yıl kullanıldı en az

Alıntıları Göster
    Ve Bu dediklerim zamanında S4 2000 liraydı.

• l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Ekranı kaliteli tamam amoled

batarya kapasitesi yüksek

depolaması yüksek

Bu yüzden pahalıydı ama .. Uzun sene kullanılmıyor işte

• "7 asgari ücret maaşını verdim, sadece distal medya ve whatsapp kullanıyorsun, açlıktan nefesin kokuyor ama olsun sen prestij sembolü iPhone kullanıyorsun" mesajını yazılı ve sesli olarak günde 120 defa telefonun ekranına getirme özelliği olmalı

• Bence yapılması gereken en büyük yenilik her zaman daha iyi batarya süresi, daha iyi malzeme kalitesi. İnsanlar ilk bunu farkeder. Gerisi biraz gösteriş gibime geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.