Şimdi Ara

iOS 12 ile iPhone’lara gelecek olan en kullanışlı 10 özellik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu devran böyle gitmez hocam nokia battıysa apple'da batar ki bence şuanda gerileme dönemine girdiler de. Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp sunuyorlar. Nokia'a da öyle olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Yazan yazdı, çöken çöktü, onu biliyorum ben :) Çıktı çıktı, tek karakterle çökme sorunu da yokmuş baktım ben. Muhtemelen 1-2 senelik modeller de yavaşlatılmamıştır. Yavaşlattılarsa haber ederim sana :)

YavaşDroid de eklenir lugatına :))
    Yavaşlatılmış halleriyle bile ÇöpDroid’den hızlı olduğu gerçeğini nasıl oldu da atladın :) şuan bir ilke şahit oluyorum ve ÇöpDroid’i savunan birisinin yorumlarını okuyorum. Hangi günahın bedeli bu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Diğer markalar farklı mı ? Huawei HTC Sony ? Sonuç olarak hepsi kasıyor ve 1 sene hadi 2 sene de çöp oluyor. Ama bir Apple ürünü senelerce stabil çalışıyor, bunun en güzel örneği 5 sene öncesinin cihazı olan 5s in bile 2/3 ay öncesine kadar satılıyor olması ve ios 12 desteği alacak olması...

Alıntıları Göster
    Ios cihazını gelen sürümle kullanman lazım, her güncellemede hızlanacak deyip telefonu gebertiyorlar. 5s güncelleme alan ama Ios 10 la 11 le öldürülen bir telefon.

Bende telefonu jailbreakli kullanırım. Zaten jailbreakin amacı Iosu android gibi özelleştirmek.

• -RAMMSTEIN- kullanıcısına yanıt
    Kaynak : :))

Ben de şu an çok sık gördüğüm bir şeye yeniden şahit oluyorum, ruhunu ısırılmış elmaya satıp masaya telefon koyma uğruna ödediği ya da babasına ödettiği yüksek meblağları vicdanına yedirmeye çalışan standart, teknolojiden bi haber, Apple yaptıysa iyidir agaaa diye zırvalayan birinin yorumları :)

• Anladığım kadarı ile yenilik menilik yok. Lafontenden masalsı bir sürüm olacak.

• quote:

Kaynak : :))

Ben de şu an çok sık gördüğüm bir şeye yeniden şahit oluyorum, ruhunu ısırılmış elmaya satıp masaya telefon koyma uğruna ödediği ya da babasına ödettiği yüksek meblağları vicdanına yedirmeye çalışan standart, teknolojiden bi haber, Apple yaptıysa iyidir agaaa diye zırvalayan birinin yorumları :)
    İşte sizin sorununuz bu Apple alan adam hava için alıyor sanıyorusunuz. Hani kedi ciğer mantığı biraz. :) Benim işim yazılım kardeşim ekmeğimi yazılımdan kazanıyorum. Bak yazılım diyorum ÇöpDroid demiyorum, açık kaynak kod demiyorum, iOS diyorum. Forumun jailbreak sayfasindan bilen bilir...

Bir de note 9’a 6.500 verip seneye 3.000’e satamamak ve üzerine bir cihaz parası daha ekleyip note 10 almak nasıl birşey yani kazıklanmanın kaçıncı seviyesi ??? Bir de bunu cevaplar mısın ?

• 0 yenilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

Ios cihazını gelen sürümle kullanman lazım, her güncellemede hızlanacak deyip telefonu gebertiyorlar. 5s güncelleme alan ama Ios 10 la 11 le öldürülen bir telefon.

Bende telefonu jailbreakli kullanırım. Zaten jailbreakin amacı Iosu android gibi özelleştirmek.

Alıntıları Göster
    iOS 12’yi hemen her cihazda denedim beta 10 ile oldukça iyi. Bu gelen yazılım oldukça iyi güzel olacak eski cihazlar için.

Ooo yazılımcılık ile telefonuma girip maddi durumumu nasıl da öğrendin hemen? Kedi ciğer muhabbeti ile derinden üzdün beni

Işin yazılım madem, şu Apple'a az destek at da trilyon dolarlık şirket çıkıp çıkıp özür dilemek zorunda kalmasın, sevaptır. Senin gibi her çıkan Apple modeline elimde tuzluk ile koşmadığım için sorun yok, hayatımda telefon da satmadım hepsini hediye ettim ihtiyacı olan bi yakınıma. Telefon al satçısı olmadım çok şükür.

Sen şimdi IOS övmeye devam et, eylülde yeni modeller geliyor onlar için para biriktir, hadi canım. IOS konusunda çöpdroid diye sayıklamana sebep olacak kadar seni üzenleri de takma kafana boşver :)

• quote:

Ooo yazılımcılık ile telefonuma girip maddi durumumu nasıl da öğrendin hemen? Kedi ciğer muhabbeti ile derinden üzdün beni

Işin yazılım madem, şu Apple'a az destek at da trilyon dolarlık şirket çıkıp çıkıp özür dilemek zorunda kalmasın, sevaptır. Senin gibi her çıkan Apple modeline elimde tuzluk ile koşmadığım için sorun yok, hayatımda telefon da satmadım hepsini hediye ettim ihtiyacı olan bi yakınıma. Telefon al satçısı olmadım çok şükür.

Sen şimdi IOS övmeye devam et, eylülde yeni modeller geliyor onlar için para biriktir, hadi canım. IOS konusunda çöpdroid diye sayıklamana sebep olacak kadar seni üzenleri de takma kafana boşver :)
    Belliki yaşın 18 altı. Sizin “J7 Team” iOS haberlerine gelip miyavlamasa böyle bir yorum yapmam zaten önce yorumları bi oku :) her iOS haberinin altında sızlanan ağlayan çöpçüler ile dolu.

Hediye etmen mantıklı çünkü o kadar parayi verip yarı fiyatına satamamak insana koyar haklısın tabi. Bu kazıklanmanın arşa ulaşmış hali belli ki :) Daha ötesi yok. :)

İstediğin kadar sızlansan da ağlasan da iOS’un stabiletisini kalitesini asla bir android cihaz ile yakalayamayacaksın bunu biliyorsun değil mi ?

Oyuncakvari cihazların 7den 70e hepsinde çöpdroid var. Konuyu maddiyata getiren de sen oldun. :) Kredi çekip note 9 alıp iOS ne yhaaa, apple önce özür dilesin falan. Genelde iOS’a laf atan tüm FanDroid’ciler böyle hebele hübele yapıyor. :)

Hocam bu fanboyluk nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

Hocam bu fanboyluk nedir?
    Fanboyluk değil hocam gerçekler. Android cihazları da kullanıyorum iOS’u da. Emin olun ki android cephesi iyi olsa androidi savunurum. Örnek vermek gerekirse bir note 9 ekranında iOS’u deneyimlemeyi çok isterdim.

Aynen yaşım 18 altı :)) Otomobil Genel'e git anlatırlar orada.

IOS'un stabilitesi bana uzak olsun. Sen güzel eğleniyorsun devam et :)) O değil de senin canını bu kadar kim yaktı gerçekten onu çok merak ettim :D Sağlam bişeyler var hazımsızlık yapan belli, eylülde 10.000 liralık olma ihtimali mi hırçınlaştırdı yoksa seni? Dediğin kazığın ucu kime göründü belli oldu şimdi :))

Başka türlü IOS kullanan üstün bir varlık neden çer çöp işletim sistemleri için haftasonu mesai harcasın bu saatte? O kaliteyi yakalayamayacakmışım, koşulsuz şartsız elma övmekten başka bi şeyden anlamayan adam söylüyor bana bunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DolceVita. -- 25 Ağustos 2018; 20:39:40 >
  • quote:

Aynen yaşım 18 altı :)) Otomobil Genel'e git anlatırlar orada.

IOS'un stabilitesi bana uzak olsun. Sen güzel eğleniyorsun devam et :)) O değil de senin canını bu kadar kim yaktı gerçekten onu çok merak ettim :D Sağlam bişeyler var hazımsızlık yapan belli, eylülde 10.000 liralık olma ihtimali mi hırçınlaştırdı yoksa seni? Dediğin kazığın ucu kime göründü belli oldu şimdi :))

Başka türlü IOS kullanan üstün bir varlık neden çer çöp işletim sistemleri için haftasonu mesai harcasın bu saatte? O kaliteyi yakalayamayacakmışım, koşulsuz şartsız elma övmekten başka bi şeyden anlamayan adam söylüyor bana bunu :)
    Android kullansam da arabam var diyorsun yani anladım :)
    Maddiyat konusuna bu kadar takılmanın sebebi sonradan görme olman olma ihtimali % kaç ? :)

Bugüne kadar Android olsun iOS olsun hiçbir elektronik cihazımı Türkiye’den almak gibi bir gaflete düşmedim çok şükür. Allah akıl vermiş kardeşim. :)

Koşulsuz şartsız övmüyorum diğer mesajlarıma bak anlarsın. Sadece iOS’u övüyorum. APPLE’ı değil. iOS’u. Yazılımı yani. Donanımı değil. Daha nasıl açık anlatabilirim bilmiyorum. Bir kere daha yazayım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAMMSTEIN- -- 25 Ağustos 2018; 20:43:47 >

Yaş sordun ben de sana bu konuda bilgi verebilecek yeri gösterdim sadece. Otomobil Genel harici benim için ben bunu tanıyorum diyecek kimse yoktur forumda. Yaranılmıyor da :)

Sonradan görme olsam sağda solda ayfon aga diye gezerdim. Masanın üzerine koyduğun çöpdroid prim yapmıyor sonuçta dimi? Sonradan görmelik kurumuna karşı bi tutum olurdu.

Neyi översen öv beni bağlayan bi durum yok, oturup forumda işletim sistemi tartışmışlığım da yok. Ben alışkanlık sebebiyle Android kullanıyorum hadi, burada android bi telefonu binbir zorlukla alan, maddi imkanları elverişli olmayan insanlar da var. İnsanların belki de zorlukla sahip olduğu eşyaları çöpdroid falan diye küçümseyip değersizleştirmek hoş değil. Bu tutumun yüzünden yorum yazma gereği duydum. Normalde uygulamadan düşen haberleri okur geçerim.

• Dosya yönetiçisi var zaten arkadaşım şaka mısınız siz telefonu kullandığınız yok şu okuduklarım boş bir lugat tan ibaret değil benim elimde iPhone x iPhone se ve 5s mevcut 5s le çıkan tüm android telefonlar Facebook a giremiyor 5 s asphalt 9 oynatıyor ve iOS 12 alacak siz bunu düşünemeyecek kadar malsanız yada karşılaştıramayacak anlamayacak kadar baksanız buna bişey diyemem..

Telefonun pahalı olma sebebi en başta çökük ekonomimizdir ve bu bu ülkede hep böyle gidecek ben buna eminim
    Fakat apple bence gayet tatmin edici işler yapıyor performansı olsun kamera performansı olsun her telefonda gayet iyi yani bilmiyorum siz tutturmusunuz bir dosya yöneticisi zaten var bu siz bunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz yada beyniniz basmamakta ısrar ediyor

Ben neden telefona her şeyi atabiliyorum yada her istediğimi yapabiliyorum ?

Bir telefonu kullanmadan kötülemeyin iPhone pahalı ise herhangi bir android telefon da aynı şekilde pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myildizofficial -- 25 Ağustos 2018; 21:4:15 >

• quote:

Yaş sordun ben de sana bu konuda bilgi verebilecek yeri gösterdim sadece. Otomobil Genel harici benim için ben bunu tanıyorum diyecek kimse yoktur forumda. Yaranılmıyor da :)

Sonradan görme olsam sağda solda ayfon aga diye gezerdim. Masanın üzerine koyduğun çöpdroid prim yapmıyor sonuçta dimi? Sonradan görmelik kurumuna karşı bi tutum olurdu.

Neyi översen öv beni bağlayan bi durum yok, oturup forumda işletim sistemi tartışmışlığım da yok. Ben alışkanlık sebebiyle Android kullanıyorum hadi, burada android bi telefonu binbir zorlukla alan, maddi imkanları elverişli olmayan insanlar da var. İnsanların belki de zorlukla sahip olduğu eşyaları çöpdroid falan diye küçümseyip değersizleştirmek hoş değil. Bu tutumun yüzünden yorum yazma gereği duydum. Normalde uygulamadan düşen haberleri okur geçerim.
    Emin olasın ki ben aykırı bir yorum görmeden böyle bir yorum yapmıyorum zaten. Derdim kimseyi ezmek vs. de değil. Bir önceki mesajımda da dediğim gibi her iOS haberinin altında alakasız yorumlar görmekten dolayı bu yorumları yapıyorum. Hani neden hırçınsın dedin ya.

Ayrıca ben Almanya’da yaşıyorum yazdan yaza Türkiye’ye geliyorum. Ve insanların Avrupa’da yüzüne bakmadıkları cihazlara orada insanların milyarlarları ödemeleri hatta banka kredisi kullanmaları en çok benim zoruma gidiyor emin ol. Benim amacım, niyetim kimseyi hor görmek değil. Ben burada maaşımın 4/1’i ile iPhone X/Note 9 alabiliyorsam ülkemdeki insanlarda almalı. Teknoloji Avrupa için lüx değil. Gösteriş mecrası değil. Hava atma objesi hiç değil.

Hatta şaşırdığım bir konuya değineyim. Forumda ekran koruyucusu konuları var. Hangi ekran koruyucuyu taksak, hangisi kalitelidir falan gibi. İnan ben bu ekran koruyucu olayını bir tek Türkiye’de gördüm ve şaşırdım.

iPhone belli bi fiyat skalasında yer alıyor. iPhone alan, kullanan adam ezilip büzülmez zaten. Derdin kimseyi ezmek olmayabilir ama Android sistemli cihazlar çok geniş fiyat skalasında. Zengini varsa daha fazla fakiri de var bunu kullanan. Buranın ahlak bekçisi ben değilim ama dediğim gibi hoş bi durum değil.

Normalde oraya da bayağıdır yazmıyorum ama otomobil genelde bu çöp vs içeren yorumlar silinirdi direkt. İnsanları tercihleri veya imkanları üzerinden hor görmek güzel bişey değil.

Birisi gelip de "bu Apple kullananlar da para saymayı bilmiyor, bunlara git satacağın mal varsa üç katı fiyata verirsin, saf bunlar" dese bu da hoş olmaz bu da rahatsız eder.

Türkiye'de herşey çok başka. O konulara girersen çıkamazsın.

• Eski modellerde pilin anasını ağlatacaklar yine

• quote:

iPhone belli bi fiyat skalasında yer alıyor. iPhone alan, kullanan adam ezilip büzülmez zaten. Derdin kimseyi ezmek olmayabilir ama Android sistemli cihazlar çok geniş fiyat skalasında. Zengini varsa daha fazla fakiri de var bunu kullanan. Buranın ahlak bekçisi ben değilim ama dediğim gibi hoş bi durum değil.

Normalde oraya da bayağıdır yazmıyorum ama otomobil genelde bu çöp vs içeren yorumlar silinirdi direkt. İnsanları tercihleri veya imkanları üzerinden hor görmek güzel bişey değil.

Birisi gelip de "bu Apple kullananlar da para saymayı bilmiyor, bunlara git satacağın mal varsa üç katı fiyata verirsin, saf bunlar" dese bu da hoş olmaz bu da rahatsız eder.

Türkiye'de herşey çok başka. O konulara girersen çıkamazsın.
    Aslında Apple’ın da fiyatları abartı değil. Yani üst seviye cihazlar için evet çok çok yüksek. Misal iPhone X 7.500TL Türkiye’de. Burada o cihaz 7.500€ olsa, o telefonu alanı döverler ;) ama dediğim gibi Türkiye’de marka ile hava atma olayı var. Örneğin Almanya’da doğru düzgün BMW göremezsin sokaklarda. Hep Audi Mercede az da olsa VW. Ama ben Türkiye’ye geldiğimde Almanya’da görmediğim kadar BMW gördüm. Ve fiyatlarını duyunca şok oldum. Evet bu biraz ülke durumu ile alakalı o konulardan çıkılmaz haklısın. Demek istediğim bu konular eğlence amaçlı konular teknoloji severlerle teknoloji üzerinden tartışmak/atışmak gibi. Hani işin farkli konulara insanları hor görme boyutuna geçmesini asla istemem. Bulunduğum ülke üzerinden örnek vermemin sebebi bu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.