Şimdi Ara

iOS 11.2.2 güncellemesi yayınlandı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 6s 32GB IOS 11.1 kullanıyorum. Bu sürümü kullanmamın en büyük nedeni şarjımın 1 günü çok rahat çıkarması. Youtube ve diğer sosyal medyada video ve makaleleri inceledim,bu sürümde şarjın belirgin bir şekilde daha fazla gittiğini öğrendim. Şuan gayet memnunum. Çok belirgin bir özelliği olan IOS sürümü çıkmadıkçada değiştirmeyi düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alp0007

Evet

Orjinal pil ile değiştirdin herhalde? Kaça değiştirdin?
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    beni de haberdar ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

11 sürümüne geçen her kullanıcının kesinlikle geçmesi gereken bir sürüm. Jb bekleyen çoluk çocuğun ve beleşçilerin dışında; en güncel minör sürüm, her daim daha fazla güvenlik ve stabilite sağlar.

Stabilite sagliyormus..

iOS 6 li iPhone 5, iOS 11 li iPhone X den cok daha seri ve stabil bilmem farkında misiniz..

Arkadaş minör sürüm diyor dikkat ederseniz. Yani 11'e güncelledikten sonra artık 11 ile başlayan tüm sürümlere güncelle demiş, siz iOS 6 demişsiniz.
  • Klasik yavaşlatmalar devam iphone 7 kullanıyorum son iphone telefonum olcak 3s-4s-5s-6s kullandım. İos 10.3.3 kullanıyorum. Fakat ben bu telefonda güncellemeye korkusu yaşıyorum saçma bi şekilde verdiği güncelleme ne halt olduğu belli oldu zaten. Benim 4s ve 5s mafetti. Hep bir önceki sürümü arattı bana.

• iphone 8 tık yok akıyor bi gram kasma vs yok
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    bir zahmet hocam o kadar para veriliyor

• 10.3.3’ten 2 hafta önce geçtiğim 11.2.1 ile ÇÖP olan iPhone 6’mı bir nebze olsun hayata döndürdü bu güncelleme.

Bilgilerinize.

• iphone ların daha pahallı olmasına ragmen tercih edilmesinin en onemli sebebi yazılım ayagıydı yani firmaya olan guvendi.Ama yavaşlatma durumu ciddi firma ya olan guveni sarstı..

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Güncelleme yapmıyorum diyenleri anlamıyorum. Niye iphone aldın o zaman 600 TL ye android telefon alsana madem güncelleme yapmayacaktın. bu telefonların en çok övülen ve alım sebebi olan güncellemeler ve deneyim değil mi bilinçli kullanıcılar için? Güncellemenin kararlılığı tabii ki eleştirilmeli fakat güncelleme yapanları avanak görüp, güncelleme yapmadığı için kendini kurnaz sanmak nasıl bir avamlıktır cahilliktir anlamak çok zor.

Bilincli kullanici ios guncellemesi degil jailbreak haberi bekler.

Kullandigi surume jailbreak ciktiginda yapar jailbreak ini telefonuda degistirene kadar guncellemez..

Bilinçli kullanıcı iphone’u jailbreakle kullanacaksa android kullanır.

anlasilan siz hic jailbreakli bir iphone kullanmadiniz.

• İphone 6 Plus son güncellemeden sonra kasmalar donmalar gitti

• Gönderilen mesajları denetleyen yok mu bu sitede? Resmen hakaret,küfür,tehdit.. Ne ararsan var. Basit bir güncelleme olayında bile neredeyse savaş çıkacak..

• güncelledik ama ilk olarak sesi farkettim ses seviyesini sona getirdiğimde ses orta seviyede çıkıyo az yani eskisi kadar yüksek değil..cihaz 6s

• yüklerken artık endişe ediyorum.

ama şikayet edildikleri için artık önlem almaya başlarlar diye umuyorum.

• Son güncelleme iyi geldi telefonlara. Pil rezilliği biraz çalışmasını sağlamış apple firmasının anlaşılan.

• uzun zamandır foruma girmemiştim, sırf şunu yazmak için girdim;

eyy apple nah güncelleme yaparım bir daha.

not: 6 plus sahibiyim.

• Bu sürümün Spectre için yama olduğunu okudum.

Benchmark sonuçlarını linkten görebilirsiniz.

https://melv1n.com/iphone-performance-benchmarks-after-spectre-update/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baden -- 11 Ocak 2018; 21:38:43 >
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    Yok pili değiştirmedim. Dungeon Hunter 5 oynuyorum, güncelleme öncesi iphone 6 plus kasıyordu, telefon ısınıyordu. Güncelleme ile sorun yüzde 80 çözüldü. Diğer uygulamalarda da fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AviatoR

uzun zamandır foruma girmemiştim, sırf şunu yazmak için girdim;

eyy apple nah güncelleme yaparım bir daha.

not: 6 plus sahibiyim.

Güncellemeleri yüklemezseniz, cihazınız daha az güvenli olur. Her güncelleme ile güvenlik açıkları kapatılıyor.
  • baden B kullanıcısına yanıt
    cok ciddi rakamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.